Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kaderlerin Oyunu.

2 posters
YazarMesaj
Richard Jaden Russell
Herakles Savaşçısı/Kulübe Lideri
Herakles Savaşçısı/Kulübe Lideri
Richard Jaden Russell

Kaderlerin Oyunu. Empty
MesajKonu: Kaderlerin Oyunu.   Kaderlerin Oyunu. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 07, 2011 8:01 am

Lotus Kumarhanesi'nde eğlendiğim kadar hiçbir yerde eğlenmedim, buna Styks Nehri üzerine yemin edebilirim. Her tarafta oyunlar vardı, normalde hiçbir yerde göremeyeceğiniz her şey burada bulunuyordu. Poker masalarına oturuyordum, çeşitli oyunlar oynuyordum ve hayatın tadını çıkarıyordum. Her yerde çok fazla insan vardı. Birkaç tane üç kollu canavar koymuşlardı fakat asıl oyun poker masalarında dönüyordu. Girişte bana verdikleri bir kart ile istediğim kadar oyun oynayabiliyordum. "Bu işte bir sorun var. Tanrılar aşkına! Bu adamlar nereden para kazanacaklar böyle? Bir şeyler artık zihnimi kurcalamaya başlıyordu. Elimdeki "Lotus Çiçeği" denilen şeyi yedikten sonra ise hiçbir şey düşünemeyecek haldeydim. Tekrar poker masasına oturduktan sonra keyifli dakikalar başlamıştı. Her eli ben kazanıyordum fakat karşımdakiler de en az benim kadar zevk alıyorlardı. "İnsanlar kaybettiklerinde bile neden bu kadar zevk alıyorlar ki? Hem ben poker oynamayı bile bilmem, nasıl her el kazanıyorum?" Artık zihnimi inceleyen bir şeyler olduğuna emindim. Poker masasından kalkıp etrafta dolaşmaya başladım. Doksanlı yıllardan kalma elbiseler giyenler, hatta muhtemelen doğduğumdan on veya yirmi yıl önceki modalara bile uymayan sürüyle kıyafetli insan vardı. "Tamam, tamam.. Bu işte bir terslik var." diye düşündüm. Gezmeye devam ediyordum ki birden "izlendiğim" hissine kapıldım ve etrafa bakınmaya başladım. Hiçbir sorun yoktu fakat bir çift göz gördüğüme yemin edebilirdim. Beni izleyen bir çift "gri" göz görmüştüm. Sonunda bir yüz ortaya çıktı. Hayal meyal hatırlıyordum ve benliğimin son kırıntıları ile onu aramaya başladım.
Phoebe
Titan
Titan
Phoebe

Kaderlerin Oyunu. Empty
MesajKonu: Geri: Kaderlerin Oyunu.   Kaderlerin Oyunu. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 07, 2011 12:12 pm

Orada olmaması gerektiğinin farkındaydı. Ama Phoebe bile bazen içinden geçen şeyleri dinlemek zorundaydı. Las Vegas gibi, yalanın, gizemin, sırların ve karanlığın bol olduğu bir şehirde bulunmak aslında o kadar kötü bir şey değildi. Buraya onun gücünün kaynağı bile denebilirdi. Çevresinde onca parlayan bina, ölümlü canlılardan çok daha iyi de ayrıntılı gören gözlerini rahatsız ederken, insan bedenine hala alışmaya çalışıyordu. Kaldırımda, oldukça rahat bir şekilde yürürken çevredeki, muhtemelen sarhoş olan erkeklerin bakışları içten içe onda gülme isteğine yol açsa da, son anda kendisini kontrol ediyordu. Büründüğü genç kız vücudunun güzel olduğunu biliyordu. Adımlarını hızlandırarak, tüm bu mekanların arasında, gizemin en çok hissedildiği yere yönlendirdi kendini. Lotus Kumarhane'sine. Şu anda diğer Titanlar ile birlikte olması gerektiğini, böyle başıboş dolaşmaması gerektiğinin farkındaydı. Ama bazen bunları yapıyor, kendine engel olamıyordu. Tüm ihtişamı ile karşısında duran, ölümlüleri içine hapseden bu mekana girerken de aynı şey geçerliydi. Sessizce ilerleyip, ona ikram edilen şeyleri kabul ederken onları gizlice bulduğu çöplere atmayı ihmal etmedi. İnsanların arasından süzülürken, bir anda gözlerine bir çocuk takıldı. Evet. Onun melez olduğunu hissetmişti. Lotus Kumarhanesinin büyüsüne kapıldığı belliydi ama bünyesi hala kendine gelmek için son savaşlarını veriyordu. Yavaşladı ama bu sefer ona doğru yaklaşmaya başladı. Melezin onu gördüğünü ve şimdi onu aradığını biliyordu. Hızlı bir şekilde, onu arayan bedenin arkasında gidip orada durduğunda, yüzünde alaycı bir gülümseme oluştu bir an için. "Merhaba." Çocuk birden arkasını dönünce yeniden gülümsedi. Görevlilerin bazen onlara doğru çevirdiği bakışlarını sanki görmüyormuş gibi yaparken, dikkatini çeken bu melezle tanışmak için sabırsızlanıyordu.

Kaderlerin Oyunu.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bom Oyunu !
» Hikaye oyunu ~
» Kelime oyunu*
» Tabu Oyunu
» Çağrışım Oyunu