Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni Site Temamız Nasıl? (19 Mayıs 11)

+13
Claire Angel Deeply
Hermia Aigian Cocteau
Peter Karl Bouveir
Drake Tyrell Stanislaus
Hanna Olıvıa Temple
Alicia Roxanne Wideen
Pearl Chérie Dior
Katherine M. von Dorff
Paul Christensén
Aldrick R. Carter
Stephan F. Canner
Steve J. Christensén
Athena
17 posters

Yeni site temamızı nasıl buldunuz?
Destansı
Yeni Site Temamız Nasıl? (19 Mayıs 11) Vote_lcap44%Yeni Site Temamız Nasıl? (19 Mayıs 11) Vote_rcap
 44% [ 14 ]
Mükemmel
Yeni Site Temamız Nasıl? (19 Mayıs 11) Vote_lcap19%Yeni Site Temamız Nasıl? (19 Mayıs 11) Vote_rcap
 19% [ 6 ]
Çok İyi
Yeni Site Temamız Nasıl? (19 Mayıs 11) Vote_lcap13%Yeni Site Temamız Nasıl? (19 Mayıs 11) Vote_rcap
 13% [ 4 ]
İyi
Yeni Site Temamız Nasıl? (19 Mayıs 11) Vote_lcap9%Yeni Site Temamız Nasıl? (19 Mayıs 11) Vote_rcap
 9% [ 3 ]
Fena Değil
Yeni Site Temamız Nasıl? (19 Mayıs 11) Vote_lcap6%Yeni Site Temamız Nasıl? (19 Mayıs 11) Vote_rcap
 6% [ 2 ]
Öyle Böyle
Yeni Site Temamız Nasıl? (19 Mayıs 11) Vote_lcap0%Yeni Site Temamız Nasıl? (19 Mayıs 11) Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Daha İyi Olabilirdi
Yeni Site Temamız Nasıl? (19 Mayıs 11) Vote_lcap3%Yeni Site Temamız Nasıl? (19 Mayıs 11) Vote_rcap
 3% [ 1 ]
Berbat Ötesi
Yeni Site Temamız Nasıl? (19 Mayıs 11) Vote_lcap3%Yeni Site Temamız Nasıl? (19 Mayıs 11) Vote_rcap
 3% [ 1 ]
Diğer -belirtiniz-
 3% [ 1 ]
Toplam Oylar : 32

Anket kapatıldı

YazarMesaj
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Yeni Site Temamız Nasıl? (19 Mayıs 11) Empty
MesajKonu: Yeni Site Temamız Nasıl? (19 Mayıs 11)   Yeni Site Temamız Nasıl? (19 Mayıs 11) Icon_minitimePerş. Mayıs 19, 2011 5:53 am

Eleştiri ve yorumlarınızı bekliyoruz. Smile
http://olimpos.my-rpg.com
Steve J. Christensén
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Steve J. Christensén

MesajKonu: Geri: Yeni Site Temamız Nasıl? (19 Mayıs 11)   Yeni Site Temamız Nasıl? (19 Mayıs 11) Icon_minitimePerş. Mayıs 19, 2011 6:07 am

Kesinlikle güzel fakat çok fazla kırmızı rengi var ve çok fazla göz yoruyor Sad Onun dışında gayet iyi
Stephan F. Canner
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Stephan F. Canner

MesajKonu: Geri: Yeni Site Temamız Nasıl? (19 Mayıs 11)   Yeni Site Temamız Nasıl? (19 Mayıs 11) Icon_minitimePerş. Mayıs 19, 2011 7:17 am

Bence destansı. Gerçekten çok beğendim. Bu arada temadaki denizin altındaki çocuk Percy sanırım. Beşinci kitapta Doğu ve Hudson nehirlerini yardıma çağırırken ki resim olabilir. Smile
Aldrick R. Carter
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Aldrick R. Carter

MesajKonu: Geri: Yeni Site Temamız Nasıl? (19 Mayıs 11)   Yeni Site Temamız Nasıl? (19 Mayıs 11) Icon_minitimePerş. Mayıs 19, 2011 7:25 am

Iason'a katılıyorum. Tek sorun göz yorabilir. Onun dışında harika Smile Smile
Paul Christensén
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Paul Christensén

MesajKonu: Geri: Yeni Site Temamız Nasıl? (19 Mayıs 11)   Yeni Site Temamız Nasıl? (19 Mayıs 11) Icon_minitimePerş. Mayıs 19, 2011 7:41 am

Arka plan daha koyu bir tonda olabilirmiş.

Ama öncekilerden kesinlikle daha iyi.

RP yazasım geldi yeminle ^^

Sonuç olarak ben çok başarılı buldum temayı.
Steve J. Christensén
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Steve J. Christensén

MesajKonu: Geri: Yeni Site Temamız Nasıl? (19 Mayıs 11)   Yeni Site Temamız Nasıl? (19 Mayıs 11) Icon_minitimePerş. Mayıs 19, 2011 7:59 am

Stephan F. Canner demiş ki:
Bence destansı. Gerçekten çok beğendim. Bu arada temadaki denizin altındaki çocuk Percy sanırım. Beşinci kitapta Doğu ve Hudson nehirlerini yardıma çağırırken ki resim olabilir. Smile

Evet, öyledir büyük ihtimal

Tanrıçam bir süre sonra çok göz yoruyor bu ağır kırmızı tonu
Katherine M. von Dorff
Poseidon'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Poseidon'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Katherine M. von Dorff

MesajKonu: Geri: Yeni Site Temamız Nasıl? (19 Mayıs 11)   Yeni Site Temamız Nasıl? (19 Mayıs 11) Icon_minitimePerş. Mayıs 19, 2011 8:02 am

Açıkçası benim gözümü hiç yormadı. Hatta böyle daha çok yakıştığını düşünüyorum. Mükemmel olmuş. Smile
http://camelot.hareketforum.org/
Pearl Chérie Dior
Amphitrite'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
Amphitrite'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
Pearl Chérie Dior

MesajKonu: Geri: Yeni Site Temamız Nasıl? (19 Mayıs 11)   Yeni Site Temamız Nasıl? (19 Mayıs 11) Icon_minitimePerş. Mayıs 19, 2011 8:03 am

Yazılar falan gerçekten harika; ama girişte bulunan banner hakkında çekincelerim var. Belli bir süre güzel olabilir, ama bir süre sonra sıkılınacak cinsten bir banner olmuş.
Yine de öncekine nazaran çok çook çok daha iyi. Grafikerleri tebrik ettim.
Steve J. Christensén
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Steve J. Christensén

MesajKonu: Geri: Yeni Site Temamız Nasıl? (19 Mayıs 11)   Yeni Site Temamız Nasıl? (19 Mayıs 11) Icon_minitimePerş. Mayıs 19, 2011 8:07 am

Katherine M. von Dorff demiş ki:
Açıkçası benim gözümü hiç yormadı. Hatta böyle daha çok yakıştığını düşünüyorum. Mükemmel olmuş. Smile

Mükemmel olduğuna bende katılıyorum . Yakıştığı kısmına da katılıyorum . Ama bir süre sonra sanki yoruyor ya Very Happy
Alicia Roxanne Wideen
Demeter'in Çocuğu/Kulübe Lideri
Demeter'in Çocuğu/Kulübe Lideri
Alicia Roxanne Wideen

MesajKonu: Geri: Yeni Site Temamız Nasıl? (19 Mayıs 11)   Yeni Site Temamız Nasıl? (19 Mayıs 11) Icon_minitimePerş. Mayıs 19, 2011 8:09 am

Yeni temayı ben de çok beğendim. Gözü de fazla yormuyor zaten, kısa sürede alışırız. Smile
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Yeni Site Temamız Nasıl? (19 Mayıs 11)   Yeni Site Temamız Nasıl? (19 Mayıs 11) Icon_minitimePerş. Mayıs 19, 2011 9:27 am

Arka planda kararsız kaldım ben, danıştığım birkaç kişi göz yormadığını söylediği için değiştirmedim ama buradaki yorumlara bakılırsa onu matlaştırsak iyi olacak. Smile

Zaten temada kırmızı tonlar kullanmak uzun süreli mantıklı değil, bu Tanrıların Oyunu için hazırlanan özel temamız.

Aslında orası 5. kitapta geçen Doğu ve Hudson nehirleri değil, şu Gateway'den nehre düştüğü zaman. Mississippi Nehri'ydi yanlış hatırlamıyorsam. Karşısındaki silik kadın ona incileri veriyor. Smile
Ortadaki Hades, arkası Daedalus'un Labirenti, sağdaki şeffaf hatun da pek benzemese de Furia'lardan biri oluyor, aslında kanatları falan var. Bir sonraki temada tamamen yer alır belki.
http://olimpos.my-rpg.com
Hanna Olıvıa Temple
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Hera'nın (manevi) Çocuğu

MesajKonu: Geri: Yeni Site Temamız Nasıl? (19 Mayıs 11)   Yeni Site Temamız Nasıl? (19 Mayıs 11) Icon_minitimePerş. Mayıs 19, 2011 10:02 am

Harika bence. Smile
Drake Tyrell Stanislaus
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Drake Tyrell Stanislaus

MesajKonu: Geri: Yeni Site Temamız Nasıl? (19 Mayıs 11)   Yeni Site Temamız Nasıl? (19 Mayıs 11) Icon_minitimePerş. Mayıs 19, 2011 10:37 am

Bence tema çok güzel, hazırlayan grafikeri tebrik ediyorum.
Göz yorduğunu söyleyenlere de 'göz yorucu tema görmemişsiniz' diyorum, o açıdan hiçbir sorunu yok. Smile
Peter Karl Bouveir
Hephaistos'un Çocuğu/Kulübe Lideri
Hephaistos'un Çocuğu/Kulübe Lideri
Peter Karl Bouveir

MesajKonu: Geri: Yeni Site Temamız Nasıl? (19 Mayıs 11)   Yeni Site Temamız Nasıl? (19 Mayıs 11) Icon_minitimePerş. Mayıs 19, 2011 4:54 pm

Mükemmel olmuş Smile
Hermia Aigian Cocteau
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Hermia Aigian Cocteau

MesajKonu: Geri: Yeni Site Temamız Nasıl? (19 Mayıs 11)   Yeni Site Temamız Nasıl? (19 Mayıs 11) Icon_minitimePerş. Mayıs 19, 2011 10:34 pm

Süper ama ilk girdiğimde yanlış site diye çıktım :S
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

MesajKonu: Geri: Yeni Site Temamız Nasıl? (19 Mayıs 11)   Yeni Site Temamız Nasıl? (19 Mayıs 11) Icon_minitimePerş. Mayıs 19, 2011 11:33 pm

ben iyi dedim çünkü kırmızı rengi çok fazla bu da gözümü alıp yoruyor ama uyumlu olmasından dolayı iyi^^
Nikolaos Ephimovich
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu

MesajKonu: Geri: Yeni Site Temamız Nasıl? (19 Mayıs 11)   Yeni Site Temamız Nasıl? (19 Mayıs 11) Icon_minitimePerş. Mayıs 19, 2011 11:38 pm

Hımmm... Arka plandaki kırmızı biraz daha koyu ya da soluk olsaydı daha iyi olurmuş. Parlak kırmızı göz yoruyor. Ayrıca bu şekilde desenler daha çok dikkat çekerdi. Butonlar güzel. Logonun birleştirmesi fena değil. Tek kusuru bir tarafta çok parlak kırmızı, diğer tarafta kahverengimsi, soluk bir kırmızı. Renk tonu farkı biraz göze çarpıyor. Logonun nick'i iyi. Logonun ortasındaki savaşçı belki bana öyle geliyor ama bana biraz yunanlıları ya da romalıları değilde kuzeybatı avrupa kelt efsanelerinde geçen savaşçıları çağrıştırdı. Onun dışında çokta gözüme batan bir şey olmadı. Genel olarak iyi.
Alexis Kwon
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Alexis Kwon

MesajKonu: Geri: Yeni Site Temamız Nasıl? (19 Mayıs 11)   Yeni Site Temamız Nasıl? (19 Mayıs 11) Icon_minitimeCuma Mayıs 20, 2011 12:33 am

Destansı. Şu ana kadarki en iyi tema bence. Smile Ayrıca göz yorduğu düşüncesine katılmıyorum.Rolling Eyes
Adrian Black
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Adrian Black

MesajKonu: Geri: Yeni Site Temamız Nasıl? (19 Mayıs 11)   Yeni Site Temamız Nasıl? (19 Mayıs 11) Icon_minitimePerş. Mayıs 26, 2011 8:12 am

Diğer'e oy veren tek kişi olmak için oy verdim.
http://fantasia.my-rpg.com
Darth Vader
Demeter'in Çocuğu
Demeter'in Çocuğu
Darth Vader

MesajKonu: Geri: Yeni Site Temamız Nasıl? (19 Mayıs 11)   Yeni Site Temamız Nasıl? (19 Mayıs 11) Icon_minitimeCuma Mayıs 27, 2011 4:45 am

I love you LIFE IS RED I love you
I love you RED IS LIFE I love you

Şahseeeeeen,ben kırmızıya taparım I love you Ba-yıl-dım yani I love you
Adrian Black
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Adrian Black

MesajKonu: Geri: Yeni Site Temamız Nasıl? (19 Mayıs 11)   Yeni Site Temamız Nasıl? (19 Mayıs 11) Icon_minitimeCuma Mayıs 27, 2011 8:25 am

Bilge bayıldıysa ben de bayıldım.
http://fantasia.my-rpg.com
Darth Vader
Demeter'in Çocuğu
Demeter'in Çocuğu
Darth Vader

MesajKonu: Geri: Yeni Site Temamız Nasıl? (19 Mayıs 11)   Yeni Site Temamız Nasıl? (19 Mayıs 11) Icon_minitimeCuma Mayıs 27, 2011 11:02 am

Poouuff...

Yeni Site Temamız Nasıl? (19 Mayıs 11)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni Site Temamız Nasıl? (27 Haziran 11)
» Yeni Site Temamız Nasıl? (14 Haziran 11)
» Yeni Site Temamız Nasıl? (3 Nisan 11)
» Site ile nasıl tanıştınız?
» Site Yönetimini Nasıl Buluyorsunuz?