Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Çapkınlık... :)

2 posters
YazarMesaj
Peter Karl Bouveir
Hephaistos'un Çocuğu/Kulübe Lideri
Peter Karl Bouveir

Çapkınlık... :) Empty
MesajKonu: Çapkınlık... :)   Çapkınlık... :) Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 3:16 am

Ağustos'un 12'si. Günlerden Çarşamba. Sabah güneş ışınının rahatsız edici ışıltısıyla uyandım. Hava çok sıcaktı. Hemen üstüme mayomu giyinip ve eşyalarımı hazırlayıp Hypnos kulübesine doğru yol aldım. David'le bugün plaja gidecektik. Henüz uyanmış olduğunu düşünmüyordum. Aslında hiç uyanacağını da düşünmüyordum. Zekamı çok seviyorum. Ona verdiğim hediye kol saati alarmını kendi saatimden de bir tuşa basılarak çalışabilir düzeye getirmiştim ki onun saatinin alarmı 54 desibellik bir çığlık sesiydi. Kulübeden uzaklaştım ve tuşa bastım. Kulübeden bir ses çıktı. David hemen pencereye çıkıp bana yastığını fırlattı. "Biraz uyuyamaz mıyız be!". Güldüm. Ona "Hemen hazırlan ve aşağıya in. Su perileri bizi bekliyor." Diye seslendim. David yüzündeki o aptal gülümsemeyle Odasına daldı. 5 dakika sürmeden kulübeden çıkarak yanıma geldi. Plaja kadar koştuk.
Plaj kız kaynıyordu. Su perileri, bir kaç Afrodit kızı, Palmiye nemfleri ve daha bir çok kız. Tek acayiplik Plajda bir tek ben ve David erkek olarak vardık. İki Şezlong bulduk ve havlularımızı serdik. Sonra da koşa koşa suya atladık.
David Killer
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
David Killer

MesajKonu: Geri: Çapkınlık... :)   Çapkınlık... :) Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 3:41 am

Sabah bir çığlık sesiyle uyanmak... Hele ki bir de bu çığlık saatinizden geliyorsa. Yatağımdan fırladım. Bu kesin Peter'in işiydi. Pencereden dışarı baktım. Tahminlerim beni yanıltmadı. Peter bana bakıp kıs kıs gülüyordu. Ona elime gelen ilk şeyi fırlattım, ama yanlışlıkla biricik yastığımı fırlatmıştım. Peter bana seslenip "Su Nemfleri seni bekleyemez" dedi. Hemen dolabıma koşup mayomu giyindim. Havlumu falan hazırlayıp kulübeden dışarı çıktım. Peter'la birlikte sahile koştuk.
Ohoooo. Plaj kız kaynıyordu. Hepsi çok güzeldi ama hiçbiri Hope kadar mükemmel olamazdı. Denize doğru koşup aynı anda suya daldık. Uzun bir süre yüzdük. Peter'ın Poseidon'a küfrettiğini anladım çünkü suda bir kaç el hareketi yaptı. Aha işimiz bitti diye düşünmeye başladım. Gidip Peter'ın kafasına vurmak istedim ama suyun yoğunluğu yüzünden biraz yavaş olmuştu darbem. Peter bana bakıp güldü. Sonra Birden Peter'a bir şey oldu. Peter kendine yumruk atıyordu. Kıpkırmızı olmuştu. Yanında bir anda balıklar belirdi. Çok korkmuştum. Peter'ı çekmeye çalıştım ama gelmedi. Sonra birden ağzı açık bir şekilde suda yüzüstü kalakaldı. Hemen yüzeye çıkıp yardım çağırdım ama kimse gelmedi. Tekrar daldığımda Peter yoktu. Korkuyla tekrar yüzeye çıktım. Sonra Peter'in aptal şakasının farkına vardım. Bana sahilden el sallıyordu. Hemen yanına koştum ve üstüne atladım. Peter kıs kıs gülüyordu.
Peter Karl Bouveir
Peter Karl Bouveir

MesajKonu: Geri: Çapkınlık... :)   Çapkınlık... :) Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 4:17 am

Planıma işe koydum. Şakam çok güzel gidiyordu. David su altında daha bir salak oluyor diye düşündüm. Benim arkadaşım olsa onu kurtarmak için elimden geleni yapardım hani. David öküz gibi bekledi. Azıcık beni çekmeye çalışsa da daha çok kendisi ölecekmiş gibi duruyordu. Hıh, işte şimdi tam vaktiydi. David'in su yüzeyine çıkmasını fırsat bilip hemen derinden daldım ve sahile doğru yüzdüm. David'in tekrar daldığından emin olduktan sonra sahile çıktım ve gülmeye başladım. Çok geçmeden Dave tekrar dışarı çıktı ve bana doğru koşmaya başladı. Gülerek koşuyordum. Üstüme atladı. Yerde biraz atıştık. Gözüme aldığım darbe acıtmıştı. Sonra şezlonglara gidip oturduk. dave bana ''Nasıl yaptın?'' dedi. Ona ''Neyi?'' diye sordum. ''Balıkları nasıl çağırdın?'' dedi. Gülerek avucumdaki yemleri gösterdim. David beni itti. Sonra bir Nyks kızı yanımıza oturdu ve ''Bana biraz krem sürer misiniz?'' dedi. Bu melezi ilk defa görüyordum. Yeni gelmiş olmalıydı. Ben ve David ona aptal aptal bakarken kız gülümsedi. Sonra hemen öne atıldım ve ''Ben yaparım.'' dedim.
Kız yağı bana uzattı. Sürmeye başladım. David beni tekmeliyordum. Kızla 10-15 dakika konuştuktan sonra tekmelemeyi kesti.
. David'e ''Oğlum. Bir romantizm yaşayacağız. Rahat bıraksana.'' dedim. Sonra bana bir tokat atıp ''Pis sapık, Thalia'yı hiç düşünmüyor musun?'' diye bağırdı ve yanımızdan uzaklaştı. Ben ve yanımdaki kız şaşırmış bir şekilde ona bakıyorduk. Sonra David'in ne yapmaya çalıştığını anladım. Ama bu geç olmuştu. Dave gidip Hope ile sohbet ediyordu. Ama Thalia gözlerini bana dikmiş sinsice gülümsüyordu. hemen yanına koşup ''Aşkım. Göründüğü gibi değil.'' dedi. Beni yakamdan çekiştirdiği gibi kamp meydanına götürdü. Ne yapacağından emindim. Beni rezil edecekti. Sıcak bir yaz günüm bir felaketle son bulacaktı..

Çapkınlık... :)
1 sayfadaki 1 sayfası