Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kamp Hakkındaki düşüncelerim...

YazarMesaj
Jason Parker
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Jason Parker

Kamp Hakkındaki düşüncelerim... Empty
MesajKonu: Kamp Hakkındaki düşüncelerim...   Kamp Hakkındaki düşüncelerim... Icon_minitimeC.tesi Ara. 11, 2010 1:46 am

Yeni uyanmıştım.Çok uykum vardı ama içimden bir ses gezmemi istiyordu.Yatağımdan doğruldum ve kalkıp elimi yüzümü yıkadım.Dolabımdan üstüme bir şeyler alıp, giydim.Ardından klübemden çıktım.Uzun süre yürüdüm.Ardından ormana geldiğimi farketim.Ormanın içinde dolaşmaya başladım.Güzel bir tepe buldum.Önümde bir kaya ve bir ağaç vardı.Ağacın altındaki kayaya oturdum ve gökyüzünü incelemeye başladım.

Kampa daha yeni gelmiştim fakat kampa çok alışmıştım.Bir çok arkadaşım vardı.Klübemdeki kardeşlerimlede çok iyi anlaşıyordum.Nasıl olurda annem bir tanrıça olurdu.Mitolojiyi duyduğumdan beri ona çok meraklıydım.Her gün yeni bir şey öğrenmek için çabalardım.Fakat şimdi mitolojinin kendisini yaşıyorum diyebilirim.Mitolojik canavarlar hemen kamp sınırlarının dışında bizi yemek için bekliyorlar.Bu yeni hayat hem çok zevkliydi.Hem de çok korkutucuydu.Kampta yalnız kalmak hoşuma gidiyordu.Bazen beni bütün gün aradıkları oluyordu.Fakat bulamyorlardı.Sonunda ortaya çıkıyor ve bütün gün ormanda olduğumu söylüyordum.

Fakat orman bazen de biraz ürkütücü olabiliyordu.Şimdi de öyle olmaya başlamıştı.Hava kararmaya başlamıştı.Ormanda ne kadar uzun süre kaldığımın farkında bile değildim.Yine bir gün daha çabucak geçip gitmişti.Hava kararmıştı.Hızlı adımlarla ormanda ilerlemeye başladım.En sonunda ormandan çıktım ve klübeme doğru ilerlemeye başladım.Bir duş alıp yemeğe gidecektim.

Kamp Hakkındaki düşüncelerim...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Olimpos Hakkındaki Düşünceleriniz
» Yeni Evim Hakkındaki Düşüncelerim
» Yunan mitleri hakkındaki kitaplar
» Üstteki Üye Hakkındaki Düşünceleriniz Neler?
» İlk Kamp Eğlencem