Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Artemis'in Kaçırılışı

YazarMesaj
Hermia Aigian Cocteau
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Hermia Aigian Cocteau

Artemis'in Kaçırılışı Empty
MesajKonu: Artemis'in Kaçırılışı   Artemis'in Kaçırılışı Icon_minitimeC.tesi Tem. 23, 2011 9:04 am

Görevler:
44- Melez konseyi kararıyla bir göreve çıkacaksın!
Mekan: İstediğin yerler
Katılacaklar: Sen ve istediğin herkes.
(Açıklama: Kurgun güzel, ekibin sağlam olsun ki, konsey göreve çıkışını onaylasın. En az 3 ayrı başlık ve 20 post!)

29- Büyük bir grupla macera yaşayacaksın! (en az 8 kişi!)
Mekan: İstediğin yerler
Katılacaklar: Sen ve arkadaşların.
(Açıklama: Bu görev, 'kehanet' veya 'labirent' görevleriyle birleştirilemez ve en az 4 mekan gezme zorunluluğu vardır.)

Kurgu:
Av ve Vahşi Doğa Tanrıçası Artemis'in gigantlar tarafından kaçırılması.

Katılacaklar:
~ Zeus Kulübesi: Marcus Leon Stanislaus, Aredhel Jayden Luther.
~ Poseidon Kulübesi: Katherine Mermaid von Dorff.
~ Hades Kulübesi: Philomela Carter.
~ Artemis Kulübesi: Esmeralda Gwen, Chelsea Cocteau-Evans.
~ Ares Kulübesi: Carmen Gabriel Bouddica.
~ Demeter Kulübesi: Mirabella LaPierre.

-------------------------------------------------------***-------------------------------------------------------

Sabahın dördünde güzelim uykumdan uyandırıldım ve üstümü bile değiştirmeye fırsat bulamadan büyük evin eğlence odasında soluğu aldım. Pinpon masasının etrafına dizilmiş liderler pijamaları ile komik görünse de kimse gülmüyordu. Sessizce masanın başına geçip ‘’Evet, konu ne?’’ ‘’Bilmiyor musun?’’ ‘’Uyuyordum.’’ En endişeli Sat gözüküyordu. ‘’Sat sen anlatır mısın?’’ Bitkin gibiydi, birazdan söyleyeceği sözcükler sanki çıkması çok güçtü… ’’Artemis kaçırıldı.’’ Bir an boğazım düğümlendi. Tamam, Ares kulübesi çoğunlukla Artemis ve avcıları ile iyi anlaşmazdı ama ben kışın avcılarla takılıyordum ve bu durum beni de etkilemişti. ‘’Kulübemden Carmen’ı öneriyorum. Sizinle olmak isterdim ama Ares’in şu aralar bana ceza vermesini istemiyorum.’’ Babam Artemisin yanında olmama bozulurken onu aramak için ekibe katılamazdan bir çaylağı göreve göndermek daha mantıklı gelmişti bana.

Artemis'in Kaçırılışı
1 sayfadaki 1 sayfası