Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Karındaşım

2 posters
YazarMesaj
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

Karındaşım Empty
MesajKonu: Karındaşım   Karındaşım Icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 7:51 am

Plaja Laudomia ile ufak rekabetimizden sonra ilk kez geliyordum.Plajın kokusunu içime çekmeyi açıkçası özlemişim.Geldiğim gibi boş bir alana havlumu sardım ve üstümü çıkartıp,güneşlenmeye başladım.
Etrafta hiç erkek melez yoktu,daha doğrusu melez yoktu.Bu kadar rahat davranmamı sağlayan buydu ki ben tutucu biri değilimdir,erkeklerin yanında da mayoyla gezebilirim,nasıl olsa Artemis var,beni burada başı boş bırakmaz.
Tam denize girecekken kampa yeni geldiğini sandığım bir melez gördüm.Hemen tuniğimi üstüme geçirip,yanına gittim.Bana benziyordu,güzeldi,saçları dalgalıydı ve gözleri renkliydi.Yanına gittim ve kendimi tanıttım.
"Hey melez dur!Ben buranın kıdemlilerindenim.Adım Satellite Morgan,Artemis Avcısıyım ve kulübemin lideriyim.Bana Sat diyebilirsin.Peki ya sen kimsin ve kimin çocuğusun?"
Ne kadar büyük sürprizle karşılaşabileceğimin farkında değildim.
http://www.platis.forummum.net
Crystal Anna Ixdior

Crystal Anna Ixdior

Karındaşım Empty
MesajKonu: Geri: Karındaşım   Karındaşım Icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 8:05 am

Yeni gelmiştim melez kampına bu doğruydu.Yeni arkadaşlar,daha doğrusu yeni melez arkadaşlarım olmaya başlayacaktı.Birkaç kişiyle tanıştım.Bana plaja gitmemi önerdiler.Genelde Melezler oraya pek uğramazlarmış.Ben öyle duymuştum.Ya'da ben öyle anlamıştım.Herneyse.Aklımda olan şimdi bunu düşünmek değildi.Üzerime siyah çizgili kırmızı bikinimi giydim.Ve onun üzerine de bir tunik.Gereğinden fazla erkeklere görünmemeye çalışarak plaja doğru ilerledim.Gerçi hiç umursamazdım.Görseler n'olacaktı,görmeseler n'olacaktı.Hızlıca plaja doğru yol alıyordum.Birkaç metre sonra ise plaja vardım.Etrafa ve çarşaf gibi olan denize şöyle bir baktım.Sonra ise hafif dalgalanan denizin rahatlatıcı sesini dinledim birkaç saniye kulağımda.Ardından bir ses duydum.Hızlıca arkamı döndüm.Ses birkaç santim ötemden geliyordu.Bir kız karşımda duruyordu."Hey melez dur!Ben buranın kıdemlilerindenim.Adım Satellite Morgan,Artemis Avcısıyım ve kulübemin lideriyim.Bana Sat diyebilirsin.Peki ya sen kimsin ve kimin çocuğusun?" Demek yeni birini daha tanımış olmuştum.Kendimi tanıtmak için ağızımı açtım. "Benim adım da Crystal Anna Ixdior.Bana Crys diyebilirsin.ve de ne şans ki bende Artemis avcısıyım." diye tamamladım sözlerimi.Sonra renkli gözlerimi tekrardan denize çevirdim.Gülümsedim...
Satellite Morgan
Satellite Morgan

Karındaşım Empty
MesajKonu: Geri: Karındaşım   Karındaşım Icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 8:09 am

Kardeşim gelmişti!Bu kamptaki en güzel günüm olmalıydı.Bundan önce bir kardeşim daha gelmişti,ama geceleri kampa gelip,yatıyor hatta bazen onu bile yapmıyor,sabahları toz olup gidiyordu.Bir gün onu öyle fena pataklayacaktım ki..
Ama şimdi tanışabildiğim ve iyi anlaşabileceğimi umduğum bir kardeşim gelmişti.Hemen kıpır kıpır hareket ederek neşeyle bağırdım.
"Kardeşim?Kardeşim sen en iyi kardeşimsin." dedim ve ona sarıldım.Ardından konuştum.
"Kardeşim denize girelim mi?Yüzerken tanışırız." dedim ve kendimi soğuk sulara bıraktım.
Crystal Anna Ixdior

Crystal Anna Ixdior

Karındaşım Empty
MesajKonu: Geri: Karındaşım   Karındaşım Icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 8:19 am

Sat'in birden neşeyle dolduğunu gördüm.Bu onun için çok iyi olmalıydı.Tabii benim için de öyle.Çünkü kardeşimle tanışmıştım.Gülümsedim.Suratımı ona döndüğümde o'da bana gülümsedi.Birden bana şiddetli bir şekilde sarıldı.
"Kardeşim?Kardeşim sen en iyi kardeşimsin."
Saşırdım ve ani sarılma sonucunda irkildim.Sonra ona bende sarıldım ve güldüm.O'da aynı şekilde yaptı.O'da güldü.
"Kardeşim denize girelim mi?Yüzerken tanışırız." dedi bana.
Bu teklife asla hayır diyemezdim.Çünkü;çok iyi bir yüzücüydüm ve yüzmeyi çok seviyordum.Sat'e baktım ve gülümsedim ona tekrardan.
"Bu teklife asla hayır diyemem."
Üzerimde ki kısa,siyah tuniği kollarımdan sıvıyarak çıkardım ve harika vücudumun dışa vurmasını sağladım.Kardeşim Sat ile hızlıca koşmaya başladık serin denize doğru.Birden kendimizi denizin soğuk sularına bıraktık.Yüzmeye başladık.İyi bir yüzücü olduğum için Sat'ten hızlı gidiyordum.Bir süre sonra durdum ve Sat'in yanına gittim.
"Burada neden fazla melez,hatta neden hiç erkek yok? Yanii neden plajda erkek yok?" dedim.
Cevabı merak ediyordum.Çünkü plajda hiç erkek göremiyordum.
Satellite Morgan
Satellite Morgan

Karındaşım Empty
MesajKonu: Geri: Karındaşım   Karındaşım Icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 8:28 am

Ah,melez danışmanlığına daha yeni seçilmiştim ve özellikle kardeşime yardımcı olmak beni memnun edecekti.
"Genelde melezlerin dinlenecek zamanları yoktur.Arenada,amfitiyatroda,dersliklerde takılırlar.Plaja sadece işi olmayan melezler gelir.Sen de daha yeni geldin bu normal.Ben de son birkaç günde bir çok işe kalkıştım.Bu yüzden biraz ara iyi gelir diye düşündüm ve geldim,iyiki de gelmişim." dedim ve gülümsedim.
Crystal çok iyi bir yüzücüydü ona yetişmekte zorlanıyordum ve onun yeni sorularını cevaplamak için bekledim.
Crystal Anna Ixdior

Crystal Anna Ixdior

Karındaşım Empty
MesajKonu: Geri: Karındaşım   Karındaşım Icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 8:35 am

Soruma memnunlukla cevap verdi.
"Genelde melezlerin dinlenecek zamanları yoktur.Arenada,amfitiyatroda,dersliklerde takılırlar.Plaja sadece işi olmayan melezler gelir.Sen de daha yeni geldin bu normal.Ben de son birkaç günde bir çok işe kalkıştım.Bu yüzden biraz ara iyi gelir diye düşündüm ve geldim,iyiki de gelmişim."
Gülümsedim.Gözlerinin içine baktım kardeşimin.Bana yüzmekte geri kalıyordu biraz.O yüzden bende onun temposunda yüzmeye devam ettim.
"Peki,yaa ben.Yanii ben ne zaman çalışmaya başlıyacağım?"
Aslında bu sorunun cevabını merak ediyordum en çok.Aklımda da başka soru yoktu zaten.Soruyu sorduktan sonra suya daldım hızlıca bir balık gibi.Ve tekrar suyun yüzeyine çıktım.Ona baktım.Cevabı verecekti...
Satellite Morgan
Satellite Morgan

Karındaşım Empty
MesajKonu: Geri: Karındaşım   Karındaşım Icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 8:52 am

Sabırsızlıkla cevap verdim.
"Aslında istediğin zaman başlayabiliriz.İstersen önce arenada düello yaparız,sonra da Lucy'den kılıç dersleri alırsın.Bunun için dersliklerden kılıç dersliğine gidersin zaten talimatlar kapıda asılı." dedim ve ben de buz gibi suya daldım.
Crystal Anna Ixdior

Crystal Anna Ixdior

Karındaşım Empty
MesajKonu: Geri: Karındaşım   Karındaşım Icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 8:55 am

Hızlıca cevap verdi.
"Aslında istediğin zaman başlayabiliriz.İstersen önce arenada düello yaparız,sonra da Lucy'den kılıç dersleri alırsın.Bunun için dersliklerden kılıç dersliğine gidersin zaten talimatlar kapıda asılı."
Çok yardımcı olmuştu bana.Bu cevabın ardından buz gibi suya dalmıştı.Onun ardından bende soğuk suya daldım ve dışarıya çıktım.
"Bugün ya da yarın.Uygunsan düello ile başlamak isterim kardeşim." dedim.
Bikinimin üstünü düzelterek çantamın olduğu yana doğru yüzdüm.Sudan çıkacaktım...
Satellite Morgan
Satellite Morgan

Karındaşım Empty
MesajKonu: Geri: Karındaşım   Karındaşım Icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 9:09 am

Crystal sudan çıkmaya hazırlanıyordu,ben de onunla beraber çıktım.
"Bugün istersen dinlen,yarın düello yaparız." dedim ve havluma sarındım.Biraz güneşte bekledikten sonra kuruduğumu hissettiğimde tuniğimi giydim.Ardından Crystal'e baktım ve gitmek isteyip,istemediğini sordum.
Crystal Anna Ixdior

Crystal Anna Ixdior

Karındaşım Empty
MesajKonu: Geri: Karındaşım   Karındaşım Icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 9:19 am

Sudan çıkmıştım.Birden Sat'in sesini duydum tekrardan.
"Bugün istersen dinlen,yarın düello yaparız."
Bu iyi olabilirdi.Bugün dinlenipte beynimin dinlenmesi iyi olabilirdi.Petrol mavisi havlum ile kurulandım.Bir taraftanda ;
"Güzel olur." dedim.
Havlumu serdim ve yaklaşık yarım saat güneşlendim.Sat ile kuruduğumuzu hissettik.Sat bana bir soru sordu.
"Kalkalım mı?"
Bu soruya vereceğim cevap belliydi.
"Evet,kesinlikle.Dinlenmem gerekiyor."
Sat ile birlikte kalktık ve tuniklerimizi üzerimize geçirdik.Çantalarımızı aldık ve plajdan uzaklaşmaya başladık.
Satellite Morgan
Satellite Morgan

Karındaşım Empty
MesajKonu: Geri: Karındaşım   Karındaşım Icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 9:23 am

Bugün çok güzel bir gün geçirmiştik.Kardeşimle tanışmıştım,melez danışmanı olmuştum.Her şey harikaydı.Bunun için yüzümde her an manasız bir gülümseme vardı.Ve yürüyerek kulübemize doğru ilerledik.

Rp Bitmiştir.

Karındaşım
1 sayfadaki 1 sayfası