Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

En Kuvvetli Bağ

+4
Mark William Trully
Verfilius Heres Subduce
Lena H. Bryce
Theodor Aquila
8 posters
YazarMesaj
Theodor Aquila
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Theodor Aquila

En Kuvvetli Bağ Empty
MesajKonu: En Kuvvetli Bağ   En Kuvvetli Bağ Icon_minitimeCuma Mayıs 13, 2011 8:40 am

Ben, Theodor Carter, nam-ı diğer "Gülümsemeniz Dileğiyle"nin yazarı, karşınıza ikinci kez çıkıyorum. Bu seferki konum, dostluk!

Bazen, arkanı döndüğünde arkadaşlarının arkanda olduklarını göremezsin. Öfkelenirsin, yine kazık yediğini düşünürsün. Her şeyi, herkesi bir kenara itip üzülürsün. Çünkü güvenirsin birini severken, inanırsın aldatılmayacağına, ya da hiç yoktan güvenmek istersin, inanmak... Hele de arkadaşın dost haline geldiyse, hiçbir zaman kötü düşünemezsin. Çünkü insanız hepimiz, zaaflarımız var. Dostluk kurulunca iki arkadaş arasında, koparmak için derin bir yara açmak gerekir ancak. Kavga edersin, hakaret edersin, hakaret edilirsin. Darılırsın, kızarsın, düşünürsün hatam neredeydi diye. Hep kendinde ararsın suçu. Bulamadığın zamanlar olacak elbet. Ama inanmayacaksın, izin vermeyeceksin kendine dostunu suçlayabilmesi için. Acı çekeceksin, kahrolacaksın belki de...

Ama bir duygu var ki, acını günyüzüne çıkarttırmaz, kahrolduğunu belli ettirmez. Gururdur bu duygu. En ünlü romanlara da isim olmuştur, en masum insanlarda da anılmıştır. Gururun o ağır duvarını itmek zordur. Ama itilen duvarın kalıntılarını aşmak çok kolaydır. Peki ne olur duvar yıkılınca gurura? Kim bilir... O dakikadan sonra hangi dostun aklına gelir ki gururu? En güçlü bağını kurduğun insan yanındadır, gurur da laf mı? Peki bu bağ nasıl kurulmuştur en başında? Daha çocukken, dünya oyunlarını gizlerken henüz, dostunu alırsın şöyle karşına. Sana en acı veren şeyi bedel olarak sunarsın bağ oluşturmak adına: kanını dökmek. Kan kardeşi olursun dostunla, bundan ötesi de yoktur zaten çocuk aklında. Büyüdükçe, kalbin bulur bağ kurulacak kişiyi. Kimi zaman bulduğunu zannedersin, ama yanılırsın. Fakat önemli değil, insan kalbi onarılabilir. hiç bitmeyen çile görülmüş mü dünyada? Ama eğer gerçek hayat dostunu bulursan, yani hayatını, en değerli varlığını, paylaşacak kişiyi, o bağ öyle bir kurulur ki... Hayatı onunla görmeye başlarsın bir yerden sonra. Görmek önemli şeydir, keza gaflete düşürür insanı kimi zaman. Arkanı döndüğünde arkanda göremediğin arkadaşın, tam yanındadır belki de. Senden uzaklaşamamıştır, o bağı koparmaya gücü yetmemiştir belki de...

Çok kısa olmuş, farkındayımama bu seferlik böyle oldu napalım...
Lena H. Bryce
Artemis Avcısı/Sanat ve Zanaat Eğitmeni
Lena H. Bryce

En Kuvvetli Bağ Empty
MesajKonu: Geri: En Kuvvetli Bağ   En Kuvvetli Bağ Icon_minitimeCuma Mayıs 13, 2011 9:03 am

süper olmuş,tam bu günküler valla Surprised
teo çok saol....
çikolata yiyerek okumak iyi geldi. Smile
Theodor Aquila
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Theodor Aquila

En Kuvvetli Bağ Empty
MesajKonu: Geri: En Kuvvetli Bağ   En Kuvvetli Bağ Icon_minitimeCuma Mayıs 13, 2011 9:05 am

Ben teşekkür ederim Lena, bu iltifatlar harika Very Happy yani sonuçta çikolatayla eşdeğerde bir şey yazabilmişim, daha fazla kendimi geliştiremem ben Cool
Lena H. Bryce
Lena H. Bryce

En Kuvvetli Bağ Empty
MesajKonu: Geri: En Kuvvetli Bağ   En Kuvvetli Bağ Icon_minitimeCuma Mayıs 13, 2011 9:41 am

biraz daha gelişirsen eve nutella almam artık Shocked
Verfilius Heres Subduce
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Verfilius Heres Subduce

En Kuvvetli Bağ Empty
MesajKonu: Geri: En Kuvvetli Bağ   En Kuvvetli Bağ Icon_minitimeCuma Mayıs 13, 2011 6:28 pm

Çok güzelmiş Smile, bu arada benim annem nutella'yı yasakladı. Sad
Theodor Aquila
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Theodor Aquila

En Kuvvetli Bağ Empty
MesajKonu: Geri: En Kuvvetli Bağ   En Kuvvetli Bağ Icon_minitimeCuma Mayıs 13, 2011 11:26 pm

OMG affraid Nutella yasaklamak nasıl bir caniliktir Aman Zeus'um Very Happy
Lena beni böyle şımartmaya devam etme bence önermiyorum Very Happy
Verfilius Heres Subduce
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Verfilius Heres Subduce

En Kuvvetli Bağ Empty
MesajKonu: Geri: En Kuvvetli Bağ   En Kuvvetli Bağ Icon_minitimeCuma Mayıs 13, 2011 11:33 pm

Artık para biriktiriyorum kendim alacağım. Very Happy Bu arada bana büyükonuş özelliği olan bir afrodit çocuğu lazım annemi ikna edeceğimde. Very Happy
Lena H. Bryce
Lena H. Bryce

En Kuvvetli Bağ Empty
MesajKonu: Geri: En Kuvvetli Bağ   En Kuvvetli Bağ Icon_minitimeCuma Mayıs 13, 2011 11:55 pm

afrodit kızı olmasın Suspect
ben ikna ederim anneni Twisted Evil
Nası şımartmiyim ya!
Tam olayların üzerine yazıyosun böyle Very Happy
Bide söylemeden geçemicem,heres.Şu an nutella yiyorum Very Happy
Mark William Trully
Apollon'un Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Apollon'un Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Mark William Trully

En Kuvvetli Bağ Empty
MesajKonu: Geri: En Kuvvetli Bağ   En Kuvvetli Bağ Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 2:19 am

Yine en beyendiğim yer Razz burası

Bazen, arkanı döndüğünde arkadaşlarının arkanda olduklarını göremezsin. Öfkelenirsin, yine kazık yediğini düşünürsün. Her şeyi, herkesi bir kenara itip üzülürsün. Çünkü güvenirsin birini severken, inanırsın aldatılmayacağına, ya da hiç yoktan güvenmek istersin, inanmak... Hele de arkadaşın dost haline geldiyse, hiçbir zaman kötü düşünemezsin. Çünkü insanız hepimiz, zaaflarımız var. Dostluk kurulunca iki arkadaş arasında, koparmak için derin bir yara açmak gerekir ancak. Kavga edersin, hakaret edersin, hakaret edilirsin. Darılırsın, kızarsın, düşünürsün hatam neredeydi diye. Hep kendinde ararsın suçu. Bulamadığın zamanlar olacak elbet. Ama inanmayacaksın, izin vermeyeceksin kendine dostunu suçlayabilmesi için. Acı çekeceksin, kahrolacaksın belki de...

Ama bir duygu var ki, acını günyüzüne çıkarttırmaz, kahrolduğunu belli ettirmez. Gururdur bu duygu. En ünlü romanlara da isim olmuştur, en masum insanlarda da anılmıştır. Gururun o ağır duvarını itmek zordur. Ama itilen duvarın kalıntılarını aşmak çok kolaydır. Peki ne olur duvar yıkılınca gurura? Kim bilir... O dakikadan sonra hangi dostun aklına gelir ki gururu? En güçlü bağını kurduğun insan yanındadır, gurur da laf mı? Peki bu bağ nasıl kurulmuştur en başında? Daha çocukken, dünya oyunlarını gizlerken henüz, dostunu alırsın şöyle karşına. Sana en acı veren şeyi bedel olarak sunarsın bağ oluşturmak adına: kanını dökmek. Kan kardeşi olursun dostunla, bundan ötesi de yoktur zaten çocuk aklında. Büyüdükçe, kalbin bulur bağ kurulacak kişiyi. Kimi zaman bulduğunu zannedersin, ama yanılırsın. Fakat önemli değil, insan kalbi onarılabilir. hiç bitmeyen çile görülmüş mü dünyada? Ama eğer gerçek hayat dostunu bulursan, yani hayatını, en değerli varlığını, paylaşacak kişiyi, o bağ öyle bir kurulur ki... Hayatı onunla görmeye başlarsın bir yerden sonra. Görmek önemli şeydir, keza gaflete düşürür insanı kimi zaman. Arkanı döndüğünde arkanda göremediğin arkadaşın, tam yanındadır belki de. Senden uzaklaşamamıştır, o bağı koparmaya gücü yetmemiştir belki de... Very Happy
Darth Vader
Demeter'in Çocuğu
Demeter'in Çocuğu
Darth Vader

En Kuvvetli Bağ Empty
MesajKonu: Geri: En Kuvvetli Bağ   En Kuvvetli Bağ Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 7:21 pm

Böö.Mark gene aynı şeyi yapmışsın bi dur de.Eskidi bu ayaklar Very Happy Theooooo Shocked bu Shocked çok Shocked manyak Shocked olmuş Shocked Anlatabildiysem ne mutlu bana Very Happy

Öhöm.Bu arada hiç aşiretin kalanına çekmemişsin.Seni ayakta alkışlamak isterdim ama yine de 'Carter'sın Cool (Bkz:Alttan alttan carter düşmanı olduğunu anlatmak)

Razz
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

En Kuvvetli Bağ Empty
MesajKonu: Geri: En Kuvvetli Bağ   En Kuvvetli Bağ Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 11:16 pm

Teooo manyak ötesi olmmuş bu Rolling Eyes muhteşem olağanüstü harikasın ya Very Happy ellerine, kollarına, klavyene sağlık Very Happy

Verfilius Heres Subduce demiş ki:
Artık para biriktiriyorum kendim alacağım. Very Happy Bu arada bana büyükonuş özelliği olan bir afrodit çocuğu lazım annemi ikna edeceğimde. Very Happy

hem Afrodit kızıyım hem büyükonuş yeteneğim var hıh istersen sanada yardım edebilirim Cool
Clara Thompson
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Clara Thompson

En Kuvvetli Bağ Empty
MesajKonu: Geri: En Kuvvetli Bağ   En Kuvvetli Bağ Icon_minitimePtsi Mayıs 16, 2011 6:29 am

Marville, seninle kulübede görüşürüz Suspect Adya'yı unutmayın ya, genelleme yapmayın!
Ashley Everdeen
Demeter'in Çocuğu
Demeter'in Çocuğu

En Kuvvetli Bağ Empty
MesajKonu: Geri: En Kuvvetli Bağ   En Kuvvetli Bağ Icon_minitimeCuma Mayıs 20, 2011 1:30 am

Çok iyi.
Theodor Aquila
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Theodor Aquila

En Kuvvetli Bağ Empty
MesajKonu: Geri: En Kuvvetli Bağ   En Kuvvetli Bağ Icon_minitimeC.tesi Mayıs 21, 2011 4:41 am

Mark sağol dostum, ben de en çok orayı yazarken hislenmiştim Razz

Marveille, gayet iyi anlattın valla çok teşekkürler Very Happy
Not: Carter olmak bir ayrıcalıktır, bu yüzden hiç de üzülmüyorum Cool

Teşekkürler Clay, senin de kullandığın sıfatlar harika Smile

KB yazıma yorum yapmamışsın ama Suspect

Son olarak sana da teşekkürler Ashley Smile

En Kuvvetli Bağ
1 sayfadaki 1 sayfası