Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hephaistos Kulübesi Sohbet

+13
Jule Valérie Temple
Jimmy Turner
Steve J. Christensén
Ozzy Osbourne
Jack Dagwood
Eduard Ryan Longrange
Peter Karl Bouveir
Miley Bieber
Hephaistos
Claire Angel Deeply
Elena Martin
Perseus Carter
Alex Nike
17 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Sonraki
YazarMesaj
Alex Nike
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Alex Nike

Hephaistos Kulübesi Sohbet - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Hephaistos Kulübesi Sohbet   Hephaistos Kulübesi Sohbet - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Şub. 13, 2011 1:28 am

Direk açıklamaya giriyorum çünkü artık sıktı. Dün sinirli olduğum bir anıma gelmişti o ilk kızmış olduğu post, bugün ise teke tek lafını bilerek ve isteyerek kullandım. Kardeşimiz Tyl ile de düello rpsi yazmışlığımız var. Onunki gibi bir rp yazarız diye düşünüyordum. O yüzden de orada seninle dalga geçmiştim kötülüğümü belli etmemek için neyse ilerleyen saatlerde biz julia ile takıldık dalgalar geçtik falan sonra sen içindeki "Takıntıyı" dışarı çıkardın ve bana güç puanıma mı güvendiğimi sordum.

Takıntı?

O güç puanı lafı şimdi nereden çıktı ? Sen, güç puanına kafayı takmış olduğun için mi direk ondan girdin? Sonradan taktiklere vs lere girdin.

Şöyle diyeyim. Güç puanı görev yaptıkça olur diye söyledim. O kadar göreve çıktın diye mi cesaretlendin demek istemiştim ama yanlış anlaman çok güzel.

Sonra iyice saçmalayıp imkanlara bağladık kim haklı kim haksız fark etmez, olay çok saçma idi. Sonuçta ben ilk kavga etmek istediğimi belirttiğim postlarda Hephaistos çocukluğumu ortaya çıkardım, sürekli sen sinirli olacak değilsin ya.

Sen de yapmak istesen sende yaparsın dediğin için ben imkanlarımı öne çıkardım. Ben istesem de yapamadığım için yazdım bunu. Gerçi bundan sonra da yapmam imkansız. Yarın bilgisayarım kalkıyor. Athena'ya da Ö.M atacağım şimdi. Karakterim silinmesin diye. İstesem de yapamayacağım. Bunu yine yanlış anlama. Sinirsel bir hastalığın varsa ve birilerinin sana en ufak birşey dediğinde kalbin hızla atıyor ve birşeylere vurabiliyorsan bunu yap. Hephaistos Çocuğu olmam ile alakasız bu şey. Afrodit çocuğu da olsam gerçek hayattaki sinir ve stresimi yansıtırım.

Dediğim gibi zaten uzatacak da vaktim yok. Bilgisayarım şu an kalkıyor.

Perseus Carter
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Perseus Carter

MesajKonu: Geri: Hephaistos Kulübesi Sohbet   Hephaistos Kulübesi Sohbet - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Şub. 13, 2011 1:30 am

O zaman postları silelim, kirli kalmasın bu başlık. Madem kavga bitti Very Happy
Geçmiş olsun bu arada...
Miley Bieber
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Miley Bieber

MesajKonu: Geri: Hephaistos Kulübesi Sohbet   Hephaistos Kulübesi Sohbet - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Şub. 14, 2011 12:35 am

Ay görüşmeyeli neler olmuş burada (ne olduğunu anlamadım o yüzden soruyorum Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Hephaistos Kulübesi Sohbet   Hephaistos Kulübesi Sohbet - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Şub. 14, 2011 1:20 am

Boşver evrenin en zekisi athena gelse anlamaz bunların mantıklarını Very Happy
Elena Martin
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Elena Martin

MesajKonu: Geri: Hephaistos Kulübesi Sohbet   Hephaistos Kulübesi Sohbet - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Şub. 14, 2011 8:53 am

Katılıyorum Tyl sana. Very Happy
Perseus Carter
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Perseus Carter

MesajKonu: Geri: Hephaistos Kulübesi Sohbet   Hephaistos Kulübesi Sohbet - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Şub. 14, 2011 9:34 am

Tabi, kimse anlayamaz bizi Very Happy Kavga neden çıkmıştı onu bile hatırlamıyorum şu an Very Happy
Eee nasılsınız ? Ve size müjdeli bir haberim var, kulübemiz için iyi bir haber, puanlama hakkında(çok ta süper bişi değil) Very Happy Tahmin edin bakalım Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Hephaistos Kulübesi Sohbet   Hephaistos Kulübesi Sohbet - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Şub. 14, 2011 11:32 pm

Görevlari bitirdin Very Happy
Miley Bieber
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Miley Bieber

MesajKonu: Geri: Hephaistos Kulübesi Sohbet   Hephaistos Kulübesi Sohbet - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Şub. 15, 2011 12:41 am

Seus o kadar zekaya sahip mi Very Happy tahminde bulunamıyorum Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Hephaistos Kulübesi Sohbet   Hephaistos Kulübesi Sohbet - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Şub. 15, 2011 3:20 am

Yok o kadarda geri zekalı değil ya Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Hephaistos Kulübesi Sohbet   Hephaistos Kulübesi Sohbet - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Şub. 15, 2011 4:18 am

Bide tek ben yeni imzayı kullanıyorum sizde değiştirin isterseniz(Tüm imzalarıda ben değiştirttim Very Happy )
Miley Bieber
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Miley Bieber

MesajKonu: Geri: Hephaistos Kulübesi Sohbet   Hephaistos Kulübesi Sohbet - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Şub. 15, 2011 9:46 pm

Tyl yeni imza müthiş olmuş benim resim de fena değil Very Happy bende hemen o imzayı kullanıyorum Smile
Miley Bieber
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Miley Bieber

MesajKonu: Geri: Hephaistos Kulübesi Sohbet   Hephaistos Kulübesi Sohbet - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Şub. 15, 2011 9:48 pm

Hephaistos kulübesi sakinleri ve sevgili babam Smile Abimiz Alex Nike yaz tatiline kadar bu siteye giremeyecek bazı teknik sorunlardan dolayı haber vermek istedim Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Hephaistos Kulübesi Sohbet   Hephaistos Kulübesi Sohbet - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Şub. 15, 2011 11:05 pm

Alexsiz bir hayat Sad Sad

Şaka ya eğlenceli olacak Twisted Evil Twisted Evil
Perseus Carter
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Perseus Carter

MesajKonu: Geri: Hephaistos Kulübesi Sohbet   Hephaistos Kulübesi Sohbet - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Şub. 16, 2011 4:24 am

100 güç puanına ulaştım(eğer puanlama olursa görürsünüz Very Happy) ve evet o zekaya sahibim Very Happy
Alex niye katılamıyor ki yaza kadar?
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Hephaistos Kulübesi Sohbet   Hephaistos Kulübesi Sohbet - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Şub. 16, 2011 6:18 pm

amannn bırak dersleri düşmüştür Al 12 yaşındaydı dimi
Miley Bieber
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Miley Bieber

MesajKonu: Geri: Hephaistos Kulübesi Sohbet   Hephaistos Kulübesi Sohbet - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. Şub. 17, 2011 1:40 am

evet 12 yaşında Smile
Miley Bieber
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Miley Bieber

MesajKonu: Geri: Hephaistos Kulübesi Sohbet   Hephaistos Kulübesi Sohbet - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. Şub. 17, 2011 1:41 am

evet 12 yaşında Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Hephaistos Kulübesi Sohbet   Hephaistos Kulübesi Sohbet - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. Şub. 17, 2011 1:49 am

Very Happy armızda ondan küçük varmı ? Very Happy
Perseus Carter
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Perseus Carter

MesajKonu: Geri: Hephaistos Kulübesi Sohbet   Hephaistos Kulübesi Sohbet - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. Şub. 17, 2011 5:14 am

Temizlik Denetimi 10'u ne zaman ve kim kime yazacağız? Bence tüm kulübe+ Hektor(küçük tanrı karakterim) olarak yapabiliriz Wink
Miley Bieber
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Miley Bieber

MesajKonu: Geri: Hephaistos Kulübesi Sohbet   Hephaistos Kulübesi Sohbet - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. Şub. 17, 2011 6:32 am

Tyl biz Al ile aynı yaştayız Very Happy ve Seus bencede tüm kulübe yapalım Very Happy
Perseus Carter
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Perseus Carter

MesajKonu: Geri: Hephaistos Kulübesi Sohbet   Hephaistos Kulübesi Sohbet - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. Şub. 17, 2011 6:36 am

Alex gitti kulübe dağıldı olmasın Wink Uzun, uzun Rpler yazalım. Ben başlatırım yarına kadar Wink
Miley Bieber
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Miley Bieber

MesajKonu: Geri: Hephaistos Kulübesi Sohbet   Hephaistos Kulübesi Sohbet - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. Şub. 17, 2011 8:11 am

Bencede Seus sonuçta bu kulübeyi ayakta tutacak kişiler var Tabii ki ben ve Elena'dan bahsediyorum Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Hephaistos Kulübesi Sohbet   Hephaistos Kulübesi Sohbet - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. Şub. 17, 2011 11:53 pm

hmm.... olur ben bakarım temizlik rp sine ama sonlara en son sırada ben olayım
Miley Bieber
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Miley Bieber

MesajKonu: Geri: Hephaistos Kulübesi Sohbet   Hephaistos Kulübesi Sohbet - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 12:54 am

Alex sadece tem.rpsi için dönecekmiş ve Tyl sana selamı var Very Happy
Elena Martin
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Elena Martin

MesajKonu: Geri: Hephaistos Kulübesi Sohbet   Hephaistos Kulübesi Sohbet - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 10:22 am

Temizliğe bir an önce başlamalıyız. Çok geç kaldık. Very Happy
Perseus Carter
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Perseus Carter

MesajKonu: Geri: Hephaistos Kulübesi Sohbet   Hephaistos Kulübesi Sohbet - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 12:07 pm

Kardeşlerim kulübe temizlik RP'sini başlattım, diğer kulübeler ile aradaki farkı kapatsın diye uzun yazarsanız sevinirim Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Hephaistos Kulübesi Sohbet   Hephaistos Kulübesi Sohbet - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Şub. 21, 2011 4:20 am

millet uyumayın iki yeni kardeşimiz geldi Very Happy
Miley Bieber
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Miley Bieber

MesajKonu: Geri: Hephaistos Kulübesi Sohbet   Hephaistos Kulübesi Sohbet - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Şub. 21, 2011 6:10 am

Hoş geldiler faln filan Very Happy Bu rada sayın kulübe halkı Very Happy o iki kardeşin gelmesi ve benim 16.yaşgünüme basmam şerefine kulübede sadece bizim kulübe parti vermeyi düşünüyoruz Tyl ve ben siz ne düşünüyorsunuz??? Bence parti eğlenceli olur Very Happy
Alex Nike
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Alex Nike

MesajKonu: Geri: Hephaistos Kulübesi Sohbet   Hephaistos Kulübesi Sohbet - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Şub. 22, 2011 1:20 am

Tyler ciddiyetini bozma sakın. 12 yaşında olmam bir yetişkin gibi davranmamı engellemez. Very Happy

Temizlik Rpsi ve Araba Yarışları bitince bir elveda rpsi yazacağım Canavarlar Denizinde. Kurgumu da yeni bir başlık açarak söyleyeceğim size.

Not: Bana uymayan bir renk kullandım. Okurken özellikle Julia ve Elena'nın gözleri bozulsun diye. Very Happy
Miley Bieber
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Miley Bieber

MesajKonu: Geri: Hephaistos Kulübesi Sohbet   Hephaistos Kulübesi Sohbet - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Şub. 22, 2011 2:05 am

Gözlerim bozulmadı ve okudum Very Happy Sen partiye katılmayacak mısın?

Hephaistos Kulübesi Sohbet
5 sayfadaki 11 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Sonraki
 Similar topics
-
» Hephaistos Kulübesi/Duyurular
» Hephaistos Kulübesi Temizlik Denetimi 8
» Hekate Kulübesi / Sohbet & Tanışma
» Thanatos Kulübesi Sohbet Alanı.
» İris Kulübesi | Sohbet Başlığı