Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İris Kulübesi | Sohbet Başlığı

+3
İris
Evelynn van der Bilt
Sienna V. Wideen
7 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
Evelynn van der Bilt
İris'in Çocuğu
İris'in Çocuğu
Evelynn van der Bilt

İris Kulübesi | Sohbet Başlığı - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: İris Kulübesi | Sohbet Başlığı   İris Kulübesi | Sohbet Başlığı - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 3:38 am

*Flood*

Öhöm kardeşlerim hani bir temizlik rp'miz var hatırladınız mı? İşte artık ona yazın diyorum. Suspect
Sienna V. Wideen
İris'in Çocuğu/Kulübe Lideri
İris'in Çocuğu/Kulübe Lideri
Sienna V. Wideen

MesajKonu: Geri: İris Kulübesi | Sohbet Başlığı   İris Kulübesi | Sohbet Başlığı - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 5:11 am

Ben de tatilde olmama rağmen elimden geldiği kadar yazmaya çalışacağım temizliğe. Temizliğe diğer kardeşlerimiz de yazsa fena olmaz hani. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Lena H. Bryce
Artemis Avcısı/Sanat ve Zanaat Eğitmeni
Artemis Avcısı/Sanat ve Zanaat Eğitmeni
Lena H. Bryce

MesajKonu: Geri: İris Kulübesi | Sohbet Başlığı   İris Kulübesi | Sohbet Başlığı - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 12:46 pm

Elveda İris melezleri. Burada bulunduğumuz kısacık süre zarfında bile çok iyi iş çıkardık bence. Bu kulübeye üye olmak bana Sena gibi bir arkadaş daha kazandırdı. Ve bu kuübe benim sevdiğim kişilerin derlemesi gibiydi: Sena, Damla, Eda, Kadri. Sizi hiç unutmayacağım. Hepinizde msn var zaten. Eda içinde vereyim: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

İçinizdeki renkli kişilik hiç solmasın kardeşlerim, sizi seviyorum. I love you
Evelynn van der Bilt
İris'in Çocuğu
İris'in Çocuğu
Evelynn van der Bilt

MesajKonu: Geri: İris Kulübesi | Sohbet Başlığı   İris Kulübesi | Sohbet Başlığı - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 12:59 pm

Öyküümm kardeşimm I love you

hepiniz benim için çok özeldiniz özellikle Damla , Eda ve Öykü. Zaten Edamı bu kulübeye ben sürüklemiştim. Damlam da beni buraya...

Kısa süredir İris ayaktaydı ama bu sürede her birinizi tanıma fırsatım oldu hepiniz seviliyorsunuz.

Evelynn van der Bilt~ Yardımcı Kulübe Lideri

bana ulaşmak için [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ama sanırım herkeste var msnim Razz

İris Kulübesi | Sohbet Başlığı
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Sohbet Başlığı
» Hephaistos Kulübesi Sohbet
» Ve Sohbet Başlığı da Açılır.
» Hekate Kulübesi / Sohbet & Tanışma
» Thanatos Kulübesi Sohbet Alanı.