Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İlk Günümü Yazıyorum

YazarMesaj
Ravelo Carter
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Ravelo Carter

İlk Günümü Yazıyorum Empty
MesajKonu: İlk Günümü Yazıyorum   İlk Günümü Yazıyorum Icon_minitimePerş. Nis. 07, 2011 7:24 pm

Kampa ilk geldiğimde akşam yemeğinin ardından kamp ateşi yakıldığında Athena beni sahiplendi. Kamptaki en popüler ve en çok çalışan kulübelerin başında geliyordu. Sevinçle kulübeye girdim. Beni kardeşim Lucianna karşıladı. Kardeşlerimle tanışmaya başladım. Hepsini şimdiden çok sevmiştim. İlk günü kulübeye yerleşmek ve etrafı dolaşmakla geçirecektim. Yatacağım yer çok havalıydı. En çok sevdiğim şeyler, yani bilgisayarlar odayı kuşatmıştı. Kulübe çok güzeldi, derli topluydu. Kardeşlerim çok çalışkanlardı. Benim gibi kulübeye yeni gelen Rebecca'yla tanıştım. Kardeşim David'e sonraki gün kano yarışı için söz verdim.

Akşama doğru arenaya gittim. Era'yı gördüm. Era kamptaki ilk arkadaşlarımdandı. Era Nyks'in oğluydu. Siyah giysileri ve kılıcıyla gothic bir tarzı vardı. Savaş teklifinde bulundum.

''Tamam, gel de sana gününü göstere-''

Daha sözünü bitiremeden çevik bir hareketle arkasına geçip kılıç ve hançerimin tekini ona doğrulttum.

''Çok yavaşsın Era'' Era afallamıştı. Böyle bir şey yapabileceğimi sanmıyordu galiba. Tam böyle düşünürken dikkatimin dağıldığını gördü ve kolumu tutup çevirdi. Yere düşüyordum ama dengemi sağladım. O sırada havada uçarak gelen bir yumruk gördüm Very Happy Evet bu Fenix'ti. Fenix adeta havada uçarak yumruğunu Era'ya gömçürdü. (tam anlamıyla gömçürdü) Era'ya yumruğu yapıştırdığı gibi ikisi de yere düştü. Fırsat bu fırsat dedim. İkisinin üzerine atılıp boyunlarına hançerlerimi doğrulttum. Fenix bana:

''Ne yani, seni yenilmekten kurtardım; sense beni öldürmek istiyorsun! dedi.
''Eee, ahbap bu işler böyle.

İkisi de birden üstüme çullandılar. Bunu beklemiyordum. Ama üçümüz de yerdeydik ve çok komik bir hal almıştık. Gülmekten ve antremandan yorulduğumu söyledim. Onlar da kulübelerine gitmeleri gerektiği söylediler. Oradan ayrıldık. Kulübeme girdiğimde kardeşlerimi gördüm, çoğu oradaydı. Hepsi birşeylerle uğraşıyordu. Ben herhangi bir şey yapamayacak kadar yorulmuştum. Hemen yatağıma yattım. Normalde hemen uyuyamam hatta uyumam için 10-20 dakika gerekir. Ama başımı yastığa koyduğum gibi uyumuşum.

İlk Günümü Yazıyorum
1 sayfadaki 1 sayfası