Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Caine

YazarMesaj
Micheal Surrender
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Micheal Surrender

Caine Empty
MesajKonu: Caine   Caine Icon_minitimeÇarş. Haz. 29, 2011 10:05 am

Kamptaki ilk günümdü Pegasusları çok fazla merak ettiğimden açeleyle kulübeden çıktım ve Pegasus ahırlarına gittim.Sanki içerdekilerden çok çok üstün bi varlıkmışım gibi bir havayla ahıra girdim.Tüm Pegasus lar bana bakıyordu ama seçici olmalıydım.Savaş Tanrısının oğluna yakışan savaşçı ve acımasız bir pegasus bulmalıydım.Sert gözüken bir pegasus ahırın içinde yürürken Pegasusların üzerinde göz gezdiriyordum.Bu çok garipti ama çabuk alıştım yani sadece 1 gün önce atların kanatları yoktu ki.Ahırın en sonuna geldiğimde soldaki Pegasus dikkatimi çekti.Alev renginde tüyleri masmavi gözleri vardı.Kafasına dokundum ve "Alev rengi tüylerin var korkutucu bir görünüşün var sana ilk cinayeti işleyen kişinin adını koyucam adın Caine ve bundan sonra benim Pegasusumsun." Ne kadar bencildim benim Pegasusum olmak ister misin diye bile sormadım.Sanki sorsam cevap vericektide.O sırada Pegasusun kafasına dokunmaya uğraşıyordum ki kafasını eydi kafasını okşadım ve "Ben gidiyorum sonra küp şekerle gelirim." dedim.Döndüm ve ahırın kapısından çıktım.

Caine
1 sayfadaki 1 sayfası