Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sır Perdesinin Aralanışı

2 posters
YazarMesaj
Alex Nike
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Alex Nike

Sır Perdesinin Aralanışı Empty
MesajKonu: Sır Perdesinin Aralanışı   Sır Perdesinin Aralanışı Icon_minitimeSalı Ocak 11, 2011 3:32 am

Artık birilerine anlatmanın vakti gelmişti. Büyük sır son zamanlarda birkaç melezin dikkatini çekiyordu. Sanki özel bir dedektif, özel bir polis gibi beni soruşturuyorlardı. Kardeşlerimin içinde en tecrübeli ben kalmıştım ve Ed hala gelmemişti. Elena da olanlardan pek haberdar olmadığı için bu işler ile ilgilenmeden gülüp geçiyordu. Mağaradan ve 9. depodan haberi vardı ama Ateş yeteneği henüz var mı, yok mu belli değildi. Gerçi birden bire Hephaistos'un Evlatları'nın Ateş ve Ateş'e dayanıklılığı yeteneklerine sahip oldukları belli olmuştu. Demircilik yeteneklerimizin en iyisi Ed de idi ve o da bir görev sırasında kaybolmuştu. Kardeşlerimden Perseus bu işlerle de pek uğraşmamaya başlamıştı. Sanırım ilgisini çekmiyordu. Perseus'un aksine Tyler bu işle çok ilgileniyordu. Belki yıllar evel ortaya çıkan ve Hephaistos Çocukları'nın bazılarının bildiği kehanet belkide gerçekleşecekti. Bu kehanet ile kaos yaşanabilirdi. 1 yeteneğe sahip olması dünyayı yakıp kül edebilirdi. Ya 2 veya 3? O zaman kaos günü gelirdi. Biz, üstümüze düşen görevi yapan çocuklardık ama birimizin çıldırması ile dünya yerle bir olabilirdi. Bazı melezler de beni sıkıştırıyordu. Onlara açıklama yapmak en iyisi olacaktı. Ben böyle düşünsemde en doğrusu kardeşlerimin kararı idi.

Yanıma, yani kulübemize meraklı birkaç melez getirdim. Onlara gerçekleri bazı mekanları geçerek söyleyecektim.
"Bakın. Ben de duyunca pek inanamadım ama gerçek. Ed, bütün bunların sır kalmasını isterdi. Mağara ve 9. Depo sırlarımızı yüzyıllardır saklamaktayız. Ben ve benden öncekiler de saklayacaktık ama birden kehanetin gerçekleşmesi ve dünyanın ortadan kalkacağı korkumu engellemek istedim. Sizleri gezdirerek sorularınıza cevap vereceğim. Pek uzun bir gezi olmayacaktır. Siz şimdi bana merak ettiklerinizi sorabilirsiniz." dedim. Bu yaptığım en doğru olanı idi.
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

MesajKonu: Geri: Sır Perdesinin Aralanışı   Sır Perdesinin Aralanışı Icon_minitimeCuma Ocak 14, 2011 6:10 am

Hephaistos oğlu Ed, birden ortadan kaybolmuştu ve bunun nedenini sorduğum hiç kimse bilmiyordu. Onu çok tanımasam da başına ne geldiğini çok merak ediyordum. Kim hiç haber vermeden birden ortadan kaybolurdu ki ? Bu düşüncelerle daha fazla başa çıkamayacağımı anlayınca bunu Hephaistos oğullarından birine sormaya karar verdim. Bu konuyla ilgili kimden bilgi alabileceğimi düşünüyordum. Sanırım en iyi seçenek Alex'ti. Çünkü içlerinde Ed'den sonra en bilgili ve tecrübelisi oydu.
Bu düşüncemi gerçekleştirmek istediğimde ise dışarı çıktım. Hephaistos Kulübesi'ne doğru ilerlerken Alex'i gördüm. Maya ile konuşuyorlardı. Maya biraz üzgün gibi görünüyordu. Eh, bu normaldi. Erkek arkadaşı kayıplara karışmıştı. Ben de bunu görünce hiç vakit kaybetmeden yanlarına gittim ve "Böldüğüm için özür dilerim ama birisi bana Eduard'ın neden ortadan kaybolduğunu açıklayabilir mi ?" diye sordum. Alex,
"Biz de zaten Maya ile bunu konuşuyorduk. Olanları Maya da merak ediyor. Eğer şimdi sen de öğrenmek istiyorsan bizimle birlikte Hephaistos Kulübesi'ne gelebilirsin." dedi. Ben de "Çok isterim." dedim ve onlarla birlikte Hephaistos Kulübesi'ne doğru yürümeye başladım. Bu sırada arkamızdan bir ses geldi. Bu ses Afrodit kızı Claire'dan başkasına ait değildi. "Hey, bensiz nereye gidiyorsunuz böyle ?" diye bağırdı ve koşarak bize yetişti. Alex de ona toplanış amacımızı kısa bir şekilde anlattı. Bunun üzerine Claire de hevesle "Bu konuyu ben de çok merak ediyorum. Sizinle gelebilir miyim ?" diye sordu. Alex başını salladı, artık 4 kişiydik.
Kulübeden içeri girdiğimizde bizi Tyler karşıladı. Sanırım o da bu işin içindeydi. Çünkü oldukça heyecanlı görünüyordu.
Daha sonra Alex vakit kaybetmeden bize bir açıklama yapmaya koyuldu. "Bakın. Ben de duyunca pek inanamadım ama gerçek. Ed, bütün bunların sır kalmasını isterdi. Mağara ve 9. Depo sırlarımızı yüzyıllardır saklamaktayız. Ben ve benden öncekiler de saklayacaktık ama birden kehanetin gerçekleşmesi ve dünyanın ortadan kalkacağı korkumu engellemek istedim. Sizleri gezdirerek sorularınıza cevap vereceğim. Pek uzun bir gezi olmayacaktır. Siz şimdi bana merak ettiklerinizi sorabilirsiniz."
Hephaistos Kulübesi'ni gezeceğim için çok heyecanlanmıştım. Kim bilir burada ne kadar stratejik alet vardı ? Onları görmek için sabırsızlanıyordum doğrusu.
http://supernaturalrpg.yetkin-forum.com/
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sır Perdesinin Aralanışı   Sır Perdesinin Aralanışı Icon_minitimeCuma Ocak 14, 2011 6:37 am

Sonra Al Edin yatağının başına doğru yürüdü "Hephaistos komut dizisi bete gama 3-2-6 " bir panl çıktı oraya elini koydu sonra yine "hephaistos komut dizisi gama 333 delte 02 " dedi ve Edin yatağının baş tarafındaki bir bölme açıldı bende geleli 10 gün olmuştu bende burayı bilmiyordum ağzım açık kaldı " Bu bunca zaman burdaydı ve bana söylemedinmi Al . Edi bulalım senle görüşücez" Bunu şaka olarak söylemiştim ama ed bayaı aınmıştı. Herkes benim gibiydi ağızları açık kalmıştı. Maya ,Clarie ve Kate aynı anda " "Demek bu doğruymuş" dediler sanki bunu planlamışlardı hepsi aynı anda ve aynı tonda söyledi bunu. Al elinde bir ateş yaktı ve bir mealeye dokundu ona dokunmasıyla tüm meşaleler yanmaya başladı böyle birşey Hephaistos çocuklarından beklenirdi zaten ben şaşırmamıştım ama diğerleri çok şaşırmışa benzitordu ve yavaşça aşağı inmeye başladık. ( KUSRA BAKMAYIN CIKICAKTIM ANCA YAZDIM )

Sır Perdesinin Aralanışı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Büyük Sır Perdesinin Aralanışı 2