Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tanrıçamla karşılaşmamız.

2 posters
YazarMesaj
Lena H. Bryce
Artemis Avcısı/Sanat ve Zanaat Eğitmeni
Lena H. Bryce

Tanrıçamla karşılaşmamız. Empty
MesajKonu: Tanrıçamla karşılaşmamız.   Tanrıçamla karşılaşmamız. Icon_minitimePaz Nis. 24, 2011 6:09 am

Yatakta dönüp duruyordum.Bir türlü dalamamıştım uykuya.Saate baktım,gece yarısını geçmişti.Biraz daha uyumazsam yarın göz morluklarımı nasıl kaparım derdine düşecektim.Ama olmuyordu,uyuyamıyordum.En son kalkıp kampın kıyısına inmeye karar verdim.En azından bu geceyi dalgaların sesini dinleyerek,huzurlu bir şekilde geçirebilirdim.
Pijamalarımı çıkarmaya üşenmiştim.Üzerime sadece siyah hırkamı aldım ve sahilin yolunu tuttum.Kampta hiç ışık olmaması kimi melezler için korkutucu olabilirdi;ama benim için güzeldi.Karanlığı seviyordum.Çok gizemliydi ve av içinde oldukça uygundu.
Sahile indiğimde birinin daha uykusunun tutmadığını gördüm.Kim olduğunu anlamak için ona daha çok yaklaştım.Bu tanrıça Artemis'ti!En büyük idolüm,gururum...Bu gece uykum kaçtığı için tanrıya şükretmeliydim!
Ona dikkatle baktım.Her zamanki gibi çok şık ve güzeldi.Özellikle pijamalarıyla sahile gelen bir avcının aksine!
Onunla konuşmak için bankın yanına oturdum.Beni görmüştü elbet;ama benimle hiç konuşmadı başta.Ben de belki de ilk benim konuşmamı bekliyordur diye düşünerek ''Merhaba tanrıçam'' dedim.Bana döndü ve gülümseyerek ''Meraba Lena'' dedi.Çok mutlu olmuştum.Bu güzel tanrıça yoksun olduğum anne sevgisini bana sağlıyordu.Ona minnettardım.
Konuşmaya devam ettim:
-Neden buradasınız?
Düşünceli bir şekilde uzaklara daldı.İçimden kötü bir şey olmadığını umdum.
-Bilmiyorum,gece beni rahatlatıyor sanırım.Sen neden buradasın?
-Uykum kaçtı.Ben de gecenin karanlığı ve dalgaların sesiyle huzur bulmak istedim.
Hafifçe güldü ve konuştu:
-Bana benziyorsun avcı.
Çok mutlu olmuştum.Onun gibi bir tanrıçaya benzemek benim en büyük hayalimdi.
Bir süre sessizce oturduk.Bundan sonra konuşmayız sanıyordum;ama yanılmışım.İyiki de yanılmışım!
Artemis
Tanrıça/GM/Bayrak Kapmaca Koordinatörü
Tanrıça/GM/Bayrak Kapmaca Koordinatörü
Artemis

MesajKonu: Geri: Tanrıçamla karşılaşmamız.   Tanrıçamla karşılaşmamız. Icon_minitimeÇarş. Nis. 27, 2011 3:01 am

Yanında oturan kıza baktığında ondaki hevesi görebiliyordu ve bu onun gülmek istemesine sebep oluyordu. Yine de kendini kontrol edip, sadece yüzünde bir tebessüm belirmesi bile Lena'yı mutlu ediyor gibiydi. Long Island'da bulunma sebebi, zaten onunla konuşmayı düşündüğü içindi. Asıl planı bunu av sırasında yapmaktı ama önemli değildi. Şimdi de gerçekleştirebilirdi. "Gece ve Ay, beni ve avcılarımı en güçlü kılan şeylerdir." dedi birden Lena'ya dönüp. Kızın, yüzünde onun bu sözü karşısındaki şaşkınlığını görebiliyordu. Ama henüz sözünü bitirmemişti. "Ben uyumam Lena." dedi bu sefer de. Çünkü avcısının yanına oturmadan önceki düşüncelerini duymuştu. Yüzündeki tebessüm olmasa, bu söylediğini duyan biri onun ciddi olduğunu düşünebilirdi ama Artemis sadece avcısının düşüncesini düzeltiyordu. Ay ışığı altında, gümüş rengini almış parlayan gözlerini Lena'ya çevirdi. Amphitrite'nin kızı'nın buna hazır olup olmadığını düşünüyordu hala. Avcılığa ilk geldiği zamanlarda ne kadar hevesli olduğunu hatırlıyordu. Bu Artemis'in ilgisini çekmişti elbette. Bazen kulübe ziyaretlerinde ve avda onunla konuştuğu bile olurdu. Ama hala emin olamıyordu. Belki de kalkmalı ve daha sonra yeniden geleceğini söyleyerek uzaklaşmalı, birkaç canavar avlamalıydı. Ama kaldı. Lena'ya yeniden baktığında, kızdaki isteği görebiliyordu. Artemis'e ihanet etmeyeceğini görebiliyordu. Kulübesindeki ona ihanet eden iki avcıdan sonra, onlara güveni sarsılmıştı Artemis'in. Ama hala ona sadık kızlarının kaldığını da biliyordu. "Hazır buradayken Lena... Çok düşündüm ve umarım beni bunu yaptığıma pişman etmezsin. Düşüncelerimi haklı çıkarırsın kızım." Avcısına bir şey deme hakkı tanımadan ona gülümsedi ve elini açtı. Bir an için elinde gümüş bir ışık belirdi. Her şey normal haline dönerken, Artemis'in elinde ay ışığı altında parlayan bir kutu duruyordu.
Lena H. Bryce
Lena H. Bryce

MesajKonu: Geri: Tanrıçamla karşılaşmamız.   Tanrıçamla karşılaşmamız. Icon_minitimePerş. Nis. 28, 2011 6:47 am

Uzun sessizliğin ardından Artemis düşünceli bakışlarını bana çevirdi ve tereddütle konuşmaya başladı.
''Hazır buradayken Lena... Çok düşündüm ve umarım beni bunu yaptığıma pişman etmezsin. Düşüncelerimi haklı çıkarırsın kızım."Çok heyecanlanmıştım;ama aynı zaman da endişelendim de.Neler olduğunu henüz anlayamamışken Artemis elini açtı ve kör edici gümüş bir ışık yaydı.Işık söndüğünde gözlerimi açtım ve elinde duran gümüş renkli kutuya baktım.Çok meraklı gibi görünmemek için bir şey sormadım;ama kutuyu almıyordum da.Artemis çekingenliğimi anlamış olacak ki ''Alabilirsin kızım,evet bu senindir.Layığıyla taşıyacağına eminim.'' dedi.
Kutuyu elinden aldım.Bu,yüzük kaplarına benzeyen bir kutuydu.İçinde muhtemelen bir mücevher vardı.Merakla kapağı açtım ve gördüğüm şey beni büyüledi.
Bu hayatımda gördüğüm en güzel tokaydı.Üzerinde yayını germiş bir avcı figürü vardı ve parlayan gümüş rengindeydi.Fakat daha önemlisi,bu tokanın bir anlamı ve işlevi olmalıydı.Meraklı gözlerle Artemis'e baktım.Gülümseyerek '' Lena Hunter;bu toka bana bağlılığının,bakireliğinin bir sembolüdür.Aynı zamanda savaşlarda sana görünmez bir kalkan yapar.Bana bağlı kaldığın ve yeminini bozmadığın sürece bu toka hep ışıldayacak.Senin gibi...'' dedi.Mutluluktan uçuyordum.Artemis'in verdiği hediyeyi hızlıca saçıma taktım ve tanrıçama baktım.Gülümsüyordu.Ben de gülümsedim ve hediyesini hakkıyla taşıyacağımı söyledim.
Bir süre birbirimize baktıktan sonra Artemis kıyafetlerimi fark etti.
-Üzerindeki pijamalar çok ince,üşüteceksin.Ayrıca yarın ava çıkacağız unutma.
Bu ilgisi hoşuma gitmişti.Mutlulukla şezlongdan kalktım ve kulübelere yöneldim.
Henüz uzaklaşmadan arkamı döndüm ve ''İyi geceler tanrıçam'' dedim.
Henüz plajdan çıkmamışken güzel bir ses bana ''İyi geceler avcı Lena'' dedi.Kendi kendime gülümsedim ve kulübemin yolunu tuttum.

Yatağıma girdiğimde hala bu gece olanları düşünüyordum.Bu hediyeyi almak benim için gurur vericiydi.
Uyuyakalmadan birkaç dakika önce kendime bir söz verdim:Hayatımın sonuna kadar avcı Lena olacaktım.
Bugünü hiç unutmayacağım..

(Rp bitmiştir.)

Tanrıçamla karşılaşmamız.
1 sayfadaki 1 sayfası