Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kapamadım Bayrağı!

YazarMesaj
Rose Denise Harris
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Rose Denise Harris

Kapamadım Bayrağı! Empty
MesajKonu: Kapamadım Bayrağı!   Kapamadım Bayrağı! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 28, 2010 2:39 am

Görev:
9- 'Bayrak kapmaca' yarışında yaşadıklarını anlattığın bir rp yazacaksın.
Mekan: Orman
Katılacaklar: Rose.

Sabah tüm kamp hararetli bir biçimde bayrak kapmaca oynamıştık. Suyla ilgili güçlerim olduğundan, yenilmez olduğumu düşünüyordum ama iki saat içinde doğru olmadığını gördüm.

Ben, Jenny, Ange ve Crist mavi takımda yer alıyorduk. Eh, bayrağımız nehir kenarında olunca da savunma görevini ben üstlendim. Bir nehirin yanındayken kim elimden bayrağı alabilirdi ki? Yaptığımız görev dağılımına göre Jenny ormanda kırmızı takımla uğraşacak ve Crist ona yardım edecekti, Ange de bayraklarını kapmak için uygun anı gözleyecekti.

Kırmızı takımsa, bayrağın başına nöbetçi olarak Hector ve Robert'i dikmiş, Lucy ve Stell'i ormanın ortasına atmışlardı. Hiç aklınıza gelmedi değil mi? Asıl amaçları meğer Anna'yı kullanarak bayrağı ele geçirmekmiş. Tabii, Ange'nin muhteşem ok atma başarısı sayesinde onların bayraklarını korunmasız bırakmayı başaracağımız akıllarına gelmemişti.

Hoş, Ange birkaç saniye geç kalsa Stell ve Lucy bizim bayrağı kapmış olacaktı ya, neyse.

Karışık geldi değil mi? İşte ben tüm bunları yarıştan sonra topluca konuştuğumuz vakitte öğreniyorum. Lakin Stell gölgeleri kullanarak, Lucy de düşünceleri okuyarak her daim kimin ne yaptığını biliyorlarmış! Sizce de bu büyük bir hile sayılmaz mı? Koşa koşa kamp müdiremize gittim haliyle ve olanları anlattım. Verdiği cevap kısa ve netti:

"Yarışlar sırasında özel güçleri kullanmak serbest."

Bunun üzerine diyecek sözüm de yoktu. Hemen, kaderimin her hafta böyle olmaması için Lucy ile konuşmaya gittim.

"Haftaya benimle ittifak olur musun? Suyu kontrol edebiliyorum ve harika bir planım daha var!"

Lucy ilk başta bana Stell'i satamayacağını söylemiş olsa da, planımı dinledikten sonra hemen fikrinden caydı.

"Tamam, haftaya hepsine günlerini göstereceğiz! Şimdi... senin Jenny'yi de bizimle yarışması için ikna etmen gerek."

Jenny de aramıza katılırsa, planımızın ikinci ayağını da uygulamaya koyabilecektik. Yeni stratejimizi merak mı ettiniz? Ne yazık ki bu büyük bir sır, öğrenmek için bir hafta beklemeniz gerekecek. Neyse, bu kadar gevezelik yeter. Şimdi revire gidip buz almam gerek. Şey... sinirden elimi hızla Zeus Yumruğu'na vurunca, ufak hasarlara sahip oldum da, önemli birşeyim yok.

Kapamadım Bayrağı!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bayrağı Verin Bana !
» Mavi Bayrağı Korumaya Çalışıyoruz!