Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

LİMDE YAYLA OK VAR

2 posters
YazarMesaj
Oliviera De Asis Moriera

Oliviera De Asis Moriera

LİMDE YAYLA OK VAR Empty
MesajKonu: LİMDE YAYLA OK VAR   LİMDE YAYLA OK VAR Icon_minitimeCuma Haz. 03, 2011 12:43 am

Sabah erkenden uyandım.Hiç gitmediğim bir ara sokaktan okuluma gidecektim.Bir anda hiç kullanılmayan bir evden bir canlı fırladı onda ilk dikkatimi çeken şey tek gözü ve elindeki sivri kazık gibi görünen bir kılç oldu.Hemen eve girdim ev silahlarla doluydu,benim dikatimi ise karşı duvarda duran bir yay ve okları dikatimi çekti.Yayla oku hemen alıp başka bir odaya geçtim birde karşımda ne göreyim bir furia uyuyor.Yayımı onu öldürmek için gerdiğim zaman üstüme bir cehennem tazısı saldırdı.
BU EV CANAVARLARLA DOLUYDU!!!
Yerde bulduğum bir hançerle bir gözünü kör ettim.Biraz uzaklaştı anda okumla kafasını deldim.Furiaya doğru okumu gerdim oanda ne olsun!!!Furia yerinden kalkmış karşımda kırbacını sallıyor.Yayımı gerdim,tam fırlatıcakken furia kırbacıyla yayımı ortadan ikiye böldü.Hemen arkadaşlarını çağırdı karşımda bir furia sürüsü vardı.Sonra biranda bir ışık parladı Bütün furialar küle dönüştü yerde gümüşten bir saat vardı alıp koluma taktım ama saat normal değildi üstende savaş aletlerinin resimleri vardı.Yayla okun üzerine parmağımı getirdim birde ne olsun!!!Elimde yayla ok var hemde gümüşten.Karşımda ise vahşi bir kiklop vardı.Yayımı gerdim bütün kuvvetimle okumu attım ama ok kiklopun derisine çarptı ve paramparça oldu ama neyseki tanıdık bir ses kiklopa 'ELLE ES KORAKAS'dedi ve kiklop var gücüyle kaçmaya başladı.Kanatlı atlarla uçan iki kişi beni rüyalarımdaki kampa götürdü.
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

LİMDE YAYLA OK VAR Empty
MesajKonu: Geri: LİMDE YAYLA OK VAR   LİMDE YAYLA OK VAR Icon_minitimeCuma Haz. 03, 2011 2:43 am

Rp puanı: 40.

/Admin.
http://olimpos.my-rpg.com

LİMDE YAYLA OK VAR
1 sayfadaki 1 sayfası