Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Çıkar İlişkileri

2 posters
YazarMesaj
Rose Denise Harris
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Rose Denise Harris

Çıkar İlişkileri Empty
MesajKonu: Çıkar İlişkileri   Çıkar İlişkileri Icon_minitimeC.tesi Ağus. 28, 2010 2:58 am

8- Bir arkadaş edinip kulübesine ziyarete gideceksin.
Mekan: Athena Kulübesi
Katılacaklar: Rose ve Lucy.

Bilirsiniz, Robyn ve ben şey... sevgiliyiz. Robyn ve Stell de birbirleriyle kavga etmeden duramayan iki kardeş. Lucy de Stell'in en yakın arkadaşı olduğu için, Robyn ile arası genelde bozuk olur. Ben de, kızlarla genelde aramın iyi olmasına rağmen Robyn'e karşı gelemeyip onlara karşı cephe alır dururum. Sanırım anladınız.

O zaman, Athena kulübesinin kapısının önünde, elimde bir jöleli pastayla durmuş ne yaptığımı merak ediyorsunuzdur değil mi? Cevabı basit: çıkar ilişkileri.

Bayrak kapmaca yarışında yenildiğim için, sinirden küplere binmiş hatta hızımı alamayıp elimi incitmiştim. Tabii, babam Poseidon benim, pes eder miyim? Hayır. O nedenle gittim hemen kazanma biletim Lucy ile aramı düzeltmeye. Tahmin edeceğiniz gibi Lucy önce bana net bir cevap vererek, teklifimi reddetti.

Sonra ben ona planımı ve uygulayacağım stratejiyi anlattığımda ağzı açık kaldı ve beni geri çeviremedi. Tüm melezler hırslıdır... ama konu stratejik bir plan olunca inanın bana Athena çocuklarının gözleri dönüyor.

Birlikte keyifle planımızın detaylarını konuşup jöleli pasta yedik, Lucy de bana çok özel konuklarına ikram ettiği gizli kolalarından verdi. Sanırım artık benim Robyn'i önemsemediğim gibi o da Stell'i önemsemiyordu. Kendisinden planımızı kimseye anlatmayacağına dair söz aldım ve sonra aynı sözü ben de verdim. Ardından, bir sonraki bayrak kapmacaya kadar en yakın arkadaşım olacak kıza sarılarak, kulübeme geri döndüm.

Evet, Athena ve Poseidon kulübeleri olarak ittifak yapmıştık, hem de ebeveynlerimizin tüm anlaşmazlıklarına rağmen. Çünkü, ikimiz de hırslıydık, yenilmezdik, bir numara olmak istiyorduk. Ve artık emindim: bunu başaracaktık!
Lucianna Fackrell
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Lucianna Fackrell

Çıkar İlişkileri Empty
MesajKonu: Geri: Çıkar İlişkileri   Çıkar İlişkileri Icon_minitimePaz Eyl. 19, 2010 2:07 am

(ya bayılıyorum bu rp'ye!! Very Happy)

Çıkar İlişkileri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aile İlişkileri ve Canavarlar