Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

73 ~ 1 | Acayipimsi.

2 posters
YazarMesaj
Philomela Morgenstern
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Philomela Morgenstern

73 ~ 1 | Acayipimsi. Empty
MesajKonu: 73 ~ 1 | Acayipimsi.   73 ~ 1 | Acayipimsi. Icon_minitimePtsi Tem. 18, 2011 7:36 am

Kızlarım Sofia ve Emily'i diğer çocukların yanına bırakmıştım. Uzun zamandır onlarla ilgileniyordum, yaz tatilinde buradalardı fakat kışın okula gitmeleri gerekiyordu, bu yüzden kampa yakın bir yerde minik bir kulübemiz vardı. Zaten kampa en yakın okula gidiyorlardı, yine de o okul da buradan uzaktı. Onların benim çektiğimi çekmelerini istemediğimden yatılı okula vermiyordum, zaten günlerini babasız geçiren kızlarımın bir de annelerinden yoksun olmalarının ne demek olduğunu çok iyi biliyordum çünkü. Salına salına ilerlerken Ares kulübesinin önünden geçtim ve gözlerimi pencereden içeri doğrulttum fakat o sırada çıkan başka bir kardeş, tüm planlarımı mahvetti; kamp meydanından koşarak kaçmamı sağladı. Sonunda soluklanıp durduğumda kahverengi saçlarımı kolumdaki tokayla hızlı bir şekilde tepesinden topladım ve etrafıma bakınmaya başladım. Uzun zamandır buralara uğramıyordum, burası melezlerin genelde kendilerini geliştirmek için takıldıkları yerlerdi. Okçuluk alanı, cirit sahası, tırmanma duvarı ve daha nicesi buradaydı. Cirit sahasından içeri girdiğimde bir kol beni tutarak sürüklemeye başladı. O kola baktığımda tanımadığım bir surat görmüştüm. Beni bir kızın yanına götürdü ve aceleyle oradan ayrıldı. Kıza döndüm, sarı saçları ve mavi gözleriyle oldukça güzeldi fakat biraz küçük gibi görünüyordu. Yutkunduktan sonra kıza sinirli bir bakış attım, birden bire cirit sahasına getirilip onun yanına bırakılmıştım ve bu insan haklarına aykırıydı. "Peki burada olan biten ne?" dedim umursamaz bir tavırla.
Pacely Wandrof
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Pacely Wandrof

73 ~ 1 | Acayipimsi. Empty
MesajKonu: Geri: 73 ~ 1 | Acayipimsi.   73 ~ 1 | Acayipimsi. Icon_minitimePtsi Tem. 18, 2011 8:10 am

Kampta cirit yarışlarının olduğu gündü ve o günde ben de aktif rol almak adına sabahleyin cirit sahasına gelmiştim. Fakat yarışlar takımlar halinde yapılıyordu ve benim bir takım arkadaşım yoktu. Kampa geldiğim sayılı günleri verimli geçirebilmek adına buraya gelmiştim ama kendi başıma da yarışamazdım. Ok atma söz konusu olsaydı herkesi yenebilirdim fakat cirit atma konusunda üstün yeteneklere sahip değildim. Takım arkadaşımı bekliyordum, kamp görevlilerinin birini yanıma getirmesini. O sırada hırçın görünüşlü bir kız yanıma geldi, iyi anlaşacağa benziyorduk. Ona umursamaz bakışlar fırlatıyordum, fakat kim olduğunu da merak ediyordum. O anda ne yapacağımızı sordu kız, mavi gözlerimi onun ela gözlerine döndürerek anlatmaya başladım, arada sızlanarak. "Biz takım arkadaşıyız ve şimdi cirit atma yarışları düzenleniyor."dedikten sonra da yere eğilip çözülen ayakkabı bağımı bağlamaya başladım. Etrafta bir ton melez dolanıyordu, bu ortamdan pek hoşlanmamıştım. Kafamı kaldırdıktan sonra tırnağıyla oynayan kıza elimi uzattım. "İnsan takım arkadaşını tanımalı değil mi? Ben Pacely Wandrof. Avcıyım". dedim biraz bana yakışmayan bir sevecenlikle fakat hemen sonra durumu toplayacak şekilde homurdanmaya başladım.

73 ~ 1 | Acayipimsi.
1 sayfadaki 1 sayfası