Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kılıçları düzenlemek...

YazarMesaj
Peter Karl Bouveir
Hephaistos'un Çocuğu/Kulübe Lideri
Hephaistos'un Çocuğu/Kulübe Lideri
Peter Karl Bouveir

Kılıçları düzenlemek... Empty
MesajKonu: Kılıçları düzenlemek...   Kılıçları düzenlemek... Icon_minitimePerş. Nis. 14, 2011 2:20 am

Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra cephaneliğe gittim. Uzun süredir bir arkadaşıma sürpriz yapmayı planlıyordum ve kendi yapımım olan kılıçlar bölümüne gittim. Pierres, Olympos, Ray, Fedp… Hiç biri ona layık değildi. Sonra üst raflarda bulunan Klepton’u gördüm. Evet bu tam ona göreydi. Sadece üzerinde biraz daha uğraşmam lazımdı. Bu da 2 saatten fazla sürmezdi. Oldukça yüksekteydi kılıç. O yüzden masanın üzerine çıktım ve kılıca doğru elimi uzattım. Sonra masa kaydı ve tüm dolap yana doğru devrildi. Ahh. Yüzlerce kılıç yerdeydi. Hemen kimse gelmeden toplamalıydım burayı. Dolabı düzelttim ve kılıçları raflara dizmeye başladım. Kimse gelmemişti şimdiye kadar. Çok az kılıç kalmıştı. Hepsini dizdiğimden emin olduktan sonra Klepton’u aldım ve cephanelikten çıktım. Neyse ki durumu düzeltmiştim. Tam kapıyı kapattığımda İçeriden gelen sesleri duydum. Hemen kapıyı açtım ve dolabın tekrar devrildiğini gördüm. Uzun bir süre uğraştıktan sonra işimi bitirdim. Kılıçlar devrilmediği için mutluydum. Hızlıca cephanelikten çıktım ve kulübeme doğru ilerledim.

Kılıçları düzenlemek...
1 sayfadaki 1 sayfası