Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bailey ve ben

YazarMesaj
Anastacia

Anastacia

Bailey ve ben Empty
MesajKonu: Bailey ve ben   Bailey ve ben Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 9:43 pm

GÖREV:Bir pegasus edin.
YER:Pegasus Ahırları.
KATILACAKLAR:Sen ve pegasusun.

Lucy ile birlikte kulübemizdeydik.Ne yapacağımızı bilemiyorduk.Lucy'e dönüp,

''Lucy,ben dışarıya çıkıyorum.''

''Peki!''

Dışarı çıktım.Ne yapacağımı bilemiyordum.Efrafı dolaşmalıyım dedim içimden.Ancak ya kaybolursam!Nasıl bulurdum kulübemi!Aman birşey olmaz!
Bir ağacın arkasına yasladım.Etrafa bakındım.Karşıdan bir grup kızın geçtiğini farkettim.Nereye gittiklerini merak ettim.Acaba peşlerinden mi gitseydim.Evet! Peşlerinden gidecektim.Takip etmeye başladım.Hiç sağa-sola dönmeden dümdüz gidiyorlardı.Daha sonra bir tahtanın üstünde ''pegasus ahırları'' yazıyordu.Çok merak etmiştim.Açıkcası hiç bir pegasusum olmamıştı.En sonunda bir sürü pegasusun olduğu yere geldik.Etrafa bakındım,

''Ahh!Ne kadar güzeller!''

İçlerinden en hoşuma giden bir pegasusun yanına gittim.Onu sevmeye başladım.Sanırım sahibi yoktu.Beyaz gözleri ve mavi rengiyle çok dikkat çekici bir pegasustu.

''Artık senin adın Bailey!''
Çok mutlu olmuştum.Artık benimde bir pegasusum vardı!Kulübeme gidip Lucy'e söylemek için can atıyordum.Gittiğim yolları takip ederek hemen kulübeme vardım.Lucy'e söylemek için can atıyordum.Ama Lucy kulübede yoktu.

''Neyse Lucy'e sonra söylerim!''

Hemen masama oturup günlüğümede yazdım.Daha sonrada dışarıya çıkıp Lucy'i aramaya başladım.

Bailey ve ben
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bailey Robertson