Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bilgilendirme // Pegasus Binicilik Sınıfı.

YazarMesaj
Rose Denise Harris
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Rose Denise Harris

Bilgilendirme // Pegasus Binicilik Sınıfı. Empty
MesajKonu: Bilgilendirme // Pegasus Binicilik Sınıfı.   Bilgilendirme // Pegasus Binicilik Sınıfı. Icon_minitimeSalı Eyl. 21, 2010 3:47 am

Merhabalar, ben binicilik öğretmeniniz Rose. Atlarla ve deniz canlılarıyla iletişim kurabildiğim gibi, pegasuslarla da konuşabiliyorum.

Dersliğimden alabileceğiniz dersler aşağıdaki gibidir:

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Pegasus ile tanışma. (Bir çeşit ön program, 4-5 post sürer ve sonunda mezun olmayacağınız için, ders olarak sayılmaz.)

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Pegasus biniciliği. (Dersin uzunluğu kişinin başarısına göre değişmekle birlikte, 5-15 post kadar sürer. Sanırım kampta mezun olabileceğiniz en kolay ders de bu!)

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Pegasus eğitim teknikleri / İleri düzey. (Ders çok uzun sürer, haftalarca belki de. Elinize bir kaşağı tutuşturup atınızın dilini öğrenmenizi sağlarım mesela... Size getirileri? Havada uçarken pegasusunuzla birlikte takla atabilirsiniz!)

Not: İleri teknik sınıfında öğrenci olabilmek için, öncelikle pegasus biniciliğinden mezun olmanız gerekmektedir.

Birkaç not daha;

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Derslikteki tek öğretmen benim, bir yardımcım bulunmamakta.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Başlıkları isminizle açınız ve parantez içinde seviye belirtiniz. (Tanışma için: 1, binicilik için:2, ileri teknik için:3.)

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Bana konuyla ilgili pm atmanıza gerek yok, belirli aralıklarla dersliğime uğruyorum.

Sanırım bu kadar Smile

Bilgilendirme // Pegasus Binicilik Sınıfı.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bilgilendirme // Dövüş Sanatları Sınıfı
» Bilgilendirme // Büyü Teknikleri Sınıfı.
» Bilgilendirme // Ok Atma Teknikleri Sınıfı
» Bilgilendirme // Kılıç Teknikleri Sınıfı.
» Bilgilendirme // Silah ve Zırh Yapım Sınıfı