Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Denetlemeye yazmadan önce oku.

YazarMesaj
Carmen Gabriel Boudicca
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Carmen Gabriel Boudicca

Denetlemeye yazmadan önce oku. Empty
MesajKonu: Denetlemeye yazmadan önce oku.   Denetlemeye yazmadan önce oku. Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 5:55 am

Merhaba arkadaşlar ben yardımcı lider Carmen.
Öncelikle şu temizlik rp'sine açıklık getirelim. Normalde temizlik rpsine daha ilginç kurgular yapmak isterdim. Ama yeni gelen arkadaşlarımızın siteye alışması ve bu denetlemeyi daha kolay yazması açısından yapmadım.
Rp'de cümleleri kafanıza göre renklendiremezsiniz. Her kardeşinizin konuşmasının farklı bir rengi vardır. Ben bu rp'de benim konuşmalarımı turuncu Greg'in konuşmalarını sarı olarak belirttim. Ve bu renklendirme sadece konuşmlarda olur. Konuşmalarınızı " " içine alın ve yazım kurallarına uyun.
Bu arada temizlik rp'lerinizin fontu site fontu olsun.-Yani Font kısmına tıklayıp ta Arial ,Times New Roman yapmayın- Yazdığınız şeyleri seçin ve font büyüklüğü simgesine gelerek 'Küçük'ü seçin. seçin.[size=9]. Yazdığınız şeylerin başında bu çıkacak. Bunu [size=11] yapın. Hepsi bu.

Temizlik dışı bir şey söylemeliyim.
Eğer bir kardeşinizle dövüşürseniz onu npc kullanamazsınız. Yani onun haberi olmadan onu konuşturamazsınız.
Eğer düello yapacaksanız Arena'ya gitmelisiniz.Düello yapacağınız kişiyle kararlaştırmadan kafanıza göre gitmeyin.Sorularınız varsa Ares kulübesi yardım bölümüne sorun.Smile

Denetlemeye yazmadan önce oku.
1 sayfadaki 1 sayfası