Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Saldırıya Uğruyoruz.

2 posters
YazarMesaj
Hanna Olıvıa Temple
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Hera'nın (manevi) Çocuğu

Saldırıya Uğruyoruz. Empty
MesajKonu: Saldırıya Uğruyoruz.   Saldırıya Uğruyoruz. Icon_minitimeC.tesi Nis. 23, 2011 4:13 am

'Διακοπή πρόβλημα αυτοκίνητο' Anna bunları söylediğinde ne demek istediğini hemen anlamıştım.Bela araba dur,demişti.Yere bir kaç drahmi attı ve yerden taksi çıktı.Evet,kulağa çok garip geliyordu ama resmen yerden taksi fışkırdı.Bu taksi tüm taksilerden farklıydı,gri renkteydi.Arka kapı açıldı yaşlı bir kadın kafasını uzattı."Nereye?"dedi bağıra bağıra.Anna "Melez Kampı"dedi.Kadının suratı buruşuktu ve saçları yağlıydı.Gözlerinin altı çökmüştü.Kısacası çok çirkindi.Kadın kafasını salladı.Anna elimden tuttu ve beni taksinin içine attı.Kapıyı kapatır kapatmaz kadın gaza bastı.İşte o zaman kadına dikkatlice baktım.Sadece bir kadın yoktu.Üç tane yaşlı kadın vardı ve bir koltuğa sıkışmış halde oturuyorlardı.Hepsi birbirine benziyordu.Aralarında bağıra çağıra konuşuyorlardı.Kadın gaza o kadar ani bastı ki kafam koltuğa yapıştı.Ortadaki kadın yanındaki kadına "Sola dön salaak!"diye bağırdı.Gülmemek için kendimi o kadar zorladım ki 2 tane kaburga kemiğim kırılmış olabilir diye düşünmeden edemedim.Anna'da kendini zapt etmeye çalışıyor gibiydi.Bu sefer en sondaki kadın "Biraz daha hızlansana serseem!"dedi.Bunun üzerine öyle bir gaza bastı ki kadın, kafam ortadan ikiye ayrılır gibi oldu.Anna'nın sorunu neydi? New York'tan melez kampına,otobüsle de gidebilirdik.Ben bunları düşünürken kadın öyle bir fren yaptı ki camdan fırlamamak için koltuğa tutundum.Evet,Melez Kampı'na gelmiştik.5 dk. bile olmamıştı.Anna ile apar topar taksiden indik.Anna beni çekiştiriyordu.Bu arada Gri KızKardeşler çoktan kaybolmuşlardı.Anna'nın neden beni çekiştirdiğine anlam veremiyordum. "Hey sakin olur musun?"dedim bağırarak. "Tanrı aşkına zamanımız yok"dedi.Ne demek istediğini hemen anlamıştım.Melez Kampının tepesinde,Thalia'nın ağacının dibinde 2 tane boğa vardı.Ve bizi fark etmiş gibilerdi."Aman Tanrılarım!"dedim.Hemen cebimden kılıcımı çıkardım.
Mirabella LaPiere
Demeter'in Çocuğu/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Demeter'in Çocuğu/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Mirabella LaPiere

MesajKonu: Geri: Saldırıya Uğruyoruz.   Saldırıya Uğruyoruz. Icon_minitimeC.tesi Nis. 23, 2011 5:00 am

Arabayı kullanan ihtiyara ehliyet dersi vermek aklıdan geçmişti bir an ama bunun sonra ki sefere erteleyeceğini düşünüyordu. Şu an odaklandığı üzerlerine gelen boğalardı, bilekliğinin kılıca dönüşmesiyle sıkıca kavradı. Her ne kadar artık sürpriz saldırılara uğramaya alışsa da kampa adım atmakla birlikte iki boğanın üzerlerine doğru gelmesi hoşuma gitmemişti. Hoş geldiniz için kılıcını ona karşı kullanmayacak biriyle karşılaşmayı arzu etmişti. Hannah’nın da bunu düşündüğüne emindi. Gözünü bir an kampın etrafında ki yeşilliklere dikilmişti. Yüzünde çarpık bir gülümseme belirlenmişti birden. Bitkilerin her yanı bir ağ gibi kaplamasını düşünerek çevredeki sarmaşıklar sayesinde yaklaşan boğanın bir tanesinin bitkileriyle tökezlemesine neden olmuştu. Kendisini kaplayan sarmaşıklardan kurtulmaya çalışan hayvanın mücadelesi devam ediyordu. Yerde ki boğayı umursadığı söylenemezdi, lakin bitkilerin sadece onu oyaladığının farkındaydı. Seri bir şekilde Hannah’nın yanına koşarak elinde ki kılıcı hayvanın bacağına savurdu, canı oldukça yanmışa benziyordu. Bu her ne kadar boğanın kızmasına sebep olsa da hareketini yavaşlatmasına yol açmıştı.
    Arkadan gelen sesle birden irkilmişti, az ileride bitkilerle mücadele halinde olan boğanın sarmaşıklardan kurtulduğunu görünce gözü bir an intikam için kendilerine doğru gelen yaratığa döndü. Hannah’ya dönerek; “Bitkiler aşkına kırmızı bile giymedik!” Sözlerinin içinde bulundukları durumda komik gelmediğini bilse de yine de söylemekten kendisini alı koyamamıştı.

Hanna Olıvıa Temple
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Hera'nın (manevi) Çocuğu

MesajKonu: Geri: Saldırıya Uğruyoruz.   Saldırıya Uğruyoruz. Icon_minitimeC.tesi Nis. 23, 2011 9:09 pm

Anna boğanın birini etkisiz hale getirmişti.Ben ise diğer boğayla boğuşuyordum.O kadar büyüktü ki öldürmek biraz zor olacaktı.Anna hemen yanıma koştu ve kılıcını boğanın bacağına soktu.Boğa öyle bir kükredi ki nefesim kesildi.Bu sırada Anna'nın beni dürtmesiyle arkaya bakma zamanım oldu.Diğer boğa sarmaşıklardan kurtulmuştu.Anna"Bitkiler aşkına kırmızı bile giymedik!"dedi.Kendimi gülmemek için zor tuttum.Yardım istemeyi düşündüm.Ama kampta kimse kalmamıştı.Şansa bak dedim içimden.Anna'ya dönerek "Sen diğer boğayı oyala"dedim.Kafasını salladı ve diğer boğaya koştu.Bende önümdeki boğaya döndüm.Kılıcı ayağına sapladım.Ayağının içinden kum tanecikleri dökülüyordu.Boğa üstüme atıldı.Hemen bacaklarının arasından yuvarlandım.Ve kılıcı sırtına sert bir darbeyle sapladım."Vuhuu!"dedim Anna'ya."Bu tamamdır" Önümde ki kocaman boğa buharlaşıp yok olmuştu.Anna ise önünde ki boğanın her yerine darbe indiriyordu.Hemen Anna'nın yanına koştum.Boğa Anna'nın üstüne doğru gelince Anna kenara kaçtı.Bende bu fırsatla hayvanın sırtına kılıcımı sapladım.Anna'da karnına sapladı.Boğanın vücudundan kum dökülmeye başladı ve yok oldu.Kan ter içinde birbirimize baktık.Ve kahkaha atarak birbirimize sarıldık.Başarmıştık.Kampı korumuştuk ..

-RP BİTMİŞTİİR-

Saldırıya Uğruyoruz.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Saldırıya Uğramak