Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Geyik Bölümü -16-

+38
Nina Sayers
Clara Thompson
Cassandra Masen
David Tyler
Stephan F. Canner
Adyali Beckett
Pearl Chérie Dior
Susanne Lois Circova
Isabelle Coco Franke
A. Anna Bianca Sentius
Alyssa Lauren Franke
Rose Denise Harris
Athena
Lena H. Bryce
Robert Harris
Aldrick R. Carter
Zellana L. Tyler
Esméralda Gwen
Thalia A. Carter
Theodor Aquila
Ronald
Leonard L. Carter
Andrea Grace Harvey
Richard Jaden Russell
C. Scarlett Stanislaus
Edward Kevin Hawke
Anita S. de Luca
Diona Arsinoe Stanislaus
Drake Tyrell Stanislaus
Lieselotte Qwin
Natalie Moore
Marcus L. Stanislaus
Adreanna B. von Dorff
David Killer
Abella Monique
Delilah
Artius GreyWarden
Cintia B. von Dorff
42 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
YazarMesaj
Lena H. Bryce
Artemis Avcısı/Sanat ve Zanaat Eğitmeni
Artemis Avcısı/Sanat ve Zanaat Eğitmeni
Lena H. Bryce

Geyik Bölümü -16- - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -16-   Geyik Bölümü -16- - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. Ağus. 11, 2011 11:44 pm

Az sonra halam beni sinemaya götürecek. Kıskanın. Razz

Ama ne yazık ki doğru düzgün film yok. Tamam kıskanmayın. Rolling Eyes
Leonard L. Carter
Zeus'un Çocuğu/Kılıç Eğitmeni
Zeus'un Çocuğu/Kılıç Eğitmeni
Leonard L. Carter

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -16-   Geyik Bölümü -16- - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. Ağus. 11, 2011 11:54 pm

Selamlar.
Delilah
Küçük Tanrıça
Küçük Tanrıça
Delilah

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -16-   Geyik Bölümü -16- - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 4:29 am

Delilah demiş ki:
David Killer demiş ki:
Ben de burdayım. Ama kimse sorularıma felan cevap vermiyor. İstenmiyorsam giderim. Bye 5
David site adına düşündük ve seni istemediğimize karar verdik. Gidebilirsin yani. Bye 5

Durun durun. Bu cevap arada kaynamamalı, sonuçta arkadaş sormuş biz de cevabını verdik.^^
David Killer
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
David Killer

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -16-   Geyik Bölümü -16- - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 6:23 am

Eğer ciddiyseniz Bye 5
Delilah
Küçük Tanrıça
Küçük Tanrıça
Delilah

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -16-   Geyik Bölümü -16- - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 6:26 am

Ciddiyiz hadi sana Bye 5
Esméralda Gwen
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Esméralda Gwen

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -16-   Geyik Bölümü -16- - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 6:26 am

David Killer demiş ki:
Eğer ciddiyseniz Bye 5

Bu bir soru muydu? scratch
https://www.facebook.com/shaLix.meLLy.Duique
David Killer
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
David Killer

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -16-   Geyik Bölümü -16- - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 6:38 am

Delilah. Senin hakkında söyleyeceğim tek şey, acınacak durumda olduğun. Tanımadığın, ilk kez konuştuğun kişiler hakkında böyle düşünüyorsa ciddi anlamda acınacak durumdasın.
Ve sana inat olarak da gitmiyorum!! Exclamation Exclamation Exclamation
Delilah
Küçük Tanrıça
Küçük Tanrıça
Delilah

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -16-   Geyik Bölümü -16- - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 6:41 am

David ciddiyim sesli güldüm şu anda. Ben bu sitede senden çok daha eski bir üyeyim ve geldiğin günden beri yaptıklarını da biliyorum yani. Açıkçası tanımasam bile şu sözünden sonra lütfen sus ve bir daha konuşma demek geçiyor içimden. En azından ben Athena bana bir şey söylediği zaman 7489326 kez anlamazlıktan gelip aynı şeyi tekrarlamıyorum. Üzgünüm David. Ama burada acınacak durumda olan biri varsa o da sensin.
David Killer
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
David Killer

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -16-   Geyik Bölümü -16- - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 6:50 am

Gülüp gülmemen beni ilgilendirmez. Kıdemli olup olmaman da aynı şekilde. Senin içinden geçenler senin kendi sorunundur. Beni bu da ilgilendirmez. Ben o 7489326 anlamazlıktan geldiğin şeyi anlamadığım için değil çok istediğim için yaptım. Bunun için banlanmayı bile göze aldım ki banlanmama sadece bir kullanıcı hatam var. Ve bunun seni hiç ama hiç ilgilendirmediğini düşünüyorum. Bilip bilmeden, ileri geri konuştuğun için de acınacak kişinin kim olduğu gayet açık ve net!!
Delilah
Küçük Tanrıça
Küçük Tanrıça
Delilah

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -16-   Geyik Bölümü -16- - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 6:52 am

Ahahah David, inan senin aksine bir şeyi bir kerede anlayacak kapasitem var. Cümlende farklı şekilde saldırmayı deneseydin en azından. Of öldüm burada. Bu arada avatar diye koyduğun ikon çok güzelmiş. lol!
David Killer
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
David Killer

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -16-   Geyik Bölümü -16- - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 6:58 am

Şunu bilmeni isterim ki her şeyi 1 kerede anlayacak kapasitesi olan tek kişi sen değilsin. Ve senin düşündüğünün aksine her şeyi bir kerede anlama kapasitesine sahibim. Ve şu an tartışmayı bölmek zorundayım. Avatarımı ise sadece denemek için koymuştum. İcon olduğunu anlayınca da kaldırmayı akıl edebildim. Ve son bir şey daha. Ama bunu sonraya saklayacağım!!
Delilah
Küçük Tanrıça
Küçük Tanrıça
Delilah

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -16-   Geyik Bölümü -16- - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 7:01 am

Öyle mi? Hiç belli etmiyorsun da. Eğer anlayacak kapasiten olsaydı bu sitede seni istemeyen tek kişi olmadığımı anlardın bence. lol!
Bu arada sana küçük bir tavsiye, denemeden önce resimlerin boyutlarına bakmayı deneyebilirsin.^^
Esméralda Gwen
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Esméralda Gwen

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -16-   Geyik Bölümü -16- - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 7:05 am

Bu kadar da rezil olmak olmaz canım. Al, acıdım sana. Kıyak geçtim falan. Tap bana lol! .

Geyik Bölümü -16- - Sayfa 5 2m51a2s
David Killer
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
David Killer

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -16-   Geyik Bölümü -16- - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 7:38 am

Kimsenin yardımına ihyiyacım yok. Kimsenin bana acımasına da. Sence bunu göstermiyor olabilirim. Ama emin ol ki ben bir şeyi bir kerede anlayacak kapasitedeyim. Avatar boyutlarını ayarlamayı bilmiyor olmam da bunu benim yüzüme vuracak olmanız anlamına gelmez. Eğer içinizde insanlık namına ufacık bir şey bile varsa, sadece bana nasıl yapacağımı anlatıp düzeltmemi isteyebilirdiniz. Ama sizden insanlık istemek, dünyayı durdurmakla aynı şey. İnsan olabilmek yürek ister!!
Delilah
Küçük Tanrıça
Küçük Tanrıça
Delilah

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -16-   Geyik Bölümü -16- - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 7:40 am

Of bir an gittin diye korktum David, iyi ki döndün. lol!
Yani senin kadar dedikleri ile çelişen cümleler kuran bir insan görmedim hayatımda, süper gidiyorsun böyle devam. Smile
Bu arada Esme hadi ağlayalım biz insafsız kişileriz, bizde yürek yok, biz insan değiliz ühühühü.
David Killer
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
David Killer

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -16-   Geyik Bölümü -16- - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 7:42 am

Athena tarafından editlendi.
Esméralda Gwen
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Esméralda Gwen

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -16-   Geyik Bölümü -16- - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 7:46 am

Öhöm, şimdi. Ben burada sana yardım etmeye çalıştım, ki benim ne kadar yardımsever olduğumu [ lol! ] bilen biliyor. Avatar boyutlarıyla ilgili bir sorunun varsa çekinmeden söyleyebilir, benden yardım isteyebilirsin. Sana sevecen bir ifadeyle [ lol! ] yardım ederim.

Şimdi, biz yüreksiz mişiz ya, sen bunu anlayacak kadar profesörü olmuşsan, uzmanıysan, bence kendinden şüphelenmeli, benliğinin derinliklerine inmelisin.

Şimdi gidip ağlamalıyım, yüreksizmişim ya. Sen de katıl bana. Hatta iconunu da at bana. O da ağlasın. Sana ilk iş takım da yapacağım, hadi öptüm.

Edit: Büyümelisin bence, acilen. O son söylediğin sözün ne anlama geldiğini öğrenip, büyüyüp gel canım. Zeka yaşını aşan şeyler bunlar.

En son Esméralda Gwen tarafından Cuma Ağus. 12, 2011 7:47 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Delilah
Küçük Tanrıça
Küçük Tanrıça
Delilah

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -16-   Geyik Bölümü -16- - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 7:46 am

Yaa David. Bunu neden dedin ki şimdi? Bak seni banlayacaklar artık. Çok saygısızsın ne güzel eğleniyorduk.
David Killer
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
David Killer

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -16-   Geyik Bölümü -16- - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 7:48 am

Ben söylediklerimin farkındayım. Git ağla. Hatta öl, geber. Çok mutlu da olurum Smile Banla. İstediğin şekilde. Hiç umurumda bile değil!
Delilah
Küçük Tanrıça
Küçük Tanrıça
Delilah

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -16-   Geyik Bölümü -16- - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 7:49 am

Esme ağlıyorum ben David Killer'ın umurunda değilmişim. Hayatımın en kötü anı şu an.

Of asdf. Cidden eğlendim. lol!
Esméralda Gwen
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Esméralda Gwen

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -16-   Geyik Bölümü -16- - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 7:50 am

Oysa ki benim ne hayallerim vardı. İkimiz bir fidanın güller açan dalıydık onunla. Very Sad

En son Esméralda Gwen tarafından Cuma Ağus. 12, 2011 7:51 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
David Killer
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
David Killer

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -16-   Geyik Bölümü -16- - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 7:51 am

Delilah
Küçük Tanrıça
Küçük Tanrıça
Delilah

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -16-   Geyik Bölümü -16- - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 7:52 am

Tecrüben var sanırım?
David Killer
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
David Killer

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -16-   Geyik Bölümü -16- - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 7:52 am

Esméralda Gwen
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Esméralda Gwen

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -16-   Geyik Bölümü -16- - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 7:53 am

Edit.
David Killer
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
David Killer

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -16-   Geyik Bölümü -16- - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 7:54 am

Edit.
Delilah
Küçük Tanrıça
Küçük Tanrıça
Delilah

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -16-   Geyik Bölümü -16- - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 7:54 am

Ahah o değil de bu sitede küçükler var David. Fantezilerini bizimle paylaşman pek doğru değil. lol!
Esméralda Gwen
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Esméralda Gwen

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -16-   Geyik Bölümü -16- - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 7:56 am

Edit.
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -16-   Geyik Bölümü -16- - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 8:08 am

Yeterli.
http://olimpos.my-rpg.com
C. Scarlett Stanislaus
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
C. Scarlett Stanislaus

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü -16-   Geyik Bölümü -16- - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 8:09 am

----

En son C. Scarlett Stanislaus tarafından Cuma Ağus. 12, 2011 8:17 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Geyik Bölümü -16-
5 sayfadaki 10 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
 Similar topics
-
» Geyik Bölümü -8-
» Geyik Bölümü -1-
» Geyik Bölümü -16-
» Geyik Bölümü -9-
» Geyik Bölümü -10-