Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bayrak Kapmaca !

YazarMesaj
Hanna Olıvıa Temple
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Hera'nın (manevi) Çocuğu

Bayrak Kapmaca ! Empty
MesajKonu: Bayrak Kapmaca !   Bayrak Kapmaca ! Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 3:51 am

Akşam yemeğinden sonra, hiç gitmeyen heyecanım daha da çok artmaya başladı.Çünkü Bayrak Kapmaca oynayacaktık.Önceki yarışlarda kırmızı takım bayrağımızı hep yakalamıştı.Ama bu sefer, mavi takım çok iddaalıydı.Çünkü, Athena Kulübesiyle anlaşma yapılmıştı.
Bütün yarışmacılar, oyun alanında toplandı.Kısa bir süre sonra Kheiron'un tok sesi duyuldu.
"Kuralları biliyorsunuz,kampçılar.Long Island Kıyısı sınır.Ormanı kullanabilirsiniz.Büyülü nesnelere de izin var.Bayrağın yanında ikiden fazla koruma olmayacak.Esir alınanların silahlarını alabilirsiniz.Öldürmek ve yaralamak yasak! Başlayıın."
Tanımadığım bir kız "Mavi Takım,ileri!"diye bağırdı.O kadar cılızdı ki,pek sesi çıkmadı.Mavi takım ormanın kuzeyine,kırmızı takım ise güneyine doğru ilerledi.Sınır devriyesi olduğum için, mavi takımdan ayrıldım ve bayrağın yakınına doğru gittim.Bayrak, derenin hemen yanındaydı.Oradan kırmızı takımı uzak tutmam gerekiyordu.Derenin hemen yanında ki çalılıkların arasına saklandım.Bayrağın yanında bir kız duruyordu.Demek ki sadece bir tane koruma koymuşlardı.Uzaklardan bağırtılar geliyordu.Buraya doğru geldiklerini hemen anladım.Hemen arkamdan bir ses geldi.Tanrılara şükür ki mavi takımdan Dorianna'ydı.Koruluğa girdi ve uzaklaştı.
Uzun bir süre bekledikten sonra bir şeylerin ters gittiğini anladım.Ormanın içinden 2 tane Ares savaşçısı çıktı.Hemen cebimden kılıcımı çıkardım.1.savaşçı bayrağı görmüştü.Gözleri faltaşı gibi açıldı.Yanındaki savaşçıya beni gösterdi.Yani 'sen git şunu hallet,ben de bayrağı alayayım' bakışı attı.Evet tahminim doğruydu.Yanındaki kardeşi üstüme atıldı.Hemen geri kaçtım.Bu fırsatla kılıcımla kılıcının kabzasına vurmaya çalıştım.Ama bunu hemen savuşturdu.Yüzündeki gülümseme kayboldu.Kaşlarını çattı.Yeniden üstüme atıldı ve kılıcını üzerime doğru savurdu.Kafamı eğdim.Ve bu sefer başardım.Kılıcımla,kılıcının kabzasına vurdum.Kılıcı yere düştü.Kılıcımın arkasını suratına geçirdim.Bu darbeyle bayıldı ve dereye düştü.Aslında biraz acımıştım.Yani onu bayıltmak istememiştim.Şimdi bunları düşünecek vaktim yoktu.Diğer Ares savaşçısıyla bayrak koruyucusu savaşıyordu.Tam o sırada uzaktan deniz kabuğu borusu öttü.Bu ancak bizim kazandığımızın işareti olabilirdi.Çünkü mavi bayrak oradaydı.Çok geçmeden koruluktan mavi takım çıkageldi.Ellerinde kırmızı bayrak vardı.Ve bağıra bağıra "En büyük takım mavi takım"diyorlardı.Bir kaç kampçı 'aferin'gibisinden şeyler söylediler.Kırmızı takımın bayılttığım savaşçısı kısa bir süre sonra uyandı. 'Göstereceğim sana'gibisinden bakışlar attı.Ama hiç umursamadım.Çünkü kazanmıştık.Kampa geldiğimden beri ilk defa kazanmıştık.Bundan güzel ne olabilirdi ki?

Bayrak Kapmaca !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bayrak Kapmaca
» Bayrak kapmaca!
» Bayrak kapmaca!
» Bayrak kapmaca!
» Bayrak kapmaca!