Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kapanış Konuşması

YazarMesaj
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Kapanış Konuşması Empty
MesajKonu: Kapanış Konuşması   Kapanış Konuşması Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 7:16 am

Her şeyin bir başlangıcı ve bitişi vardır. Güzel şeyler çabuk sona erer, ben de Olimpos'u seven herkesin yarın sabah kalktıklarında güzel bir düşten uyanmış gibi hissedeceğine inanmak istiyorum. Bir yıldır bu siteyi neredeyse tek başıma idare ettim, sorumluluklarımın ne kadar ağır olduğunu birçoğunuz fark etmiş ve bana kolaylıklar dilemiştiniz. Biliyorsunuz ki site bugünlere yalnızca iki adminle geldi; Puanlama ve karakter çarkındaki bölümlerle ilgilenen Taner -Kheiron- birkaç ay önce siteyi bıraktığında, ben de artık sona yaklaştığımızı biliyordum. Kapatılması gerekiyordu Olimpos'un, belki de bunu yazın başında yapmam çok daha doğru olurdu ama takdir edersiniz ki bu kadar emek harcadığım, tüm hayatım halini almış olan siteden vazgeçmem, buna kendimi hazırlamam uzun zaman aldı.

Hepiniz biliyorsunuz, 15 günlük tatilimde bile siteyle fazla ilgilenemediğim için çoğunuz foruma uğramayı bırakmıştınız. Yani burayı aktif tutmak için başında durmam gerekir, asla birilerine devredip bu devin küçülüşünü izleyemem. O nedenle kararımı sorgulamamanızı rica ediyorum. Maceraya başladığım ilk günden beri hep yanımda olan, ailemize sonradan katılan herkese teşekkürlerimi gönderiyorum. Zaman zaman gerçekten çekilmezlik sınırını zorladığım anlar olmuştur ama siz hep bana tahammül etmeyi başardınız. Ben de buradaki 1148 üyenin çoğu ile tanışmaya, hepsini mutlu etmeye, onlara eğlenceli bir site sunmaya çalıştım, ne kadar başarılı olmuşumdur bilmiyorum.

Dediğim gibi sitenin kapatılması düşüncesi, çok önceden beri aklımdaydı. Geçen yıl 15 tatilde bu kararımdan birkaç arkadaşım için vazgeçmiştim. Artık kimseyi dinleyecek lüksüm yok, o nedenle bitiriyorum. Burada genellikle hep keyifli zaman geçirdik, yeni arkadaşlıklar, sağlam dostluklar kurduk, yeni insanlar tanıdık, rp yazma konusunda kendimizi geliştirdik ve sorumluluk duygusu kazandık; Aile olmanın ne demek olduğunu öğrendik. Birçoğunuz uykudan gözlerinizi zor aralarken kardeşlerinize mahçup olmamak adına denetleme rp'leri yazma fedakarlığı gösterdiniz. Bu site kimsenin değil, hepimizin sayesinde bu günlere geldi. Belki hiçbir zaman tasarım açısından muazzam temalarımız olmadı, çoğumuz rp'leri süslemenin birçok detayından bihaberdik ama güzel bir ortam oluşturmuştuk, tüm sıkıntılarımızı burada unutma imkanı bulabiliyorduk.

Olimpos'un kurucu admini olduğum ve siteyi bir yıl boyunca sürekli aktif tutmayı başardığım için gerçekten çok mutluyum. Gönül isterdi ki sitenin böyle bir karar alması yıllar sürsün fakat, biliyorsunuz ki artık bu yük taşıyabileceğimden daha fazla gelmeye başladı ve artık gerçek hayatımda da düşünmem gereken şeyler var, üniversite sınavı gibi.

Veda konuşmamın sonlarına gelirken, öncelikle bu sitenin rpg dünyasına kazandırdığı onlarca yeni üye için melez danışmanlarımız ve kıdemli üyelerimiz başta olmak üzere herkese teşekkür ediyorum. İlkler unutulmazdır ve Olimpos sizin de ilkinizse, burayı her zaman güzel bir şekilde hatırlayın. Ben zaman zaman tatsızlıklar yaşamış olsak da, hepinizi iyi şekilde hatırlayacağım. Kırdığım, incittiğim, sinir ettiğim herkesten özür diliyorum, insan her şeyini değiştirse bile kişiliğini değiştiremez ve sizin şanssızlığınız böyle dengesiz bir admine sahip olmak oldu. Smile Her sitenin bir rol modeli vardır, bizim rol modelimiz her zaman hayranlık duyduğum Sihir Dünyası olmuştu. Kapanışımız da SD gibi olacak; Forum başlıkları silinmeyecek, rol oyunlarınıza saygımdan zaten onları asla hiçliğe karıştıramam. Olimpos'un da bundan yıllar sonra bile başta PJO siteleri olmak üzere rpg forumlarında model olmasını dilerim, artık biz varlığımızı sürdürmediğimize göre bana ait tüm fikir ve kurguları başka sitelerde kullanmakta da özgürsünüz. Razz

Ulaşmak isteyenleriniz için msn adresim tanricaathena@hotmail.com fakat, bir sorun dolayısıyla bana ekleme davetleriniz gelmiyor. Mail atarsanız size ulaşırım.

http://olimpos.my-rpg.com

Kapanış Konuşması
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Çizelge Panosu * Müdürün Konuşması.