Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Olimpos'un Kurgusu (Tüm Yeni Üyelerimiz Mutlaka Okumalıdır)

YazarMesaj
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Olimpos'un Kurgusu (Tüm Yeni Üyelerimiz Mutlaka Okumalıdır) Empty
MesajKonu: Olimpos'un Kurgusu (Tüm Yeni Üyelerimiz Mutlaka Okumalıdır)   Olimpos'un Kurgusu (Tüm Yeni Üyelerimiz Mutlaka Okumalıdır) Icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 9:33 am

Biz burada, 'Percy Jackson ve Olimposlular' serisinin Türk hayranları olarak, tıpkı gerçeği gibi bir Melez Kampı oluşturmaya uğraşıyoruz. Bulaşık yıkama cezalarından, harpyalarına, bayrak kapmaca yarışlarından, kehanetlere kadar...
Yalnız kurguya bağlı kalmak adına, isimlerimizi İngilizce seçmeye özen gösteriyoruz çünkü kampımız Amerika'da.
Burada ister Tanrı/Tanrıça olun, ister melez, satir veya başka bir mitolojik varlık, çok iyi vakit geçireceğinizin garantisini veriyoruz. Tabii bunun için sınır tanımayan bir hayal gücüne sahip olmanız şart.

Sizlere kamptaki rolümden bahsedeyim:
Tanrıça Athena olarak, Dionysos'un işini çok ihmal etmesi ve kampta çıkan sorunlar nedeniyle gönüllü olarak görevi ondan devraldım ve kamp müdiresi oldum. Tabii, iki de yardımcım var; Tanrıların Tanrısı Zeus ve Ocak Ateşi Tanrıçası Hestia. Bunun dışında kadroda bir Kheiron'umuz eksik, o da uygun adayı henüz bulamadığımızdan...

Kurguya uygun olması gerektiğinden: Tanrıça kimliğimde her daim katıyım ve melezler için çoğu zaman Şarap ve Eğlence Tanrısı'ndan daha korkutucuyum -gelen gideni aratır hesabı- ve daha ağır cezalar uyguluyorum. Aynı şekilde gerçek hayatta melek gibi bir insan olduğunu düşünmeme rağmen, Tanrı Zeus da sert takılıyor. Bu siz küçük melezleri kırmasın, sadece kurgu.
Yeni kurguya ve kitaptaki senaryoya uygun olması için, Üç Büyükler'in fazla çocuğu olmaması gerektiğini düşünüyoruz. Bu nedenle onların üye alımları genellikle kapalı tutuluyor. Her üye babasının Poseidon olmasını isteyebilir ama sitedekilerin 100'de biri başarır bunu.
Aklınıza takılan ve bana sorup durduğunuz bir soruyu da buradan cevaplamak istiyorum:
Yeni seri 'Olimpos Kahramanları'nın ilk kitabı Kayıp Kahraman'a göre, Percy kayıp ve Annabeth onu aramakta. Aynen, sitemizde de bu, bu şekilde. Yani buraya geldiğinizde farz edin ki, Percy'nin Olimpos'u kurtarmasının üzerinden 3-4 ay kadar süre geçmiş ve şu anda kampta yok.
Olimpos Konseyi'ne gelince: Henüz 'Top 12'yi tamamlamadık ama yavaş yavaş rp ustaları bulup sitemizde Tanrı/Tanrıça yapıyoruz. Her isteyen Tanrı olabilir ama bunun her yiğidin harcı olmadığının bilincindesinizdir...

Kurguya yazacaklarım bu kadar, Olimpos diğer rpg sitelerinden çok farklı ve birçok konuda özgün olduğu için, sitemizi zamanla öğreneceksiniz. Şunu söylemeliyim ki, burada temel taş kurulan sağlam dostluklardır. Dünyanın en dost canlısı sitesi olduğumuzun garantisini rahatlıkla verebilirim.
http://olimpos.my-rpg.com
Athena
Athena

Olimpos'un Kurgusu (Tüm Yeni Üyelerimiz Mutlaka Okumalıdır) Empty
MesajKonu: Geri: Olimpos'un Kurgusu (Tüm Yeni Üyelerimiz Mutlaka Okumalıdır)   Olimpos'un Kurgusu (Tüm Yeni Üyelerimiz Mutlaka Okumalıdır) Icon_minitimePerş. Ara. 16, 2010 11:54 am

Edit.
http://olimpos.my-rpg.com

Olimpos'un Kurgusu (Tüm Yeni Üyelerimiz Mutlaka Okumalıdır)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Üyelerimiz
» Düello Kuralları (Mutlaka Okuyun)
» Nyl'in Kurgusu
» Lucy'nin Kurgusu
» Mana'nın Kurgusu