Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Oliviera De Asis Moriera (2)

2 posters
YazarMesaj
Oliviera De Asis Moriera

Oliviera De Asis Moriera

Oliviera De Asis Moriera (2) Empty
MesajKonu: Oliviera De Asis Moriera (2)   Oliviera De Asis Moriera (2) Icon_minitimeCuma Haz. 03, 2011 10:26 pm

Bulutlu bir pazar günüydü.Havada aşırı bir heyecan vardı.Hemde gereğinden fazla...
Annem:Yarın okul var tatlım çantanı hazırla.
Ben:Akşama doğru hazırlarım anne şimdi biraz dinlenmek istiyorum.
Yattım,gerçekten dinlenmek istiyordum,sanki yatağın elleri ve ağzı vardı beni çağırıyordu.Yattım ve şu an söylüyorum keşke yatmasaydım keşke...
Rüyamda üç yaşlı kadın vardı üç kadındada bir tane iplik vardı.İpliklerde en çok dikkatimi çeken şey renkleriydi:
SARI
GRİ
MAVİ
Sarı renkli olan sanki benimdi ve üç iplikte aynı anda kesildi hızlı bir şekilde gereğinden hızlı.Yaşlı kadınlardan sarı renkli ipliği tutan(Ölmek istemiyorsan kaç!!!)diye bir çığlık attı.Diğerleri aynı anda(Yada arkadaşlarının ölmesini istemiyorsan.)
Uyandım hemen aynaya koştum.Her şey yerli yerindeydi.Sarı saç,mavi göz,atletik bir vücud,kollar ve bacaklar.Sevindim herşey yerli yerindeydi o an bir tıslama duydum hayatımı değiştirecek bir tıslama her şeyi değiştirecek o tıslama...
Hemen mutfağa koştum annem yoktu.Yerinde bir furia vardı.Annem bir furiaydı ve beni öldürmek istiyordu.Ne yapabilirdim ki?Bir şey haricinde
KAÇMAK.
Bütün kuvvetimle kapıya yöneldim.O anda ayağımda muhteşem bir ac hissettim.Ayağıma baktım bir kırbaç.Alevli bir kırbaç.Mutfak tezgahındaki bıçağı aldım.Kırbaca doğru salladım kırbaç koptu.Arkama bakmadan kaçmaya başladım ve tek birşey duydum(Ömür boyu kaçamazsın)Ben ise kaçmaya devam ediyordum.Merdivenlerden indim.Hemen bir ara sokağa daldım inanamıyorum çıkmaz sokak arkama döndüm.Üç furia annem ortalarındaydı kırbacı kopuk olan...
Bir anda heryer ışıkla kaplandı kör olacaktım neredeyse ve bir hediye, aman ne hediye bir bilezik altın bir bilezik sadece bir işe yarar kuyumcuya götür para eder başka bir şey olmaz.İçimden bir ses bu düşünceyi yenmeye çalışıyordu ve bileziği taktım hiçbir şey olmadı sinirden bileziğe vurdum.Bilezik gitti yerine altından bir yayla ok ve hançer geldi işte o an tek bir şey yapabilrdim yayımı gerdim furialar gülüyorlardı.Oku fırlattım soldaki furianın alnının ortasına saplandı furia toza dönüştü.Yayım bir daha gerdim furialar artık gülmüyorlardı ve saldırıya geçmişlerdi.Okumu bir daha attım en sağdaki furianın omzunun bir tarafından girdi öbür tarafından çıktı. Annemle teke tek kaldım. Kılıcını sallıyor hançerimle önlüyordum saatlerce bu olay sürdü ikimizde yorgunluktan bitap düşmüştük sonunda bir açık verdi ve oraya kılıcımı salladım ve annem toza dönüştü kendime inanamıyordum kızların sevgilisi aşırı çalışkan ömrü boyunca kavgaya girmeyen o çocuk annesini öldürdü.Ve karşıdan kanatları olan bir at geliyordu bir dakika kanatlrı olan bir at mı hayır yanlış görmüyordum.Kanatları olan bir attı ...
Sonra bayılmışım uyandığımda bir revirdeydim bileğimdede altın bir bilezik vardı , yaşadığım olaylar gerçekti.
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Oliviera De Asis Moriera (2) Empty
MesajKonu: Geri: Oliviera De Asis Moriera (2)   Oliviera De Asis Moriera (2) Icon_minitimeCuma Haz. 03, 2011 10:45 pm

Rp puanı: 55.

/Admin.
http://olimpos.my-rpg.com

Oliviera De Asis Moriera (2)
1 sayfadaki 1 sayfası