Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İlk Canavarım

YazarMesaj
Justin Lanchaster
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Justin Lanchaster

İlk Canavarım Empty
MesajKonu: İlk Canavarım   İlk Canavarım Icon_minitimeSalı Mayıs 24, 2011 4:48 am

-''Tamam baba,artık kampa dönmeliyim''
-''Dikkat et,nasıl böyle rahatsın anlamıyorum.''
-''Baba burayı gerçekten sevdim''
-''Anlayamıyorum,annen anlattığında da anlayamamıştım zaten.''
-''Hoşçakal baba,satir borularını duyuyorum''
-''Ne,anlayamadım.Neyse söyleme.Hoşçakal evlat,ve sık sık ara.''
-''Hoşçakal baba,ararım''

Bu konuşma babam ile gizlice Long İsland sahiline gelip telefon ile konuştuğum sırada gerçekleşmişti.Hemen telefonumu cebime atıp sahilde yürümeye başladım.Güneş batıyordu,gökyüzü büyüleyici renklere bürünmüştü.Güneşin harika görüntüsü denize yansıyordu.Biraz daha ilerledikten sonra kampa dönmem gerektiğini fark ettim ve kampa yöneldim.İşte şiddetli ayak seslerini o sırada duydum,beni takip ediyorlardı.Arkama dönmeyi istemiyordum,çünkü arkamda ne göreceğimi tahmin ediyordum.Muhtemelen arkamda bir canavar olacaktı.Şimdi ayak sesleri yüksek sesli soluk sesleri ile birleşmişti.Bir kaç gün önce Çam isminde bir kılıç edinmiştim,aslında dört yıldır eskrim dersleri alıyordum.Birden cesaretim yerine gelmişti,kılıç kullanmayı çok iyi bilirdim.Ulusal şampiyonalarda ikinci olmuştum,bunu başarabilirdim.Saatimin altındaki düğmeye bastım ve kılıcım Sarmaşık elimde beliriverdi.Hemen ardından koluma takılı biçimde kalkanım belirdi.Kılıcın yeşil kabzasını sıkıca kavradım ve ''dikenler''diye bağırdım.Kılıcımın üstünde dikenler çıktı birden.Şimdi ayak sesleri çok yakından geliyordu,hışımla arkamı döndüm.Arkamda iki dev minotor duruyordu ve bana saldırmaya hazırlardı.Sağda durana kılıcımı savurdum,dikenler onun üstüne saplandı.Acı içinde haykırınca üstüne atıldım ve kılıcı hızla indirdim.Minotor toza dönüştü.Fakat görmediğim bir şey vardı,diğer minotor üstüme atlamıştı.Görür görmez yana doğru takla attım.Neredeyse ayağım minotor`un altında kalacaktı,neyse ki ayağımı son anda çektim.Yaratık bu sırada sersemlemişti,fakat çabuk kendine geliyor gibi görünüyordu.Fakat kalkmaya zamanım yetmeyecekti,kılıcımı minotor`a attım ve keskin tarafın ona denk gelmesini umdum.Fakat keskin taraf denk gelmedi,kılıç yere düştü.Minotor ise çoktan doğrulmuş bana doğru koşuyordu.Sağa takla attım ve yanımdan hızla geçince kılıca atıldım.Kılıcı tutar tutmaz bana koşan Minotor`u gördüm.Kılıcı ona uzattım,geçtiği sırada kendini durduramadı ve kılıç ona geçiverdi.Canavar toza dönüştü.Nefes nefese kalmıştım,çok yorgun hissediyordum.Daha fazla canavarın gelmemesini umarak kampa koştum,kampa vardığımda kendimi kulübeye attım.İlk dövüşümü yapmıştım ve kazanmıştım!

İlk Canavarım
1 sayfadaki 1 sayfası