Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kumdan Kale

2 posters
YazarMesaj
Sabrina Westin
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Sabrina Westin

Kumdan Kale Empty
MesajKonu: Kumdan Kale   Kumdan Kale Icon_minitimeC.tesi Nis. 30, 2011 1:49 pm

Clay abla bana iki hafta önce plaj sözü vermişti. Bu sözünü anca şimdi tutuyordu. Bugün Clay ablayla plaja gidecektik. Hazırlıklarımı yapıp kulübemden çıktım ve doğruca Afrodit kulübesine gittim. İçeri girdiğimde Clay ablayı aynanın karşısında süslenirken buldum. "Hazır mısın?" diye sordum. Clay abla bana baktı ve "Evet, hadi çıkalım bücür." dedi. Clay abla son süslemelride yaptıktan sonra Afrodit kulübesinden çıktık ve plaja doğru yürümeye başladık. Kısa bir süre sonra da plaja vardık. Hemen en güzel yeri kaptık ve hazırlıklarımızı yapmaya başladık.
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

Kumdan Kale Empty
MesajKonu: Geri: Kumdan Kale   Kumdan Kale Icon_minitimeC.tesi Nis. 30, 2011 2:10 pm

Bugün boş günüydü. Bücüre verdiği sözü tutmak için daha güzel bir gn bulamazdı heralde. Hemen ufaklığı aramıl ve plaja gitcekleriinin müjdesini verdi. Sonra da hazırlanmaya başladı. Pembe bikinisin üstüne boyundan askılı bir penye ile altına mini bir etek giydi. Altına plaj terliklerinni de geçirip küçük çantasını hazırlamaya başladı. İçine her şeyi koyduğunda son kez aynada kendine baktı. Tam bakarken kapı çalındı. Gelen ufaklıktı. Son rükuşlarıda tamamlayınca birlikte çıktılar. Plaja geldiklerinde hemen en güzel yeri kapıp hazorlanmaya başladılar.

" İlk denize girelim çocuk ne dersin? Sonrada kumdan kale yaparız. " dedi. Canı çok denize girmek istiyordu. Ufaklığın " Peki " yanıtı onu mutlu etmişti. ÜStündekileri çıkartıp bikiniyle kadlılar. Denize yüürüdler ve atladılar. Çok eğleniyorlardı. Denizde yarım saat falan kadar yüzdükten sonra çıktılar. Biraz yorulmuşkardı. " Oley şimdi kumdan kale yapma zamanı. " dedi ufaklık. Ufaklığın başını okşadı. Kale için malzemeleri çantasından çıkardı vr kale yapımına başladılar.

Kumdan Kale
1 sayfadaki 1 sayfası