Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İlk gün, ilk düşünce...

YazarMesaj
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

İlk gün, ilk düşünce... Empty
MesajKonu: İlk gün, ilk düşünce...   İlk gün, ilk düşünce... Icon_minitimeC.tesi Eyl. 25, 2010 12:07 am

2- Melez Kampı'nda, kulübendeki ilk gününün rp'sini yazacaksın.
Mekan: Ait olduğun kulübe.
Katılacaklar: Serbest (istediğin herkesi davet edebilirsin.)

O güzel kulübenin önünde durdum. Oldukça hoş görünüyordu, beğenmiştim. Beğenmemek gibi bir seçenek olamazdı zaten. Babam, annemin bir kopyası olduğumu söylerdi. Her yönden… Sanırım bunun etkisi vardı. Yüzümde belli belirsiz bir gülümseme oluşmuştu. Tahta kapıyı ittim ve içeriye adım attım. Yatakhane havasını hissedince kıkırdamaya başladım. Oldukça yorgundum. Yatakların üstünde zıplamak istemişti canım. Şaşkın bir biçimde kafamı salladım.

Eşyalarımın durduğu yatağın yanına geldim. Ranzanın üst tarafında kimse kalmıyordu. Sinsice güldüm. İkisi de benim olabilirdi değil mi? Birazcık bencil olmaktan sorun çıkmazdı herhalde. Yatağın örtüsü koyu pembe ve açık yeşilden oluşuyordu. En sevdiğim renklerdi. Aslında ranza tamamen benim olursa güzel planlar düşünüyordum. Üst ranzada kalabilirdim, alt ranzada ise mimari malzemelerim falan olurdu. Bir çizim masası, sandalye ve daha fazlası… Tam bir Athena kızına göre! Sevinçle ellerimi çırptım. Çok nadiren görülen bir olaydı aslında.

Güzel kulübeyi gezdikten sonra dağınık bir yatak dikkatimi çekti. Kardeşlerimden birinindi. Umursamadan yatağı topladım. Asla dayanamazdım dağınıklılığa… Sanırım bu yatağın sahibi olan kardeşim ile konuşacaktım. Bu yüzden anlaşamayabilirdik. Gerçekten aşırı titizdim. Yatağın üstüne attığı giyecekleri katladım ve yatağın yanında duran dolaba yerleştirdim. Derim bir iç çektim ve pencereden dışarı baktım. Kardeşlerimin hemen gelmesini diliyordum. Kafamı dağıtmam gerektiğini düşündüm ve yatağıma oturarak mitoloji kitaplarımdan birini okumaya başladım. Kitabın adı ise; Bilgelik Tanrıçası Athena’ydı.

İlk gün, ilk düşünce...
1 sayfadaki 1 sayfası