Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Afrodit'ten Tavsiyeler

2 posters
YazarMesaj
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

Afrodit'ten Tavsiyeler Empty
MesajKonu: Afrodit'ten Tavsiyeler   Afrodit'ten Tavsiyeler Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 2:47 am

Empire State binasından içeri girdim.Selly'nin önerisiyle tekrar bu binaya gelmiştim.Nasıl güzel olunur,nasıl giyinilir ve daha nicesi için Selly'e danışmıştım.Ama o bana Afrodite gitmem için öneride bulunmuştu.Ben de ona uyarak pegasusum Plüton'un üzerinde binaya uçmuştum.Açıkçası Athena ve Artemis dışında ilk kez bir tanrıçayla konuşacaktım.Bunun için çok heyecanlıydım.
Binadan içeri girdiğim zaman resepsiyoniste gittim Afroditin odasını sordum.Resepsiyonist bana asansörü işaret etti ve 600.kata çıktım.Kapıyı tıklattım ve içeri girdiğimde süslü,güzel bir tanrıçayla karşılaştım.
http://www.platis.forummum.net
Afrodit.

Afrodit.

MesajKonu: Geri: Afrodit'ten Tavsiyeler   Afrodit'ten Tavsiyeler Icon_minitimePerş. Eyl. 30, 2010 3:09 am

Ah güzel ve şirin bir melez bana gelmiş.
"Merhaba canım,buradaki yanlızlığımı bozacak bu tatlı melez nasıl bakalım?"dedim.
Gülümseyerek sohbete başladık.Ah bir melezle konuşmayı özlemişim.Kampta bayağı hareketlenmiş.Tam bir artemis kızıydı tatlı ama vahşi.Vahşiliği onu güzel ve çok güzel yapıyordu.Artemisin dediği kadar vardı.Bana öyle bakıyordu ki umutla doluydu...
Satellite Morgan
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Afrodit'ten Tavsiyeler   Afrodit'ten Tavsiyeler Icon_minitimePerş. Eyl. 30, 2010 3:12 am

Bir tanrıçayla konuşuyordum ilk defa..Tabi Artemis ve Athena dışında..Öyle güzeldi ki denildiğinden öteydi.Zaten adına şanına da bu yakışırdı.Sohbete başladık.Sohbet etmek?Bir tanrıçayla..Çok iyi gelmişti bu.Sonra da istediğim soruyu sordum.
"Tanrıçam nasıl daha güzel olabilirim?"
Normalde dert etmezdim ama Afrodit kızlarıyla takıla takıla ben de onlar gibi biraz süslü biri olmuştum.Normalde hep erkek gibi gezerdim ama açıkçası biraz da onlara özeniyordum ki bu soruyu işte tam da tanrıçasına sormuştum.
Afrodit.

Afrodit.

MesajKonu: Geri: Afrodit'ten Tavsiyeler   Afrodit'ten Tavsiyeler Icon_minitimePerş. Eyl. 30, 2010 3:26 am

Evet beklenilen soru geldi.Ben melezlerin bu takıntılarına inanamıyorum hala.Onlara doğuştan verilen güzelliği ben değiştiremem geliştiririm ama bu kıza yardım etmek istiyordum sanki benimle bağı varmış gibiydi.
"Bak Sat gerçek güzellik içinde olan güzelliktir. ama nasıl biliyormusun içinin güzelliği senin aslında dış güzelliğindir.Bir güzellik tanrıçası bunu dermi deme dış güzelliğim benim içimdeki aşk olmasa bir hiç olurdu.
Satellite Morgan
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Afrodit'ten Tavsiyeler   Afrodit'ten Tavsiyeler Icon_minitimeCuma Ekim 01, 2010 5:35 am

Bu mantıklıydı.Afrodit bile böyle düşünüyordu.Asıl güzellik iç güzelliktir.Dışa da iç güzellik yansır.Bu mantıklıydı.
"Aslında çok haklısınız tanrıçam.Bunu bana gösterdiğiniz için teşekkür ederim." dedim ve ayaklandım.Gitmek üzereydim.Afrodit'in bu güzel odasından ayrılacaktım.Bu benim için güzel bir deneyim olmuştu.
"Teşekkür ederim tanrıçam.Müsade ederseniz ben kalkayım." dedim.Ardından aklıma bir şey geldi ve çantamdan bir kolye çıkararak Afrodit'e uzattım.
"Tanrıçam biliyorum size layık değil fakat bunu labirentte savaşırken bir minotorun boynundan kopartmıştım.Lütfen bunu kabul edin ve bir anımın sizde kalmasına izin verin." dedim nazikçe.
Afrodit.

Afrodit.

MesajKonu: Geri: Afrodit'ten Tavsiyeler   Afrodit'ten Tavsiyeler Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 4:55 am

Bir melezden hediye...Güzel ve anlamlıydı.Karşılıksız kalamazdı.Ona bir yüzük verdim.
"Bu yüzük Sat senin iç güzelliğinin yansımasına ve birazda erkekleri etkilemeye yarar.İnan bana ihtiyacın yok tatlım"Anlından öpüp uğurladım.Kolyesini önemli eşyalar kutusuna yer yaptım....
Satellite Morgan
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Afrodit'ten Tavsiyeler   Afrodit'ten Tavsiyeler Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 9:10 am

Bana bu..Muhteşem bir hediyeydi.Hemen taktım.İç güzelliğimin görünmesini sağlayarak erkekleri etkileyecekti.Müthiç bir şeydi bu.Afrodit'e sonsuz teşekkürlerimi sunduktan sonra elimde parlayan ve muhtemelen hiç çıkarmayacağım yüzüğümle beraber kampın yolunu tuttum.

Rp Bitmiştir.(ççoook teşekkür ederim tanrıçam)

Afrodit'ten Tavsiyeler
1 sayfadaki 1 sayfası