Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

When we just first met.

YazarMesaj
Mercedes Loreille
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Mercedes Loreille

When we just first met. Empty
MesajKonu: When we just first met.   When we just first met. Icon_minitimePtsi Haz. 27, 2011 1:01 am

Soylu bir kadının kızıyken önünden limuzinlerle, korumalarla geçtiğim Empire State binasının önünde, kırmızı Ferrari'mi valeye verip titreyen bacaklarla aşağı indim. Asansöre binerken benden çıt çıkmıyordu. 17 senelik hayatımın 16'sında annem olarak tanıdığım o soylu, o güçlü ve o dünyalar güzeli kadının aslında annem olmadığını öğrenmiştim. Melez kampında geçirdiğim bir günün ardından, maceracı ruhum ve merakım daha fazla dayanamamış ve gece yarısı kaçarak annemi, yani gerçek annem olan Ampritite'i görmeye gelmiştim. İçim merakla, sevgiyle, ilgiyle doluydu ve daha anlamlandıramadığım bir dolu duyguyla. Acaba annemi görünce ne yapacaktım? Annem beni görünce ne yapacaktı peki? Bu soruların hepsinin cevabını almak üzereydim. Yüzüme kocaman bir gülümseme yerleştirdim, asansörün 600.kata ulaştığını duyuran o bip, sesini duyduğumda. Aslında, mutluydum. Sonunda hayatımda yalan olmayan birşeyler vardı. O, geleceğimi haber almış olmalı ki, beni kapıda bekliyordu. Gözlerim kamaşmıştı. Aynı bana benziyordu, yani ah, ben ona benziyordum. Araminta'yla olan saç rengi ve göz rengimizin farklılığı şimdi ortaya çıkmıştı işte. Bana sevecen bir şekilde gülümsedi ve kollarını açtı. Kollarına koştum. '' Kızım benim. '' diyordu. '' Hoşgeldin. ''

When we just first met.
1 sayfadaki 1 sayfası