Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

*April Marcella T e m p l e

5 posters
YazarMesaj
April Marcella Temple
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
April Marcella Temple

*April Marcella T e m p l e Empty
MesajKonu: *April Marcella T e m p l e   *April Marcella T e m p l e Icon_minitimeSalı Mayıs 24, 2011 7:54 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

İsim
April Marcella Temple

Doğum Tarihi
25 Haziran 1995

Burç
Yengeç

Lakaplar
App, Rill, Marcella, Marcel, Marce ve Sincap... Razz

Ebeveyn
Babam Alexander Temple ve Annem Tanrıça Amphitrite.

İtalya-Venedik'te doğdum. Ama kampa gelmeden önce babamla birlikte New York'ta yaşıyordum.

Uyruk
İtalya

Diller
İngilizce, Türkçe, İtalyanca ve Antik Yunanca.

Aile
Temple Ailesi

Evcil hayvanlar
Babamın bana New York'taki ilk yaş günü kutlamam sırasında hediye olarak aldığı köpeğim Pluffy var. Ama hala bir pegasus edinemedim.

Silahlar
Genellikle kılıç kullanmayı severim. Ama bu işte pek de usta olduğum söylenemez. Yine de zor durumda kalırsam diye yanımda sürekli kılıcım Πλοίαρχος του Ωκεανού (Okyanus'un Hakimi) olur.Bir de uzaktaki düşmanlar için idealim; mavi elmaslarla kaplı, gümüş okum ve yaylarım Σταγόνες νερού (Su Damlaları) yanımdadır.

Özel Güç
Su, insanların çeşitli nedenlerle tenlerine değdiğinde ya da çok yakınında olduğunda, o insanların bilinçaltlarına girebiliyorum.

Kişisel Özellikler
Cana yakınımdır. Bu yüzden kolay arkadaş edinirim. Çok narinliği sevmem. Ama saygı duyarım. Daha çok... Her şeye katlanabilecek... Hoplayıp, zıplayacak kişileri severim. Benim gibi... Arkadaşlarıma değer veririm. Komiğimdir... Biraz... Şaka yapmayı severim. Eğer beni gerçekten kızdıracak bir şey yaparsanız (sevdiklerime ya da değer verdiğim şeylere zarar verirseniz gibi...) o zaman hesabını fazlasıyla ödersiniz!..

Fiziksel Özellikler
Babamdan aldığım yeşil gözlerim ve annemden aldığım sarı saçlarım var. Kilolu değilimdir. Aslında çok yerim. Yüzmekten... Çaktırmayın.

Kamptan Önce
Venedik'te doğdum. Ama babam, New York'ta bir iş bulduğu için New York'a gittik. Küçüklüğümden beri annemi, bizi bırakıp, gitti diye bilirdim. Bu beni çok üzerdi... Anneme en ihtiyacım olduğu zamanlar, annem yanımda değildi. O ise bildiğimden çok farklı bizi bırakıp, gitmiş... Babam annemin Tanrıça olduğunu öğrenince itiraz etmiş ve kavga etmişler. Annem de gitmiş. Neden itiraz ettiğini hiçbir zaman bilemedim. Ama o itiraz benim hayatımı annesiz geçirmeme neden oldu. Kamptan önce de hareketli ve arkadaş canlısı bir kızdım. New York'a geldiğimizde yeni arkadaşlarım oldu. Babamın işi iyi gitti ve orada kaldık. New York'u sevmiştim ve büyüyünce de orada yaşayacağıma karar vermiştim. Ta ki... Melez Kampı'nı bulana kadar!

Kamptan Sonra
Öncelerde buna alışamasamda. Burada da yeni arkadaşlar edinince, burasını sevmeye başladım. Savaşı severdim. Tabi oyunlarda... Gerçekte savaşın daha zor olduğunu anladım. Ama yeni bir amacım oldu, bu kampa gelince. Normal bir hayatım olmayacaktı, olamazdı da bundan sonra... Kendimi geliştirip, hazır olacaktım. Neye mi? Herşeye!

Sevdiklerim
Çikolata
Dondurma
Yeni arkadaşlar edinmek
Sevindirici haber
Köpeğim
Venedik
New York
Babam Alex
Annem Tanrıça Amphitrite
Antreman yapmak
Voleybol oynamak
Kumsalda dolaşmak
Düşmanlarımı yenmek
Yenmekle de yetmemek, onlara kim olduğumu kanıtlamak

Sevmediklerim
Kötü haber
Denizlerin kirlenmesi
New York'taki havalı kızlar
Arkadaşlarımı kaybetmek
Dondurmamın elimden alınması
Düşmanlarımın beni yenmesi (Hiçbir zaman bu kadarıyla kalmaz... Wink)
Küçük düşmek

En son April Marcella Temple tarafından Çarş. Mayıs 25, 2011 7:03 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
April Marcella Temple
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
April Marcella Temple

MesajKonu: Geri: *April Marcella T e m p l e   *April Marcella T e m p l e Icon_minitimeÇarş. Mayıs 25, 2011 2:27 am

İlişkiler...

Kardeşler...

Pearl Chérie Dior
Bizim kulübemizin nazik kuğusu... Utangaç tavırlarıyla hep ilgimi çekmiştir. Nazik olması ona ayrı bir güzellik katıyor. Zevklerimiz ve davranışlarımız pek uyuşmuyor. Ama iyi anlaşırız.

Dorianna S. von Dorff
Dori, kulübemizin havalı kardeşi. İtiraf ediyorum; çillerine bayılıyorum. Onunla o kadar çok konuşmayız. Ama onu çok sevdiğimi belli ediyor muyum bilmiyorum...

Zellana L. Ryan
Çok severim bu kardeşimi. Tatlılığı hep dikkatimi çekmiştir. Bana her konuda yardımcı olur.

Ölürüm onlar için...

Julia Kingstam
Ondan daha iyisi mi? Söylemeyin şunu! Onunla biz New York'tan tanışıyoruz. Arkadaşlığımız kampta bile sürüyor. Tanrılar ayrılmamızı istemiyor...

Chaos Sror
Ailesiyle birlikte tatil için Venedik'e geldiğinde tanıştık biz onunla. O zaman daha çok küçüktük. Çok iyi arkadaş olduk. Ama tatil çok fazla sürmedi. Yeniden Almanya'ya döndüler. Biraz daha büyüyüp New York'a gittiğimizde, onunla yeniden karşılaştım. Aramızda kopmayacak bir bağ oluştu. Kampta bile birlikteyiz. Biz gerçekten ayrılmayacağız...

Temple Ailesi

Hope Temple
Temple ailesinin en sevdiğim üyesi!.. Birbirimizi kardeş gibi görürüz. Aslında onu tanımıyordum. Ta ki... New York'a taşınana kadar. O da Manhattan'daymış. Manhattan'da onunla tanıştıktan sonra hiç ayrılmadık, ayrılmayacağız da...

Jule Valérie Temple
Onunla kampta tanıştık. İlk başlarda Temple ailesinin bu üyesinin hızına yetişemesem de, seviyorum bu kuzenimi. Onun peşine takılmak hoşuma gidiyor. Eğlencenin tadını iyi biliyor, Jule.

Jill Violet Temple
Benimle çıldıran kuzenimle her şeyi yaparım. Suç ortağımdır o benim. Bir olayda benim adım duyulursa, yanımda o olduğu hemen akıllara gelir. Ayrıca avcı olması ayrı bir hoşuma gitmiştir.^^

Hanna Olivia Temple
Hanny'mle çokcana eğleniriz. Melezlerle dalga geçer, Hermes çocuklarına katılırız -anladınız umarım-. Yapmadığım her şeyi yaparım biricik kuzenimle.

En son April Marcella Temple tarafından C.tesi Haz. 11, 2011 1:07 am tarihinde değiştirildi, toplamda 10 kere değiştirildi
Julia Fackrell
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Julia Fackrell

MesajKonu: Geri: *April Marcella T e m p l e   *April Marcella T e m p l e Icon_minitimeÇarş. Mayıs 25, 2011 2:35 am

geldim kuzy
en güzel iconu mu verdim sana
April Marcella Temple
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
April Marcella Temple

MesajKonu: Geri: *April Marcella T e m p l e   *April Marcella T e m p l e Icon_minitimeÇarş. Mayıs 25, 2011 3:12 am

Tamam kuzen. En güzel ikonunla, seni ekliyorum. Smile
Hope Temple
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Hope Temple

MesajKonu: Geri: *April Marcella T e m p l e   *April Marcella T e m p l e Icon_minitimeÇarş. Mayıs 25, 2011 4:01 am

Kurgumuzu biliyorsun. (:
Seviliyorsun, öpüldün :* Very Happy
http://scythee.tumblr.com
April Marcella Temple
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
April Marcella Temple

MesajKonu: Geri: *April Marcella T e m p l e   *April Marcella T e m p l e Icon_minitimeÇarş. Mayıs 25, 2011 4:57 am

Sen de seviliyorsun! Ekledim.^^
Hope Temple
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Hope Temple

MesajKonu: Geri: *April Marcella T e m p l e   *April Marcella T e m p l e Icon_minitimeÇarş. Mayıs 25, 2011 5:33 am

Jule çok kıskandı şimdi o da istiyor o.o
onunla kampta tanıştınız.
genel özellikleri: kıskanç, deli, kuralları aşmayı seviyor.
eklersin ^^
April Marcella Temple
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
April Marcella Temple

MesajKonu: Geri: *April Marcella T e m p l e   *April Marcella T e m p l e Icon_minitimeÇarş. Mayıs 25, 2011 5:38 am

Tabi, eklerim bir diğer kuzenimi.^^
Jill Violet Temple
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Jill Violet Temple

MesajKonu: Geri: *April Marcella T e m p l e   *April Marcella T e m p l e Icon_minitimeCuma Mayıs 27, 2011 9:49 pm

Bu manyak kuzenini de ekle o zamaan ^^
April Marcella Temple
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
April Marcella Temple

MesajKonu: Geri: *April Marcella T e m p l e   *April Marcella T e m p l e Icon_minitimeC.tesi Mayıs 28, 2011 1:22 am

Avcı kuzenimi de eklerim o zamaan^^
Hanna Olıvıa Temple
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Hera'nın (manevi) Çocuğu

MesajKonu: Geri: *April Marcella T e m p l e   *April Marcella T e m p l e Icon_minitimeC.tesi Mayıs 28, 2011 1:56 am

Bu tatlı kuzenini de unutma ama. I love you
April Marcella Temple
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
April Marcella Temple

MesajKonu: Geri: *April Marcella T e m p l e   *April Marcella T e m p l e Icon_minitimeC.tesi Mayıs 28, 2011 5:20 am

Unutur muyum hiç ^^

*April Marcella T e m p l e
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» April Marcella Temple
» April ve Rp'leri
» April Diana Lancaster (2. Rp)
» April D. Lancaster-Görevler