Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Thalia'nın ağacındaki Minator.

2 posters
YazarMesaj
David Killer
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
David Killer

Thalia'nın ağacındaki Minator. Empty
MesajKonu: Thalia'nın ağacındaki Minator.   Thalia'nın ağacındaki Minator. Icon_minitimeÇarş. Haz. 22, 2011 11:17 pm

Pete ile geziyorduk. Bu çok sık yapmadığımız bir şeydi. Kampın dışına çıkmayı istiyorduk. Bunun için gizlice kampın giriş ve çıkış kapısı olan Thalia’nın ağacına yürüdük. Hatta koştuk. Peleus bize biraz hırladı; ancak gitmemize izin verdi. Ormanın içinden giderken duyduğum hırlamayla hemen kılıcımı çektim. Pete’nin ‘’Bu bir Minator.’’ dediğini duydum. ‘Minator.’ Hiç de yabancı bir canavar değildi. Canavarlara karşı korunma dersinde Minator ile savaşmıştık. Hafızam hiç ama hiç iyi değildi. Robert ne yapıp da Minator’u toza çevirmişti? Düşünmeye başladım. O sırada dalmış olmalıyım ki ensemde bir sıcaklık hissettim. Döndüğümde Minator ile dip dibeydim. Kılıcımı savurmama fırsat kalmadan elinin tersiyle bana bir darbe savurdu. Ben o hızla ağaca çarpıp yere düştüm. Pete’nin savaş narası attığı duyduğum son şeydi.
Peter Karl Bouveir
Hephaistos'un Çocuğu/Kulübe Lideri
Hephaistos'un Çocuğu/Kulübe Lideri
Peter Karl Bouveir

Thalia'nın ağacındaki Minator. Empty
MesajKonu: Geri: Thalia'nın ağacındaki Minator.   Thalia'nın ağacındaki Minator. Icon_minitimeSalı Haz. 28, 2011 9:55 am

Bugün David'le gizlice dışarı çıkacaktık. Kheiron'un bize izin vermeyeceğini biliyorduk. O yüzden gizlice çıkacaktık. Ejderha Peleus bizi çok zorladı ama onu sonunda birkaç kutu(16 kutu) köpek mamasıyla ikna ettik. Ejderhaların köpek mamasından hoşlandıklarını hiç bilmiyordum. Her neyse kamptan çıktığımız gibi koşa koşa kamptan uzaklaşmaya başladık. ama daha tepeyi tam olarak inmeden bir hırlama sesi duyduk. David ile ben irkildik. Ona sessiz bir şekilde "Bu bir minator." dedim. David dalmış olmalı ki Mnator ona bir yumruk darbesi indirdi ve David ağaca yapıştı ve bilincini kaybetti. Ah be David, biraz dikkatli olsaydın ya. Beni yalnız bıraktın. Minatordan korkuyordum ama belli etmemeye çalışıyordum. Bir savaş narası atıp Canavar'ın üstüne doğru saldırıya geçtim. Platenon'u Alevlendirdim ve kılıcımı minator'a savurdum. Minator'u dizinden yaralamıştım ve iyi bir hamle yaptığımı sonradan anladım. Minator'un dizinden ikor akıyordu ama ben buna çok takılmamıştım. Benim kılıcım etkisiyle Minotor'un sol ayağı alev almıştı ve tüm vücudu kıpkırmızı olmuştu. Hemen kendimi alevle cisimleştirdim ve ateşten bir kartala dönüşerek pençelerimle Minotor'un gözüne saldırıda bulundum. Miantor Çok Fena bir çığlık attı. Sonra bir sürü melezin savaş narası atarak tepeden aşağıya doğru koştuğunu gördüm. Sonra beni gördüklerinde durdular. Minator yere yığılmıştı ve bir gözü yuvasından çıkmıştı. İnsan halime gelip kılıcını göğsüne sapladım ve o an minatorun yumruğuyla kendimden geçtim.

Thalia'nın ağacındaki Minator.
1 sayfadaki 1 sayfası