Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Thay'a Gelinlik Bakıyoruz

2 posters
YazarMesaj
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

Thay'a Gelinlik Bakıyoruz Empty
MesajKonu: Thay'a Gelinlik Bakıyoruz   Thay'a Gelinlik Bakıyoruz Icon_minitimeSalı Haz. 21, 2011 11:40 am

Heyecandan eli ayağına dolaşmıştı. Evet, evlenen o değildi ama kardeşiydi. Onun için bütün heyecanı, yerinde duramaması onun içindi. Biricik kardeşi Thay’ı evlendiriyorlardı. Kardeşinden ayrılacağı için üzgün, mutluluğunu paylaştığı içinde mutluydu. Yani üzüntüyle mutluluğu bir anda yaşıyordu. Bu onda garip bir duygu yaratmıştı. Thay’la birlikte gelinliklere bakmaya Alex, Anna ve Lara’da gelecekti. Özel olarak yaptığı gelinlikleri görücüye çıkaracaktı. Thay’a gelinlik seçmek bir hayli zor olacaktı. Çünkü Thay onun kardeşiydi. Gelinliği sıradan bir şey olamazdı. En mükemmel gelinliği bulup seçmeliydi. Düğünde kardeşi o gelinliği giydiğinde muhteşem görünmeliydi. Herkes ona bakıp imrenmeli onu kıskanmalıydı... Birde kardeşlerine gelinliklerini beğendirmek vardı. Kardeşleri kendisi gibi Afrodit kızları olduğundan modayla iç içeydi. Üstelik moda uzmanıydılar. Yani gelinliklerini beğendirmesi bir hayli zor olacaktı.

O şimdiden gelinliklerine bakmaya başlamıştı. Beğendiklerini kardeşlerine de gösterecekti. Kataloglarına da baktı. Gerçi hepsini biliyordu ama bir daha gözden geçirmenin kimseye zararı olmazdı. Kataloglardan bir kaç tane gelinlikleri işaretledi. Bu gelinlikleri özenle hazırlamıştı. Çok seviyordu. Kardeşine de çok yakışacağına emindi. Katalogları masanın üstüne koyduktan sonra kardeşlerinin gelmesini bekledi. Nerede kalmışlardı? Şimdiye çoktan gelmeleri gerekiyordu. Camın birkaç kez tıklatılmasıyla yerinden sıçradı. Kardeşleri gelmişti. İşte şimdi eli ayağına dolaşmaya başlamıştı. Hemen kapıyı açtı. Tek tek kardeşlerine sarıldı.
"En sonunda gelebildiniz. Ooo nasılsınız gelin hanım." dedi.
Thalia A. Carter
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Thalia A. Carter

Thay'a Gelinlik Bakıyoruz Empty
MesajKonu: Geri: Thay'a Gelinlik Bakıyoruz   Thay'a Gelinlik Bakıyoruz Icon_minitimePtsi Haz. 27, 2011 1:51 am

Sabah erkenden çıkmışyık. Paris'e,Claire'lere gidecektik kardeşçe.Ne kadar heyecanlı olduğumu anlatamam.Birkaç gün sonra evlenecektim ne de olsa!Şu ana kadar bir çok sevgilim,flörtüm,sevdiğim kişi olmuştu.Ama sonunda aşkı bulabilmiştim ; Aldrick.O benim prensimdi,o benim her şeyimdi.Onu canımdan çok seviyordum.Üstelik kardeşlerim de onu seviyorlardı,bu gerçekten de harika bir şeydi.Çünkü kardeşlerimin sevmediği birine aşık olsam bile onla evlenemezdim.Çünkü bu bana bir hata gibi gelmeye başlardı.Sonucunda kardeşlerim seviyordu ama,önemli olan da bu.Neyse konuya dönelim.Claire'e gelinlik seçmeye gidecektik.Yani önce Claire'lere sonra gelinlik bakmaya sonra tekrardan Claire'lere gibi bir şey olacaktı.Yorulacaktık fakat o kadar çok eğlenecektik ki umrumuzda bile olmayacaktı.Yani en azından gelinlik seçerken eğlenmemiz gerekirdi,planım- yani kafamın içinde oluşturduğum planım- bu şekilde işliyordu.Ama gelinlik seçmenin pek bir planı olacağını sanmıyordum.Gelinlik çok önemli bir şeydir hele bir de Afrodit kızıysanız.Üstelik tüm kardeşlerimin o gelinliği beğenmesi gerekiyordu.Kusursuz olmalıydı elbisem.

Clay'in evine vardık.Alex kapıyı çaldı ve Clay kocaman bir gülümsemeyle içeri geçmemizi söyledi.Anlaşılan o da bizler gibi heyecanlıydı.Hepimize teker teker sarıldı."En sonunda gelebildiniz." dedi ve ardından bana dönüp devam etti "Ooo nasılsınız gelin hanım." gülümsedim ve hiçbir şey söylemedim.O kadar heyecanlanmıştım ki içeri girince dilim tutulmuştu.Sonra Alex ve Claire kahkahayı bastı,ardından diğerleri de kahkaha attı.Lara bana yaklaşıp üzgün üzgün durdu.Ve ardından da üzgün şakası yaptığını belirten bir areket yaptı.Sonra o da kahkaha atmaya başladı.Nedense hepsi krizlerdeydi.Yani komik bir şey değildi ki bu.Ama sonradan ben de gülmeye başladım.Neler olduğunu anlamadan gülüyordum.Umarım benle alakalı değildir yani güldükleri şey.

Thay'a Gelinlik Bakıyoruz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gelinlik Alıyoruz