Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Harpya'nın oluşturduğu hasar.

YazarMesaj
Peter Karl Bouveir
Hephaistos'un Çocuğu/Kulübe Lideri
Hephaistos'un Çocuğu/Kulübe Lideri
Peter Karl Bouveir

Harpya'nın oluşturduğu hasar. Empty
MesajKonu: Harpya'nın oluşturduğu hasar.   Harpya'nın oluşturduğu hasar. Icon_minitimeSalı Nis. 12, 2011 11:20 pm

Dün gece yarısı ormanda bir harpya’nın gazabına uğramıştım. Canavar beni sarstığı zaman 4-5 metre havalanmıştım. Sonra kolumun üstüne düşüp kolumu kırmıştım. Harpya’yı son anda yok ettim ama ben de çok hasar görmüştüm. Gece kimseye haber vermedim ve odama gidip yatağıma uzandım. Kimsenin haberinin olmasını istemiyordum. Sabah kahvaltı için mutfağa giderken kimseye belli etmemeye çalıştım kolumun kırıldığını. Ama şans bu ki Perseus kolumu fark etmişti. Bana uzun bir süre fırça attıktan sonra revire götürdü beni. Revirdeki yatağa uzandım ve Perseus’a gitmesini söyledim. Az sonra doktor gelip koluma baktı. Bana ambrosia yedirdi ve koluma bir iğne yaptı. Bana biraz beklememi söyledikten sonra doktor odadan çıktı. Kolumun ağrısını biraz hafifletmişti ambrosia ama tamamen ağrıyı yok etmemişti. Gece kolumun ağrısı yüzünden doğru düzgün uyuyamamıştım. Uykum geliyordu. Doktor’un uzun bir süre gelmediğini fark ettiğimde biraz uyukladım.
Uyandığımda saat öğlen 2’yi gösteriyordu. Tam 4 saat uyumuştum. Yataktan kalktığımda kolumun alçıya alındığını fart ettim. Kapıyı açtım. Diğer odada doktor başka bir melezle uğraşıyordu. Yeni gelen melezlerden olmalı diye düşündüm. Doktor beni fark edince “Uyandın mı? Hypnos çocuğu gibi saatlerdir uyuyorsun.” dedi gülerek. Sonra “Bugünü revirde geçirmen gerek” dedi. Ne? Günümü revirde mi harcayacaktım.Bugün o kadar işim vardı ki. Sanki doktor bilerek bana böyle demişti. Sinirlenmiş bir halde odama gidip yatağa uzandım.
Bir daha gece gece ormana gitmeyecektim.

Harpya'nın oluşturduğu hasar.
1 sayfadaki 1 sayfası