Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Seyehat [59/1]

YazarMesaj
Ange Morgan Lamartine
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Denetleyicisi
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Denetleyicisi
Ange Morgan Lamartine

Seyehat [59/1] Empty
MesajKonu: Seyehat [59/1]   Seyehat [59/1] Icon_minitimePaz Nis. 10, 2011 12:05 am

uykudan yeni kalmış,yemek gazinosunda yemeğimi yemiş ve şimdide uyuşuk bir şekilde yapacak birşey arıyordum.Her gün aynı şeyler,Ok çalışmaları,sanat ve zanaat sınıfında öğrenciler,kılıç çalışası ve günün sonunda özlemle beklediğim yatağım.Ve şimdide aynı şeyleri yapacaktım.Tam ilerlemeye devam edecektim ki Kano gölünün yanında oturmuş iki kişi farkettim.Yanlarına doğru ilerledim.biraz gözlerimin alışmasını bekleyince kızın Elisha olduğunu anladım.
Elisha,benim çok yakın bir arkadaşımdı.Belki bugün farklı birşeyler yaparız.diye çınladı zihnim.Hemen onlara doğru ilerledim.
"Merhaba!" dedim.Üstlerinde dikilerek.ikiside kafasını kaldırıp bana baktı.Gülümsememi bozmadan onlara baktım.Elisha hemen beni tanıdı ve ayağa kalktı.
http://yadigarlarrpg.yetkin-forum.com/forum.htm

Seyehat [59/1]
1 sayfadaki 1 sayfası