Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Delilah ~

3 posters
YazarMesaj
Delilah
Küçük Tanrıça
Küçük Tanrıça
Delilah

Delilah ~ Empty
MesajKonu: Delilah ~   Delilah ~ Icon_minitimeSalı Ağus. 09, 2011 11:53 pm

Delilah ~ Tumblr_lp0l7obpci1qlv58n
&Merhabalaar!
&Şimdi direk konuya gelecek olursak Delilah, Apollon ve Demeter'in kızı, yaz mevsimini temsil eden Tanrıça'dır. Çoğu ölümsüzün aksine, oldukça kibar ve alçakgönüllü bir kızdır. Hayatı boyunca hiç ölümlü olmamasına rağmen, ölümlü olanlara acıyarak elinden geldiğince iyi davranır. Dans etmeyi, şarkı söylemeyi, eğlenmeyi sever ve asla yorulmaz. Yaz mevsimi en güçlü olduğu zamanlardır. Çoğunlukla kendisine saf bir görüntü vermekten hoşlanır ama hiç de saf biri değildir.
&Bu kızın kurgusu böyle şimdi. Düşman, arkadaş diyerek kısıtlama yapmayacağım. Aklınızdaki kurguyu yazın ben de ona göre ekleyeyim.

Kurgular;

&A. Anna Bianca Sentius Delilah'ın kampa geldiği zamanlarda yanına uğradığı arkadaşı. Baharı temsil eden Tanrıça'nın kızı olduğu için seviyor onu belki de. Sırlarını anlatıyor ve onun da sırlarını dinliyor. Sırdaşı ya da dert ortağı denebilir onun için. Delilah bu kızın yanında olduğu zaman eğleniyor. Ve zamanın hiç geçmemesini diliyor.
&David Killer Kampta pek sık olmasa da, ara sıra gördüğü melezlerden. Konuşmuşlukları yok. Sürekli uyuyan bir Tanrı'nın çocuğu olduğu için, Delilah'ın ilgisini çekmiyor.

En son Delilah tarafından Perş. Ağus. 11, 2011 5:31 am tarihinde değiştirildi, toplamda 7 kere değiştirildi
David Killer
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
David Killer

Delilah ~ Empty
MesajKonu: Geri: Delilah ~   Delilah ~ Icon_minitimePerş. Ağus. 11, 2011 4:46 am

Kurgunda olmayı isterim. Ama aklımda öyle bir kurgu yok. :)Sen nasıl bir şey istersen öyle olsun tabii istersen Smile
Delilah
Küçük Tanrıça
Küçük Tanrıça
Delilah

Delilah ~ Empty
MesajKonu: Geri: Delilah ~   Delilah ~ Icon_minitimePerş. Ağus. 11, 2011 4:49 am

Tamam da aklında hiçbir kurgu yokken seni nasıl eklememi planlıyorsun acaba? Sonuçta orada düşman, arkadaş diye belirtmedim, kafama göre ekleyemem seni. Bir kurgu belirtmen gerekiyor. Eğer kurgun bana uygunsa ben de seni eklerim. Smile
A. Anna Bianca Sentius
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
A. Anna Bianca Sentius

Delilah ~ Empty
MesajKonu: Geri: Delilah ~   Delilah ~ Icon_minitimePerş. Ağus. 11, 2011 4:51 am

İyi anlaşalım bence, Anna sorunu olduğu zaman sana gelsin yardım istesin. Birbirimizin sırdaşı olalım. Smile
Delilah
Küçük Tanrıça
Küçük Tanrıça
Delilah

Delilah ~ Empty
MesajKonu: Geri: Delilah ~   Delilah ~ Icon_minitimePerş. Ağus. 11, 2011 5:01 am

Ekledim. Smile
David Killer
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
David Killer

Delilah ~ Empty
MesajKonu: Geri: Delilah ~   Delilah ~ Icon_minitimePerş. Ağus. 11, 2011 5:15 am

Aklımda cidden hiçbir kurgu yok. Sıradan bir arkadaş ya da sürekli didişip iyi iki arkadaş da olabiliriz. Ya da sen bir şey bulabilirsin. Benden bu kadar Smile
Delilah
Küçük Tanrıça
Küçük Tanrıça
Delilah

Delilah ~ Empty
MesajKonu: Geri: Delilah ~   Delilah ~ Icon_minitimePerş. Ağus. 11, 2011 5:28 am

Sadece kampta ara sıra gördüğü bir melez olarak ekliyorum o zaman.
David Killer
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
David Killer

Delilah ~ Empty
MesajKonu: Geri: Delilah ~   Delilah ~ Icon_minitimePerş. Ağus. 11, 2011 5:56 am

Tamam.

Delilah ~
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Delilah ~