Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Öğrencilerin Bölümü

4 posters
YazarMesaj
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Öğrencilerin Bölümü Empty
MesajKonu: Öğrencilerin Bölümü   Öğrencilerin Bölümü Icon_minitimePerş. Tem. 28, 2011 4:17 am

Dersliklerde ilgili sorun, soru, istek, öneri, sıkıntı, eleştiri, yorum ve aklıma gelmeyen diğer beyan kelimeleri için bu başlığı kullanabilirsiniz arkadaşlar. Smile Yalnız sohbet çarkına döndürmeyin. Wink

Öneriden bir kastım da, eğitmenlere ders kurguları hakkında fikir vermeniz çünkü her ders için can alıcı bir kurgu bulmak takdir edersiniz ki oldukça zor.

Ah, unutmadan şu kelimeyi de ekleyelim; Şikayet. ^^
http://olimpos.my-rpg.com
Lieselotte Qwin
Nemesis'in Çocuğu
Nemesis'in Çocuğu
Lieselotte Qwin

MesajKonu: Geri: Öğrencilerin Bölümü   Öğrencilerin Bölümü Icon_minitimeCuma Tem. 29, 2011 10:58 am

Merhaba ben çaylak bir öğrenci. Razz

Şimdi daha hiçbir statü sahibi değilken yüzsüz bir şekilde buraya geldim. Rolling Eyes Zorunlu ders listesine yeni açılmış olan Nemesis, İris, Thanatos ve Herakles kulübeleri dahil edilmemiş de, bu dört kulübe kendilerine özel zorunlu derslere sahip mi yoksa yalnızca dört dersten mi sorumlular merak ettim. Smile
Anita S. de Luca
Nemesis'in Çocuğu
Nemesis'in Çocuğu
Anita S. de Luca

MesajKonu: Geri: Öğrencilerin Bölümü   Öğrencilerin Bölümü Icon_minitimeCuma Tem. 29, 2011 11:51 am

bence Nemesis zeka ve strateji dersine zorunlu olmalı Very Happy
intikam strateji,adalet ise bir bakımdan zeka Very Happy
--Lie onaylı(teknik olarak o söyledi zaten Razz)
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Öğrencilerin Bölümü   Öğrencilerin Bölümü Icon_minitimeCuma Tem. 29, 2011 12:24 pm

Unutmuşum! Pekala, derhal ekleyeceğim yeni kulübelerin zorunlu derslerini de başlığa. Smile
Ve tabii öneriniz de dikkate alınacak. ^^
Caroline Klein
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Caroline Klein

MesajKonu: Geri: Öğrencilerin Bölümü   Öğrencilerin Bölümü Icon_minitimeCuma Tem. 29, 2011 12:30 pm

Tanrıça'm benim merak ettiğim bir şey var. Şimdi yeni kulübelerin gelmesi ve kontenjanların açılmasıyla doğal olarak aktiflik arttı. Zorunlu derslere katılmayanlara ne gibi yaptırımlar gelebilir ? Ve ders sisteminde bir yenilik olacak mı ? Bu sorular çok kafamı kurcaladı da. Rolling Eyes Şimdiden teşekkür ederim. Smile
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Öğrencilerin Bölümü   Öğrencilerin Bölümü Icon_minitimeCuma Tem. 29, 2011 12:37 pm

Öncelikle ders sisteminde bir yenilik olmayacak, yalnızca ilerleyen günlerde duruma göre birkaç dersliğin eğitmen sayısı arttırılabilir, ders süreleri kısaltılabilir. Bunlar da öğrencileri etkilemez. Smile

Yaptırımları tüm dersliklerdeki düzen sağlanınca açıklayacağım ve korkarım ki çoğu öğrencinin şok olup hayata küseceği birkaç durum olacak. Bazı -kimseye söylememelerini tembihlediğim- üyeler yaptırımlardan birini dün öğrendi mesela, gösterdikleri tepkiyi onlara sorabilirsin. Kısacası, daha önceden yapmış olduğum uyarıyı tekrarlıyorum: Bu dersler boru değil. Başta zorunlular olmak üzere hepsine katılmaya çalışın çünkü kulübelerinize puan olarak getirileri çok fazla.

Öğrencilerin Bölümü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İş Bölümü O.o
» İş Bölümü ^^
» Geyik Bölümü -16-
» Geyik Bölümü -9-
» Geyik Bölümü -1-