Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Aquamarin Britannia

2 posters
YazarMesaj
Aquamarin Britannia

Aquamarin Britannia

Aquamarin Britannia Empty
MesajKonu: Aquamarin Britannia   Aquamarin Britannia Icon_minitimePaz Kas. 07, 2010 3:57 am

Beceriksizce elimde tuttuğum kılıçla birlikte hafifçe dudaklarımı ısırarak ne yapacağımı bilemez bir halde öylece duruyordum işte. Bu dersin eğitmeninin Lucy olduğunu bilmek beni birazcık rahatlatıyordu doğrusu. Demek istediğim, yakın dövüş alanında oldukça iyi olduğumu düşünüyorum ama şu kılıç kesinlikle daha önce elime aldığım bir şey değil. Ahh üstelik çok ağır taşıyamıyorum bile! Kaslı bir vücudumda yok ki onunla rahat rahat uğraşayayım!

Yine de soğuk bakışlarımı bozmamaya özen göstererek kirpiklerimi hafifçe kırpıştırıyorum. Arkamdan gevşekçe topladığım saçlarım neyse ki görüş alanımı kapatmıyor ama bu hala huzursuz olduğum gerçeğini değiştirmiyor.

Burada olmamın tek sebebi, Athena'nın elimden geleni yaptığımı anlaması, tembellikten değil yani. Yeteneğim yok ne yapabilirim ki! Ah her neyse, kaderimi beklemeye koyulmalıyım galiba. Umuyorum ki Lucy bugün buralardadır da kendi kardeşimden başkasına rezil olmak zorunda kalmam.
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

Aquamarin Britannia Empty
MesajKonu: Geri: Aquamarin Britannia   Aquamarin Britannia Icon_minitimePaz Kas. 21, 2010 2:33 am

Her zaman ki gibi Antrenman sınıfında sessizce oturuyordum. Lucy büyük ihtimalle Adrian ile gezmeye gitmişti. Sat ise ormandadır diye düşünüyordum. Bu yüzden öğrenci var mı diye bakmaya gitmiştim. Aqua’yı görünce hemen koşarak sarıldım. Kardeşimi görünce çok sevinmiştim. ‘‘Ah Aquamarin hoş geldin!’’ dedim hemen. Yardımcı kılıç eğitmeni olmamı destekleyen nadir melezlerdendi benim kardeşim. Daha sonra toparlandım ve elindeki kılıca baktım. ‘‘Eğitim için mi geldin? Eğer istersen sana seve seve yardım edebilirim kardeşim. Tabi özel olarak çalışmak istediğin biri yoksa…’’ diye cevap verdim ve gülümsedim.

Aquamarin Britannia
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aquamarin Britannia
» Aquamarin Britannia
» Aquamarin için