Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Merhaba Çocuklarım!

3 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Merhaba Çocuklarım! Empty
MesajKonu: Merhaba Çocuklarım!   Merhaba Çocuklarım! Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 6:36 am

Biliyorum, sizi beklettim biraz. Ama artık buralardayım. Kulübenizi üst sıralara taşımak için hep yanınızda olacağım, öncelikle benimle tanışma rp'si yazmak isteyenlerin tek yapması gereken bir ö.m. atmak, biliyorsunuz değil mi? Wink

En son Hermes tarafından Perş. Ekim 28, 2010 6:38 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Amy Kleppy
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Amy Kleppy

MesajKonu: Geri: Merhaba Çocuklarım!   Merhaba Çocuklarım! Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 6:37 am

Eveeet çook beklettin bizi ama artık önemi yok geldiin yaaa Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Merhaba Çocuklarım!   Merhaba Çocuklarım! Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 6:40 am

Şunu da belirtmek istiyorum. Kulübe yarışında son sıralardayız, bunun sebebi de Aleda hariç hiç biriniz görev yapmamışsınız, ya da görevler bölümünde başlık açmamışsınız. Sizlerden ricam görevler konusunda kendi adınızla bir başlık açıp listedeki görevleri yapmaya çalışmanız. Bu kulübeyi daha güzel yerlerde görmek istiyorum, haydi çocuklar!
Aleda Beth Hwang
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Aleda Beth Hwang

MesajKonu: Geri: Merhaba Çocuklarım!   Merhaba Çocuklarım! Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 6:42 am

Hoşgeldin babaaaam. *-*
Çok mutluyum çok. *-*
Sen gelmeden ben yazdım rpmi ama Razz
Bundan sonra nice beraber rplere ozaman. Very Happy
Ben de kulübe lideri olarak söz veriyorum ozaman, olabildiğince siteye vakit ayırıp rp yazacağım. ^_^
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Merhaba Çocuklarım!   Merhaba Çocuklarım! Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 6:44 am

Aleda senin performansından memnunum zaten, ama daha da iyi olabilirsin tabi. Kardeslerine de örnek ol, anlayamadıkları yardıma ihtiyacı oldukları yerlerde yardımcı ol. En olmadı bana gelin her zaman kapılarım sizlere acık Wink
Isabelle Coco Franke
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Isabelle Coco Franke

MesajKonu: Geri: Merhaba Çocuklarım!   Merhaba Çocuklarım! Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 6:47 am

Eveeet söz veriyoruz babaa Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Merhaba Çocuklarım!   Merhaba Çocuklarım! Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 9:40 am

Gördüğüm kadarıyla 2 kişi daha görevlerde başlık açmış ve görevler yapılmaya başlanmış, aferin çocuklar gelecek ay sıralamada çok daha iyi bir yere geleceğiz buna inanarak çalışın Wink
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Merhaba Çocuklarım!   Merhaba Çocuklarım! Icon_minitimeSalı Kas. 02, 2010 12:54 am

Aly, amy ve coco. Kardeslernz pek ugramiyor kampa, o yuzden sizin daha cok calismaniz lazim. Oncelikle 6. Temizlik rp'sni yapin ki ceza almayin. Bunu ucunuz brlkte de yapablrsnz, ya da aranzda anlasrsnz bri yapar. Diger husus da, kulube puanlamasina 2 haftadan kisa bir sure kaldi. Elinizden geldgi kadar ck gorev yapmaya bakin. Biliyosunuz puanlama degsti, artk ozel gorevler ve yarismalar onemli bir etken. Bunlara katilmaya calisin. Ayrica artik zor gorevler dgerlerinden daha cok puan getircek, bunu da goz onunde bulundurun.
Hadi kizlar gelecek puanlamada ii bi yukselik yapip beni gururlandirin Smile
Aleda Beth Hwang
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Aleda Beth Hwang

MesajKonu: Geri: Merhaba Çocuklarım!   Merhaba Çocuklarım! Icon_minitimeSalı Kas. 02, 2010 7:19 am

Diğer 2 temizliği ben yapmıştım banane banane Coco yapsııın. Very Happy
Reel hayatın canı çıksın. -.- Kurban Bayramı gelsin bi babacığımda, ozaman görev listemi iyice bi' gözden geçireceğim ben (:
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Merhaba Çocuklarım!   Merhaba Çocuklarım! Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 6:42 am

Yeni gelen çocuklarım hoş geldiniz Smile Benimle tanışma ve sihirli eşya alma rp'si yapmak isteyenlerin pm'lerini bekliyorum Smile

Merhaba Çocuklarım!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Merhaba Çocuklarım!
» Merhaba çocuklarım :)
» Çocuklarım..
» Çocuklarım...
» Melez Çocuklarım