Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İlk Gün mü?

YazarMesaj
Crystal Anna Ixdior

Crystal Anna Ixdior

İlk Gün mü? Empty
MesajKonu: İlk Gün mü?   İlk Gün mü? Icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 1:25 am

3- 'İlk gününün sonu'nu anlatan bir rp yazacaksın, kampla ilgili ilk izlenimlerin, ilk maceraların...
Mekan: Long IsLand Kıyısı
Katılacaklar: Sadece ben...

Akşama doğru yaklaşıyordu zaman.Hızlanıyordu.Benim yaşadığım heyecanlar çoğalıyordu.Melez Kampı,melez kampı.Aklımda halen bu sözler dolaşıyordu tabii.Melez kampı içerisinde olduğum için sorun yoktu sanırım.Sıkıldığım çin Long Island Kıyısına gittim.Tabii her zaman yanımda taşıdığım günlüğümü de yanıma aldım.Long Island Kıyısı'nda kenara biryere oturdum ve günlüğümün yeşil sayfalarını karıştırdım.Siyah pilot kalemin kapağını açtım ve düşünmeye başladım.Sonra sözcükleri kağıda dökmeye başladım.

"Güzel bir gün.Fakat neler olduğunu anlayamayan ben,farklı bir alemin ardındayım.Bugün mü nasıl geçti? Çok güzeldi.Kendimin bir Artemis avcısı olduğumu öğrenince farklı biri oldum sanki.Ya da ben öyle düşünüyorum.Melez Kampı çok güzel bir yer.Tam benlik.Vahişilikler var ardında.Kardeşimi öğrendim.Sat...Çok iyi birisi gerçekten.Bana hem yardımcı oluyor,hemde çok yakın davranıyor.Onu gerçekten çok ama çok seviyorum."

Buna benzer birkaç cümle daha yazdıktan sonra günlüğümü kapadım,siyah pilot kalemin kapağını da kapayarak yerimden kalktım.Renkli gözlerimi Long Island'a çevirerek baktım ve önüme çevirdim.Ardından başka bir yerlere gitmek için ilerledim.

İlk Gün mü?
1 sayfadaki 1 sayfası