Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ευγενής (Asil)

YazarMesaj
Percy Matters
Hekate'nin Çocuğu
Hekate'nin Çocuğu
Percy Matters

ευγενής (Asil) Empty
MesajKonu: ευγενής (Asil)   ευγενής (Asil) Icon_minitimePtsi Haz. 27, 2011 10:39 pm

Hekate kulübesinde yine o çok sıkıldığım günlerden birini geçiriyordum buna o "sıkıntıdan kriz geçirdiğim zamanlar" da diyebiliriz.Her neyse üstümdeki bu lanet olası sıkıntıyı atmak için dışarı çıktım.Kulübemde ki kardeşlerimden başka pek fazla arkadaş sahibi olduğum söylenemez.Her zamanki gibi yine tek takılıyorum.Arena da kılıç eğitimi alan melezler dışında dışarıda pek fazla kişiyi görmedim.Bende ormana doğru yöneldim belki bir kaç orman perisi arkadaş edinebilirim.Ormanda bir çok garip şey gördüm onları burda anlatmasam daha uygun olacak diye düşünüyorum.Yolda ilerlerken buna yolda denemez ama bilgidiniz patika gibi bir şey işte,çok yorulmuştum.Bir ağaca yaslanmak için en uygun ağacı seçtim ve altında biraz kestirmeye karar verdim.Tam uykuya dalacağım sırada arkamdan omzuma dokunan ıslak,yumuşak bir şey fark ettim ve hemen arkamı döndüğümde o harika canlıyla karşılaştım.
Hey sen nasıl bir şeysin öyle.Kampta bahsi geçen canlı buydu herhalde o şanlı "Pegasus"lardan.Pegasus iyi ki benim dilimden anlamıyordu yoksa bi güzel çifte yiyebilirdim,verdiğim tepki çok iğrenç şeyler göreydi oysa bu karşımda duran canlı çok asil ve yakışıklı bir hayvandı.Burnuyla beni dürtüklemesinin sebebini hala tam olarak çözmüş değildim ama galiba bu bir sevgi gösterisi gibi bir şeydi.Bende böyle şeylere bayılırım aramızda kalsın.Buna inanamıyorum ne kadar güzel bi canlısın sen,gerçekten anlattıkları kadar varmış.Bunu dememden hoşlandı galiba artık bi hayli fazla sürtünmeye başladı ki buda insanı bi süre sonra sıkıyor bu doğal çünkü o turuncu kamp t-shirt'üm resmen bir sümük peçetesine dönmüştü.Pegasus bana doğru yakınlaştı ve üstüne binmemi ister gibi eğildi bende bunu kıramadım çünkü kırmam mümkün değil her an bi çifte yiyebilirim.Neyse pegasusun sırtına bindiğimde birden havalandığımı ve o hırçın rüzgarın tenimde dans ettiğini hissettim.Bu gerçekten inanılmaz bir histi.Vuhhuuuu!Bu inanılmaz,gerçekten harikaaa.Yaklaşık bir saatlik bir havada danstan sonra nihayet inişe geçtik ve bu olabilecek en inanılmaz olaydı.Tıpkı bir uçak gibi havada iki dönüş ve ardından yere doğru yaklaşık 120 km'lik bir hızla yere inmek bu harbiden dehşet bir olay.Geçirdiğimiz bu olaydan sonra tanışma faslı nihayet geldi ve pegasusumun ismini ευγενής (Asil) koymayı uygun gördüm.Bundan sonra onunla çok iyi vakit geçireceğime inanıyorum ve onu çok seviyorumm.

ευγενής (Asil)
1 sayfadaki 1 sayfası