Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Lucianna *Ocak 2011*

YazarMesaj
Lucianna Fackrell
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Lucianna Fackrell

Lucianna *Ocak 2011* Empty
MesajKonu: Lucianna *Ocak 2011*   Lucianna *Ocak 2011* Icon_minitimeÇarş. Ara. 29, 2010 8:18 am

Kurgularınızda beni doğru şekilde kullanmanız için bilgilendirme yapmak istiyorum; Lucy normalde San Francisco State University'de olacaktı bütün kış ama, annesinden özel bir görev aldı ve deli gibi dünyayı dolaşıp yeni melezler bulmak ve onları kampa getirmeye adadı kendini. Arada görev kurgusu bulmakta zorlanırsanız benim bu maceralarıma dahil olabilirsiniz. 5. görev listesini bitirip rahatladıktan sonra, bir dünya turuna çıkacağım, özellikle yeni açılmış olan mekanları turlayacağım, labirentte uzunca vakit geçireceğim falan, çeşit çeşit macera yani. Smile
Kurgudaki en yakın arkadaşım Stell üniversitede eğitimine devam ediyor, kardeşlerimden falan da koptum, Lucy yalnızlık dönemleri yaşamakta ve zihnen hafiften sarsılmış olacak, zihinsel güçler falan fazla gelecek ona, öyle dramatik takılacağım.
Evet, sanırım gerekli olan tüm bilgileri verdim. Smile
*Ocak dedim ama şubat hatta mart boyunca sürebilir bu kurgu.

Lucianna *Ocak 2011*
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 6. Yarış (09 Ocak 2011-16 Ocak 2011 arası)
» 16 Ocak 2011'de dağıtılacak boncuğun kararlaştırılması.
» Lucianna *Bahar 2011*
» Alex Nike Ocak 2011 (Babam Gelmezse Şubat da Olacak)
» Sonuçlar - Ocak Ayı