Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tanrılık - Başvurular

+10
Ares
Hebe
Nyks
Hades
Hekate
Dionysos
İris
Afrodit
Artemis
Athena
14 posters
YazarMesaj
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Tanrılık - Başvurular Empty
MesajKonu: Tanrılık - Başvurular   Tanrılık - Başvurular Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 1:00 am

Sitemizde tanrı ve tanrıça karakterlerin varlığında aksama olmaması için, hepsinin kullanıcı hesapları açılacak ve şifreleri admin kadrosu tarafından bilinecek. Böylece bir tanrı veya tanrıça ile rp yapmanız gerektiğinde, o karakterleri kimsenin keyfini beklemeksizin kullanımınıza sunabileceğiz.

Yalnız, işini hiç aksatmadan yapan tanrı ve tanrıça karakterlerimiz de mevcut ve onların hesaplarına aktif oldukları müddetçe dokunmayacağız. Bu bölüme hesabınızın yalnızca size ait olmasını istediğinizi belirterek başvuru yapmanız ve online olma durumunuzun incelenmesi sonucunda, karakterin tek sahibi olarak kalmaya devam edebileceksiniz.

Artık tanrı-tanrıça karakteri bulunan kişilerin rütbesi düştüğünde, hesap şifresi ve mail adresi değiştirilerek admin kadrosuna geçirilecek. Bir başka karakter tanrı-tanrıçalık için başvuru yaptığında, konumunun değiştirilmesi yerine, önceden devralınan hesap kendisine verilecek. Kısacası, kimse konum değişikliği ile tanrı-tanrıça olamayacak; Bu rütbeler her zaman yan karakterler olarak kalacak. Eğer uygulamada bir aksaklık ile karşılaşmazsak, aynısını titan ve gigant karakterler için de yapmayı planlıyoruz.

Bölüme karakterin sizde kalması amacıyla başvurmak için;

İlginiz için teşekkürler.
(Başlığa yazmak için süreniz 3 gün.)

http://olimpos.my-rpg.com
Artemis
Tanrıça/GM/Bayrak Kapmaca Koordinatörü
Tanrıça/GM/Bayrak Kapmaca Koordinatörü
Artemis

MesajKonu: Geri: Tanrılık - Başvurular   Tanrılık - Başvurular Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 1:09 am

Hesabın yalnızca bana ait olmasını istiyorum.
Başvuru formu gibi bir şey görmediğim için sadece bunu yazmak yeterli diye düşündüm. Umarım sorun olmaz.
Afrodit
Tanrıça
Tanrıça
Afrodit

MesajKonu: Geri: Tanrılık - Başvurular   Tanrılık - Başvurular Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 1:10 am

Benim biri Tanrı Erebus, biri de Tanrıça Afrodit olmak üzere iki karakterim var. Bu hesaplarımın yalnızca bana ait olmasını istiyorum, yeteri kadar online olacağıma da garanti veriyorum.
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Tanrılık - Başvurular   Tanrılık - Başvurular Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 1:15 am

Artemis, Afrodit & Erebus, üç karakterin istekleri onaylandı. Online olma sürelerinizi koruduğunuz müddetçe hesaplarınız yalnızca size ait olarak kalacak.
İris
Tanrıça
Tanrıça
İris

MesajKonu: Geri: Tanrılık - Başvurular   Tanrılık - Başvurular Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 1:29 am

Karakterimin çocuklarıyla sürekli iletişim durumundayım. Bana her ihtiyaçları olduklarında açıp onlara yardımcı oluyorum. Diğer karakterlerimle de birlikte online sürem katılım tarihime göre oldukça yüksek, tüm günüm burada geçiyor diyebilirim. Karakterimin yalnızca bana ait olmasını istiyorum, yeterince aktif olabileceğimden de eminim.
Dionysos
Tanrı
Tanrı
Dionysos

MesajKonu: Geri: Tanrılık - Başvurular   Tanrılık - Başvurular Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 1:33 am

Hesabın yalnızca bana ait olmasını istiyorum. Ben de yeteri kadar online olacağıma garanti veriyorum.
Hekate
Tanrıça
Tanrıça
Hekate

MesajKonu: Geri: Tanrılık - Başvurular   Tanrılık - Başvurular Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 1:38 am

Hesabımın sadece bana ait olmasını istiyorum.
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Tanrılık - Başvurular   Tanrılık - Başvurular Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 1:40 am

İris ve Hekate, online olma sürelerinizi koruduğunuz müddetçe hesaplarınız yalnızca size ait olarak kalacak.

Dionysos, çocuklarınla ilgilendiğine veya rp yaptığına şahit olmadığımızdan, senin karakterin incelemeye alınacak. Böyle devam ederse, site yönetimi el koyacak.
Hades
Tanrı
Tanrı
Hades

MesajKonu: Geri: Tanrılık - Başvurular   Tanrılık - Başvurular Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 4:29 am

Athena, sizinle konuşmuştuk zaten. Afrodit ve Erebus'un yanında, Hades'in de bende kalmasını istiyorum.
Nyks
Tanrıça
Tanrıça
Nyks

MesajKonu: Geri: Tanrılık - Başvurular   Tanrılık - Başvurular Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 4:50 am

Hesabımın yalnızca kendime ait olamasını istiyorum.
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Tanrılık - Başvurular   Tanrılık - Başvurular Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 5:21 am

Hades ve Nyks, online olma sürelerinizi koruduğunuz müddetçe hesaplarınız yalnızca size ait olarak kalacak.
Hebe
Tanrıça
Tanrıça
Hebe

MesajKonu: Geri: Tanrılık - Başvurular   Tanrılık - Başvurular Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 7:11 am

Ben de hesabımın sadece bana ait olmasını istiyorum, size de uyarsa.
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

MesajKonu: Geri: Tanrılık - Başvurular   Tanrılık - Başvurular Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 12:58 pm

Aslında bu karakteri kişisel sebeplerden dolayı bırakmak istiyordum. Fakat nedense sen bu karakterin rütbesini anlamamıştım. Birkaç dakika oturup düşündüm ve yaptığımın bir hata olduğunu anladım. Bu karakterin benim için manevi değeri çok büyük. Bu benim ilk rpgmi yaptığım karakterim. Karakteri benim elimden almak istersen bunu anlayışla karşılarım ama almazsan da benimle rpg yapmak isteyen herkesle elimden geldiğince rpg yapacağım. Karar sana kalmış.
Nemesis
Tanrıça
Tanrıça
Nemesis

MesajKonu: Geri: Tanrılık - Başvurular   Tanrılık - Başvurular Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 7:36 pm

Karakterimin sadece bana ait olmasını istiyorum. Yeterince online olduğum ve çocuklarımla ilgilendiğim söylenebilir bence Smile
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Tanrılık - Başvurular   Tanrılık - Başvurular Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 10:59 pm

Nemesis, online olma süreni koruduğun müddetçe hesabın yalnızca sana ait olarak kalacak.

Hebe, incelemeye alıyorum, online olma durumunu ve rp'lerini gözden geçireceğim.

Ares, üzgünüm fakat senin hesabın alınacak. Bir kişiye 3, en fazla 4 kere şans veririm ama sonrası olmaz. Eminim sen de bu kararımı anlayışla karşılarsın.
Hypnos
Tanrı
Tanrı

MesajKonu: Geri: Tanrılık - Başvurular   Tanrılık - Başvurular Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 11:32 pm

Hesabımın sadece bana ait lmasını istiyorum.Online sürem ve rp'lerim yetersiz olabilir ama çocuklarımla aram iyi.Bir sorun olduğu zaman onlarla ilgileniyorum ve hesabımın bana ait olmasını istiyorum.
Amphitrite
Tanrıça
Tanrıça
Amphitrite

MesajKonu: Geri: Tanrılık - Başvurular   Tanrılık - Başvurular Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 12:48 am

Hesabımın yanlızca bana ait olmasını istiyorum.
Bazı sebeplerden sürekli online olamıyordum. Fakat artık sürekli olarak buradayım. Çocuklarımla zaten iletişim halindeyim. Onlara yardımcı olmaya da devam edeceğim.
Demeter
Tanrıça
Tanrıça
Demeter

MesajKonu: Geri: Tanrılık - Başvurular   Tanrılık - Başvurular Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 4:44 am

Hesabımın yalnızca bana ait olmasını istiyorum.
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Tanrılık - Başvurular   Tanrılık - Başvurular Icon_minitimePaz Ağus. 14, 2011 3:06 am

Demeter, online olma süreni koruduğun müddetçe hesabın yalnızca sana ait olarak kalacak.

Hypnos ve Amphitrite, incelemeye alıyorum, online olma durumunuzu ve rp'lerinizi gözden geçireceğim.

*Başvurularınızın süresi doldu, başlık kilitleniyor.
İlerleyen günlerde hangi hesapların site tarafından alındığı açıklanacak.

Tanrılık - Başvurular
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Başvurular ^^
» Başvurular