Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Vay be!

YazarMesaj
Leo von Dorff
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Leo von Dorff

Vay be! Empty
MesajKonu: Vay be!   Vay be! Icon_minitimePaz Tem. 17, 2011 8:35 pm

Bugün cephaneliğe gitcektim.Kılıcımdan memnumdum ama bir tabanca alsam hiç de fena olmazdı.Cephaneliğe doğru giderken önümdeki herkeze selam verdim.Bir çoğu da bana selam verdi.Cephaneliğinin önüne geldim.Kimse beni görüyormu diye baktım.Kimse yoktu.Sinsice içeri girdim ve şok oldum.Çok düzenliydi.Katogorülere ayrılmıştı.Kılıçlar,kalkanlar,silahlar ve benim aradığım şeyi buldum.Tabancalar.Hemen oraya doğru gittim.Çok seçenek vardı.Bir tane seçtim ve beyendim.Hemen cepe attım.Çıkışa doğru gelirken bir şey düşürmüştüm.Tam ne olduğuna bakıp yerine koycaktım ki bir ses geldi.Hemen saklanmalıydım.Bir oda gördüm.Eskiler odası.Hemen oraya doğru geldim.Kapıyı açtım ve biraz aralık bıraktım.Bir melez vardı ama kim olduğunu bilmiyordum.Sanırım bir Hephaistos çocuğuydu.Yere düşen bir kılıçtı.Onu aldı ve kılıçların olduğu yere koydu.Melez çıkalı 5 dakika oldu.Dışarı yavaşça çıktım.Kapıya doğru geldim ve arkama yine baktım.Hayatım boyunca böyle bir şey görmemiştim.Kapının önünde biri varmı diye dışarı yavaşça baktım.Kimse yoktu.Güvenli bir şekilde dışarı çıkabilirdim.Arkama tekrar baktım.Burada bugünlük yeterince macera yaşamıştım.Buraya bir daha tek başıma gelmiycem diye kendi kendime söz verdim ve dışarı çıktım.
http://blgsyrs.sozlukspot.com/

Vay be!
1 sayfadaki 1 sayfası