Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Nyks'e 'ahbap' diyorum !

2 posters
YazarMesaj
Hanna Olıvıa Temple
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Hera'nın (manevi) Çocuğu

Nyks'e 'ahbap' diyorum ! Empty
MesajKonu: Nyks'e 'ahbap' diyorum !   Nyks'e 'ahbap' diyorum ! Icon_minitimeCuma Nis. 08, 2011 6:18 am

Kampa geleli uzun zaman olmuştu ve kendimi çok yalnız hissediyordum.Kulübede yalnızdım.Kamptaki çoğu kişi evine dönmüştü.Ben Kheiron'a kampta biraz daha kalmak istediğimi söylemiştim.Bunu neden yaptığımı ben de bilmiyordum.Ve gerçekten çok sıkılıyordum.Kulübede ki kardeşlerim gitmeden önce gayet eğlenceliydi.Hele Monopolly keyiflerimiz, unutulacak gibi değildi.Kulübe çok dağılmıştı.Etrafı biraz toparlayıp yerleri de paspasladıktan sonra biraz hava almak istedim.Hava serindi.Bu yüzden, üstüme hırkamı geçirdim.Dışarı da Hephaistos kulübesinden olduğunu bildiğim bir kaç oğlan hariç, kimse yoktu.Kafamla selam verdikten sonra, istikametimi Long Island'a çevirdim.Buraya her geldiğimde, kendimi rahat hissediyordum ve her şeyi unutuyordum.Düşüncelerimi ürkütücü bir ses böldü.

"Melez,sen burada ne yapıyorsun?!"

En son Hanna Marin tarafından Cuma Nis. 08, 2011 11:18 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Nyks
Tanrıça
Tanrıça
Nyks

MesajKonu: Geri: Nyks'e 'ahbap' diyorum !   Nyks'e 'ahbap' diyorum ! Icon_minitimeCuma Nis. 08, 2011 6:23 am

Bugünlerde nedense sık sık Long Island'de gelmeye başlamıştım. Nedenini bende bilmiyordum. Galiba kaderin çağrısı diyebilirdim. Kaderin çağrısı! Ne ironik bir durum!

Derken Sarışın bir melez Long Island'de geldi. Bu kız oldukça saf görünüyordu. Yüzümü yine sinsi bir gülümseme kaplamıştı. Belki onu kandırabilirdim.

"Melez, sen burada napıyorsun?!" diye sordum tepkisini ölçmek için sert bir sesle. Kız şaşkınlıkla bana döndü. Belli ki beni farketmemişti.

En son Nyks tarafından Paz Nis. 10, 2011 6:07 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Hanna Olıvıa Temple
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Hera'nın (manevi) Çocuğu

MesajKonu: Geri: Nyks'e 'ahbap' diyorum !   Nyks'e 'ahbap' diyorum ! Icon_minitimeCuma Nis. 08, 2011 7:25 pm

İlk önce Tanrıça Athena sanmıştım.Ama hayır, bu Athena değildi.Görünüşü çok korkutucuydu ve çok acımasız bakışları vardı.Ve melez olması imkansızdı.Yeni bir kamp görevlisi falandır heralde diye düşündüm.Keşke düşünmez olaydım.

"Git başımdan,ahbap" dedim.Yüzündeki ifade birden değişti.Beni süzdü ve öfkeyle "Sen benim kim olduğumu biliyor musun melez?"dedi benden iğrenirmiş gibi.
Nyks
Tanrıça
Tanrıça
Nyks

MesajKonu: Geri: Nyks'e 'ahbap' diyorum !   Nyks'e 'ahbap' diyorum ! Icon_minitimePaz Nis. 10, 2011 6:06 am

Kendini bilmez melez kızı buharlaştırmamak için kendimi zor tutuyordum. ne cüretle bana ahbap diyebiliyordu ya! Ne cüretle!

Ama onun yerine kızın tüm önünü karanlığa boğdum ve ona yaklaştım. Kız paniklemişti doğal olarak. Düşünün, bir anda karanlıkta kalıyorsunuz ve üstünüze yaklaşan bir şey hissediyorsunuz ama onu göremiyorsunuz. Gerçekten ürkütücü bir durumdu. Ama melezin ettiği hakarete göre bu ceza az kalıyordu.

"Siz -siz kimsiniz?" dedi kız titrek bir sesle.

Güldüm. Salak melezle kedinin fareyle oynadığı gibi oynuyordum. "Hala anlayamadın mı melez?" Kız başını hayır anlamında sallayınca devam ettim. "Eğer benim kızım olsaydın ve bu kadar salak olsaydın şimdiye ölmüştün. Neyse ki benim çocuklarım o kadar salak değil. Hala beni tanıyamadıysan söyleyeyim. Ben Tanrıça Nyks'im. Gece ve Karanlıklar Tanrıçası."

Bunu söylediğim anda kızın yüzünde oluşan ifade görülmeye değerdi.
Hanna Olıvıa Temple
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Hera'nın (manevi) Çocuğu

MesajKonu: Geri: Nyks'e 'ahbap' diyorum !   Nyks'e 'ahbap' diyorum ! Icon_minitimePaz Nis. 10, 2011 6:13 am

İçimden "Aman Tanrım" dedim.Tanrıça Nyks'e ahbap demiştim.Beni öldürebilirdi.Hala da öldürme ihtimali vardı.Şimdi ne yapacaktım ben.En iyisi özür dilemeliyim diye düşündüm.Ama özür dilemeye korkuyordum.Ve önümü göremiyordum.Her yer kapkaranlıktı.

"Şey,şu karanlık sizi görmemi engelliyor"dedim.1 dk. sonra önüm açıldı.Sanırım öldürsem mi öldürmesem mi diye düşünüyordu.Çünkü çok ileri gitmiştim.

"Tanrıçam çok özür dilerim,lütfen beni affedin"dedim.
Nyks
Tanrıça
Tanrıça
Nyks

MesajKonu: Geri: Nyks'e 'ahbap' diyorum !   Nyks'e 'ahbap' diyorum ! Icon_minitimePaz Nis. 10, 2011 6:21 am

Affetmek mi? Onu buharlaştırmadığıma dua etmeliydi aslında!

Kıza tiksintiyle baktım. "Aslında seni buharlaştırsam yeridir melez. Adın ne? Ve tanrı ebeveynn kim?" Tanrı ebeveyninin kim olduğunu öğrenmeliydim. Böylece ona bir görev verebilirdim.Evet evet ona bir görev vermeliydim. Hem de ölme olasılığı yüksek olan bir görev olmalıydı. Dur, hem ölme olasılığı yüksek hem de bana yarayacak bir görev olmalıydı. Derken kız konuşmaya başladı.
Hanna Olıvıa Temple
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Hera'nın (manevi) Çocuğu

MesajKonu: Geri: Nyks'e 'ahbap' diyorum !   Nyks'e 'ahbap' diyorum ! Icon_minitimePtsi Nis. 11, 2011 5:17 am

Adımı ve ebeveynimi sordu.Elim ayağım titriyordu.Ya beni buharlaştırırsa! Düşünmeden edemiyordum.Sonunda cevap verme cesaretini gösterdim.

"Adım Hanna,annem Hera" dedim. Gözlerini kıstı.Bir şey düşünüyor gibiydi.
"Hera gibi bir tanrıçanın senin gibi bir kıza ,sahip olması ne kötü melez"dedi tiksinerek.
"Bakın tanrıçam,sizden tekrar özür dilerim,ama hakaret etmenize gerek yok." dedim.
Gerçekten kendimi bir hiç gibi hissetmeye başlamıştım.Tanrıça Nyks konuşmaya başladı
Nyks
Tanrıça
Tanrıça
Nyks

MesajKonu: Geri: Nyks'e 'ahbap' diyorum !   Nyks'e 'ahbap' diyorum ! Icon_minitimePtsi Nis. 11, 2011 6:18 am

Hera mı? Gülmemek için kendimi zor tutuyordum! Hera, gerçekten Zeus'u aldatmış mıydı yani? Buna inanmazdım işte.

"Buna inanmıyorum melez. Hera gerçekten ölümlü adamlarla mı birlikte oldu yani?" diye sordum kıza.

Kız cevap verdi. "Hayır tanrıçam. Bizler Hera'nın manevi çocuklarıyız. Bizi Hera seçti. Beni ve kardeşlerimi yani." Kız belli ki devam edecekti ama elimi sallayıp konuşmasını engelledim.

"Tamam tamam! Anladım. Hera sizi neye göre seçti, biliyor musun melez?" Bu sorunun cevabını çok merak ediyordum. Eğer Hera, seçilmişlerini salaklığa göre seçiyorsa bu kız bire birdi.
Hanna Olıvıa Temple
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Hera'nın (manevi) Çocuğu

MesajKonu: Geri: Nyks'e 'ahbap' diyorum !   Nyks'e 'ahbap' diyorum ! Icon_minitimeCuma Nis. 15, 2011 3:06 am

"Açıkçası bilmiyorum" dedim utanarak.
"Salaklığa göre seçmiş olabilir mi? "dedi acımasız acımasız.
"Hiç sanmıyorum"dedim.Kendimi affettirmek istiyordum.Ama, beni hiç affedecek gibi değildi.Adeta sorguya çekilmiş gibiydim.Etrafımda dolaşmaya başladı.Sonunda,

"Şey,beni affettiniz mi?"dedim.
"Seni affetmem biraz zor melez"dedi.
"Peki,kendimi nasıl affetttirebilirim?"dedim çekinerek.
"Mmm,ben de onu düşünüyorum aslında"dedi sinsi sinsi.
Nyks
Tanrıça
Tanrıça
Nyks

MesajKonu: Geri: Nyks'e 'ahbap' diyorum !   Nyks'e 'ahbap' diyorum ! Icon_minitimeCuma Nis. 15, 2011 4:33 am

Yok ya. Bu melez hiçbir görevde kullanılamazdı. Ölür giderdi. Gerçi eğlenceli olurdu ama... Dur ama... Evet! Onu öldürtmeyecektim. Ölüden de beter bir hale getirecektim. Öyle ki onu öldürmüş olmamı dileyecekti.

"Hımm. Bana kalırsa böyle bir şeyi yapmak yerine seni buharlaştırmayı tercih ederdim ama annen Hera'nın beni, sana hediye vermem için gönderdiğini şimdi hatırladım. Son zamanlarda çok yoğunum da, her şey aklımdan çıkıyor işte. Çocuklarımı fazla izleyemedim bile. Seni görünce aklıma geldi. Bu iyiliğimi sakın unutma." deyip göz açıp kapayıncaya kadar elimde en sevdiğim lanetli kolyelerimden biri belirdi. Bizzat ben lanetlemiştim onu. O kolyeyi takan kişinin her yerinde nasırlar falan çıkardı. Yüzünde bile. İnsanı çirkinleştirirdi işte. Eğer tehminim doğruysa -ki genelde tahminlerim tutar- bu kızın tek silahı güzelliğiydi. Ve en iyi yanı kolyenin ben istemediğim sürece asla çıkmayacak olmasıydı.

Kız beni reddetmeye çalıştı ama ben arkasına geçip kolyeyi taktım. "Hadi tatlım, bırak nazlanmayı. Çok güzel durdu işte. Bu kolyeyi başkasına versem sende durduğu kadar güzel durmazdı." Kızı pohpohlayarak daha deminki sözlerimi unutturmaya çalışıyordum ama pek başarılı değildim galiba. Gerçi bu noktadan sonra da önemi yoktu.
Hanna Olıvıa Temple
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Hera'nın (manevi) Çocuğu

MesajKonu: Geri: Nyks'e 'ahbap' diyorum !   Nyks'e 'ahbap' diyorum ! Icon_minitimeCuma Nis. 15, 2011 5:03 am

Aslında şaşırmıştım.Yüzü bir anda yumuşamıştı.Ve bana 'tatlım' diyordu.Boynuma taktığı kolyeye gelince; Gerçekten mükemmeldi.Gözlerimi ilk başta ondan ayıramadım.

"Iı,şey.Teşekkür ederim" dedim.
"Ne demek canım"dedi.Kolye güzeldi hoştu ama,canımı acıtıyordu.Zinciri derime saplanıyordu sanki.
"Şey çıkarsam iyi olacak sanırım"dedim utançla ve acıyla.
"Neden çıkarıyorsun canım,ne güzel oldu işte"dedi.
"Çünkü canımı acıtıyor,ahh!"dedim ve kendimi yerde buldum.Acıdan vücudum uyuşmuştu.
"Tanrıçam,yardım edin lütfen"dedim.Ama o sadece güldü.Gülmek az kalırdı sanırım.Kahkaha atıyordu.
"Artık tanımadığın kişilere ahbap dememelisin,değil mi melez?"dedi acımasızca.
Nyks
Tanrıça
Tanrıça
Nyks

MesajKonu: Geri: Nyks'e 'ahbap' diyorum !   Nyks'e 'ahbap' diyorum ! Icon_minitimeCuma Nis. 15, 2011 5:26 am

Melez kız acıyla yerde kıvranıyordu. Ben de ona gülerek bakıyordum. Artk gitme vaktim gelmişti aslında. Ama biraz daha izlemek istiyordum. Meleze süper ders vermiştim. Tanımadığı kişilere bir daha asla ahbap demeyeceğinden emindim. Bir kahkaha daha attım. Aslında ben öğretmen olmalıymışım ya!

"Akıllı ol, yoksa ezilirsin tatlım. Tıpkı şimdi olduğu gibi..." dedim alay eder gibi ona tepeden bakarak. Artık gitme vakti gelmişti. Ama son bir laf söylemeden duramadım.

"Kolyeyi çıkarmaya çalışırken sana iyi şanslar." dedim alayla ve sonra buharlaştım.
Hanna Olıvıa Temple
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Hera'nın (manevi) Çocuğu

MesajKonu: Geri: Nyks'e 'ahbap' diyorum !   Nyks'e 'ahbap' diyorum ! Icon_minitimeCuma Nis. 15, 2011 5:28 am

RP BİTMİŞTİR,ölmem inşallah Very Happy

Nyks'e 'ahbap' diyorum !
1 sayfadaki 1 sayfası