Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Güç Gösterisi

YazarMesaj
Daisy Ivana
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Daisy Ivana

Güç Gösterisi Empty
MesajKonu: Güç Gösterisi   Güç Gösterisi Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 3:37 am

Arenada oturmuş, antreman yapan melezleri seyrediyordum. Çoğunlukla erkek melezler aralarında çalışmalar yapıyorladı. Güçlü ve kaslı kolları, silahları, kankanları. Sanki gereçk bir savaştaymış gibilerdi. Savaşa katılmak benim gibi bir Afrodit kızı için uygun değildi ama okçulukta iyiydim ve uzak mesafeden bir çok düşmanı alt edebilirdim.
Arenada dövüşenleri izlerken içeri biri girdi. Bir melez olduğu belliydi. Sinirli, agresif bir tipi vardı. Kim olduğu konusunda hiçbir fikrim yoktu ama bir züppe gibi görünüyordu. Testesteronla dolmuş kolları ve gögsü ile güç gösterisi yaptığı belliydi. Silahların durduğu bölüme gitti bir kılıç aldı ve arena'nın ortasına geçti.
''Görelim bakalım!'' diye bağırdı. Birkça melez ona doğru hamle yaptı ve birbirleine girdiler. Çocuk kesinlikle güç gösterisi yapıyordu. Tanrım! Bu kadar güçlü tiplerin beyinleri sadece kastan ibarettti. Ben yapmadıkça güç gösterilerine dayanamazdım.

Rp Out: İsteyen katılabilir.

Güç Gösterisi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tiyatro Gösterisi
» Havai fişek gösterisi.