Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kan Borcu

YazarMesaj
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

Kan Borcu Empty
MesajKonu: Kan Borcu   Kan Borcu Icon_minitimeC.tesi Nis. 02, 2011 5:15 am

O gün avlanmak için bambaşka bir mekana gitmek istemiştim. Daha doğrusu Artemis'in bana önerdiği mekanlardan birinin benim için uygun olacağını düşünmüştüm. Öneriler listesini gözden geçirdiğimde Kahire'ye daha önce gittiğimi, Chicago'da oturduğumu ve yıllarca Manhattan'da yaşamış olduğumu göz önünde bulundurduğumda daha önce hiç gitmediğim bir yere gitmeye karar verdim. Orası muhtemelen İzmir olacaktı. Okulda ilginç olduğu ve kolay olduğu söylendiği için Türkçe'yi öğrenmiştim, az buçuk konuşabiliyordum. Belki bu benim dili test etmem için güzel bir fırsat olabilirdi. Plüton'u çağırdım ve sessiz bir av için hazırlıklara başladım. Orada yalnız olacaktım ama Artemis benimle beraber Restle dememle beraber yanımda belirecekti. Fakat yine de işi şansa bırakmamak gerekirdi, yanıma bir miktar nektar aldım. Su ve kılıcımı da yanıma aldıktan sonra Plüton'un yanına gittim ve üzerine bindim. Bir süre uçtuktan sonra uyuyakalmıştım. Ama Plüton kişnedikten sonra gözlerimi kırpıştırmamla beraber birden gözlerimi açtım. Burası hayatım boyunca gördüğüm en antik mekandı. Tek kelimeyle mükemmel bir yerdi. Antik Yunanca yazılar yazıyordu, okudum. Efes. Plüton'un kulağına eğildim ve doğru yerde olup olmadığımızı sordum. Hiçbir harekette bulunmadığına göre doğru yerdeydik, Efes İzmir. Burada antik harebeler vardı, tarih akıyordu her yerden. Bildiğim bir şeyleri görmek hoşuma gitmişti, gülümsedim ve etrafta dolanmaya başladım. Gözlerimi kırpıştırdım, bir süre sonra ilginç sesler duymaya başlayınca etrafa bakınmayı kesmeye ve avlanmaya başlamam gerektiğini anladım. Arkamda her daim hazır bulunan oklardan aldım ve ilk okumu fırlattım. Efes'e hoşgelmiştim.
http://www.platis.forummum.net

Kan Borcu
1 sayfadaki 1 sayfası