Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sorumluluk mu ? Ohh olamaz...

YazarMesaj
Jones Brain

Jones Brain

Sorumluluk mu ? Ohh olamaz... Empty
MesajKonu: Sorumluluk mu ? Ohh olamaz...   Sorumluluk mu ? Ohh olamaz... Icon_minitimeCuma Ocak 07, 2011 1:14 pm

Hayatım boyunca bir çok sorumluluğumdan kaçmış her zaman kendimi düşünmüştüm. Bunu diğerlerini düşünmeyerek başarmaya çalışıyordum. Apollo Kulübe'sine adımımı attığımdan beri duyduğum en akıllıca fakat beni çok güldüren olaydı bu. Her hafta düzenli olarak kulübe temizliği. Uyumak dışında - ki saymıyorum bile - en sıkıcı işlerden birisi temizlik yapmaktır. En büyük temizliğin kirletmemek olduğunu ilke edinmiş olarak yerde çöp gördüğümde atanı görmek için kendime yalvarıyordum. Yere çöpü attığı için değil de bana böyle sıkıcı bir işi yaptırtma zorunluluğu getirdiği için. Bazı durumlar barizdi. Yelleri uzun süpürgeyle temizlerken çıkan toz bütün genizlerimi kapatmıştı. Nefes alamamaktan nefret ederdim. Sadece suda nefes almamayı severdim onuda istisna sayıyordum. Yerleri yavaş yavaş silerken hiç bir şey umurumda değilmiş gibi davranıp - ki öyle - haftalarca belki senelerce yapıcağım işin tadını çıkarmaya çalışıyordum. Belki bu durumu bir dinlenme safhası olarak görebilirdim.

Sorumluluk mu ? Ohh olamaz...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bugün daha berbat olamaz!